Potinkinių rėmų dalys

Aktyvūs filtrai


Potinkinių rėmų dalys/priedai

Vieną kartą pakeista vonios santechnika tarnauja ilgus metus, tad kapitalinis remontas atliekamas pakankamai retai – dėl šios priežasties būtina pasirūpinti kokybiškais įrenginiais, kurie ateityje nesukeltų papildomų nesklandumų. Vis daugiau dėmesio skiriame ne tik patogiems sprendimams, bet ir vonios kambario estetinei išvaizdai, tad dėl šios priežasties potinkiniai tualetų rėmai taip pat sparčiai populiarėja.

Nors daugelyje vonios kambarių sutinkami potinkiniai WC rėmai pasižymi paprastu montavimu ir patvariomis detalėmis, siekiant užtikrinti maksimalią gaminių kokybę, vertėtų atkreipti dėmesį ir į tai, kokie potinkinių rėmų priedai bus reikalingi. Šie gaminiai leis greitai ir patogiai atlikti montavimo darbus ir garantuos sklandų visos sistemos darbą – jų pasirinkimas pakankamai gausus, kad kiekvienam pavyktų surasti labiausiai tiksiantį variantą.

Pasirinkimo galimybės

Bakelio prileidimo mechanizmas, tvirtinimo elementai, montavimo komplektai – visos šios detalės yra neišvengiama santechninės įrangos montavimo dalis, kurios kokybiškumas lemia, kaip tiksliai savo funkcijas atliks visa sistema. Mūsų elektroninėje parduotuvėje Jūsų taip pat laukia dėžutė pisuaro nuleidimo mechanizmui ir kiti tiek šiam, tiek kitiems santechninės keramikos įrenginiams skirti priedai. Jei sugedo unitazo nuleidimo mechanizmas ar reikalingos kitos tvirtinimui bei sėkmingam sistemos darbui reikalingos dalys, čia tikrai rasite iš ko pasirinkti. Prireikus, pas mus įsigyta gali būti net ir tokia smulki detalė kaip klozeto bakelio tarpinė, todėl įvairove tikrai neteks nusivilti.

Itin praktiškas sprendimas yra įsigyti unitazo rėmo pajungimo komplektą – tuomet be jokių papildomų paieškų iš karto galima pradėti montavimo darbus. Jame dažniausiai yra ir klozeto tvirtinimo varžtai, ir kitos pajungimui reikalingos detalės, todėl pasirinkus tokį rinkinį, pavyksta sutaupyti ir laiko, ir pinigų. Taip pat praverčia ir universalus tvirtinimo elementas su gylio reguliavimu, tačiau pasirinkimas priklausys nuo konkrečios situacijos.

Į ką atkreipti dėmesį renkantis?

Renkantis, kuris potinkinis rėmų priedas bus patvarus ir ilgaamžis, rekomenduojama atkreipti dėmesį į jo gamintoją – ilgametę patirtį rinkoje turintys žinomi gamintojai visuomet siūlo gaminius, kurie jau spėjo pelnyti pirkėjų pasitikėjimą siūlydami jiems aukščiausios kokybės, tvirtas prekes. Net ir tuomet, jei unitazo dangčio varžtai ar kitos detalės Jums reikalingos pirmą kartą, apie jų gamintojus jau būsite girdėję. Santechnikos srityje besispecializuojančios įmonės puikiai žino, ko reikia kokybiškam ir ilgaamžiam visos sistemos veikimui. Galite būti tikri, jog tokių gamintojų siūlomas WC nuleidimo mechanizmas tikrai neleis nusivilti.

Pravartu atsižvelgti ir į medžiagas, iš kurių gaminamas tualeto nuleidimo mechanizmas ir kitos detalės. Konstrukciniai elementai, pagaminti iš metalo ar kitų tvirtų medžiagų užtikrins ilgaamžiškumą ir tarnaus kur kas ilgesnį laikotarpį.

Savaime suprantama, jog tiek unitazo vandens nuleidimo mechanizmas, tiek kitos detalės turi būti pritaikytos prie naudojamos sistemos, todėl nepamirškite išsiaiškinti, kokie parametrai Jums yra reikalingi. Ypatingai svarbu iš anksto žinoti, kokio dydžio vandens pripildymo mechanizmas ar smulkesni konstrukciniai elementai tinka Jūsų turimai sistemai – tik atidžiai pasirinkę išvengsite bet kokių nemažai laiko kainuojančių montavimo kliūčių. 

Klozeto nuleidimo mechanizmas ir kiti priedai pigiau

Tiems, kuriems reikalingas unitazo bakelio nuleidimo mechanizmas, tvirtinimo elementai, montavimo komplektas ar kiti panašūs priedai, pasiūlysime apžiūrėti mūsų pasiūlymus. Gausiame Arsan.lt asortimente rasite skirtingus potinkinius rėmų priedus, kuriuos lengvai priderinsite pagal savo poreikius.

Optimalus kainos ir kokybės santykis – vienas pagrindinių mūsų siekių, todėl norime užtikrinti, jog visi rėmų priedai ir kitos detalės džiugintų ne tik savo ilgaamžiškumu, bet ir patrauklia kaina. Platus prekių pasirinkimas leidžia išsirinkti gaminius priklausomai nuo finansinių galimybių ir kitų svarbių aspektų. 

Tualeto vandens nuleidimo mechanizmas, kaip ir kitos šios sistemos dalys, tarnauja ilgą laikotarpį, todėl tokios investicijos netrunka atsipirkti, tačiau jei norisi sutaupyti, turėtumėte atkreipti dėmesį, kada šios prekės parduodamos su nuolaidomis. Išpardavimų metu klozeto vandens nuleidimo mechanizmas parduodamas pigiau, todėl už mažesnę kainą galėsite įsigyti kokybišką gaminį.

Tokių pasiūlymų visuomet rasite ir Arsan.lt el. parduotuvėje. Kviečiame iš arčiau susipažinti su mūsų asortimentu ir išsirinkti labiausiai Jūsų lūkesčius atitinkančią įrangą.

Potinkinių rėmų priedai internetu

Potinkiniai rėmų priedai internetu – greita ir patogi alternatyva įsigyti pageidaujamas prekes kiekvienam, kuris planuoja savo laiką. Net neišvykus iš namų gaminius galite užsisakyti internetu ir keleto darbo dienų laikotarpyje mes juos pristatysime visoje Lietuvoje. Potinkinių rėmų priedai (bakelio nuleidimo mechanizmas, tvirtinimo elementai, pajungimo komplektai ir kt.) Jus pasieks saugiai ir greitai. 

Norinčius iš arčiau apžiūrėti potinkinių rėmų dalis ir pasikonsultuoti su mūsų profesionalų komanda, kviečiame atvykti į vonios kambario įrangos saloną Vilniuje, adresu Lakūnų g. 51 arba susisiekti telefonu +37060808686.

Vonios įrangą galite užsakyti

1. Atvykite į saloną ARSAN
Lakūnų 51, Vilnius
Žemėlapis ->

2. Internetu
Išsirinkite prekes, įsidėkite į krepšelį ir pateikite užsakymą.

3. El.paštu
[email protected]

4. Telefonu
+370 608 08686

Darbo laikas:
I-V 10.00-19.00

Prekė pridėta palyginimui

Jūsų patogumui ir geresnei patirčiai svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę SUTINKU arba tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašomi.