Vonios baldų priedai

Vonios baldų priedai

Yra 27 prekės(-ių).
Rodoma 1 - 27 iš 27 prekių

Vonios kambarys – vieta, kurioje praleidžiame nemažai laiko, tad svarbu pasirūpinti kiekviena detale. Priedai suteiks kambariui jaukumo ir leis kasdienes procedūras atlikti patogiai. Gausus jų pasirinkimas suteikia galimybę išsirinkti tai, ko reikia būtent Jums.

Norint, kad vonios kambaryje visuomet būtų jauku, pirmiausia reikia pasirūpinti tinkamu šios patalpos apšvietimu. Šviestuvai voniai yra vienas iš svarbiausių pasirinkimų, ypač tais atvejais, kai vonios kambaryje nėra lango. Dienos šviesos šviestuvai voniai suteiks papildomo jaukumo ir garantuos ryškų bei tolygų apšvietimą – būtent to dažniausiai pasigendama natūraliai neapšviestose patalpose ar tamsesnėse kambario vietose.

Veidrodžio šviestuvas – toks pats svarbus kaip ir dienos šviesos šviestuvas, skirtas visai voniai apšviesti. Netinkamas, pernelyg ryškiai šviečiantis vonios šviestuvas sudarys šešėlį, krentantį ant veidrodžio. Iš abiejų pusių kabantis vonios veidrodžio šviestuvas – tinkamas pasirinkimas, norint išvengti tokių problemų.

Veidrodžio šviestuvai suteikia jaukumo ir leidžia kur kas patogiau atlikti kai kurias procedūras, o taip pat gali padėti sutaupyti elektros energijos sąnaudų, jeigu vietoj pagrindinės lempos kartais bus naudojamas šis mažesnis gaminys. Mūsų asortimente rasite ne tik pačius dienos šviesos ar veidrodžio šviestuvus, bet ir jiems reikalingus laikiklius, todėl itin patogiai galėsite pasirūpinti jaukia šviesa vonios kambaryje.

Vonios baldų aksesuarai

Baldinės kojos, lentynų, spintelių laikikliai bei stalčiai padės sukuri norimą atmosferą ir praktiškai išnaudoti kambario erdvę – į spinteles galėsite sudėti vonios kambaryje naudojamus daiktus, o patvarios baldų kojos išlaikys įvairaus dydžio bei svorio vonios įrangą. Tvarkai palaikyti itin pravers spintelės stalčiaus vidaus įrangos komplektas – tuomet kiekvienas daiktas turės konkrečią savo vietą. Arsan.lt asortimente kiekvienas pirkėjas galės surasti labiausiai tinkantį variantą.

Vonios baldų priedai pasiekiami internetu ir pristatomi per kurjerį. Norinčius iš arčiau apžiūrėti vonios baldus ar pasidairyti po mūsų siūlomą asortimentą, kviečiame atvykti į vonios baldų saloną Vilniuje, adresu Žirmūnų g.70. Mes siekiame, jog aukšta kokybe ir patrauklia kaina žavintys vonios baldų priedai Vilniuje ar kituose Lietuvos miestuose Jums būtų pasiekiami saugiai ir greitai.