Prie lygios sienos montuojamos dušo kabinos

Prie lygios sienos montuojamos dušo kabinos

Yra 10 prekės(-ių).
Rodoma 1 - 10 iš 10 prekių

Siekiant užtikrinti ergonomiką, mažesniuose vonios kambariuose vietoj vonios dažnai pasirenkama dušo kabina. Šis variantas reikalauja kur kas mažiau erdvės, tačiau tuo pačiu suteikia ir didelę pasirinkimo laisvę – dydžių ir stiliaus įvairovė leidžia nesunkiai pritaikyti dušo kabiną prie bendro kambario stiliaus, o montavimo būdas užtikrina patogų įrenginio naudojimą. Gausu ir nestandartinių variantų, tarp kurių – prie lygios sienos montuojama dušo kabina. Toks variantas nereikalauja daug erdvės, sukuria lengvumo įspūdį ir išlaiko elegantišką stilių. Tad jeigu ieškote šiuolaikiškų ir pakankamai universalių įrenginių, prie lygios sienos montuojamos dušo kabinos savybės turėtų pateisinti Jūsų lūkesčius.

Arsan.lt asortimente siūlomos prie lygios sienos montuojamos dušo kabinos ypatingos tuo, jog jų stiklas padengtas specialia EasyClean danga, kuri suteikia apsaugą nuo kalkių ar kitų panašių priemaišų kaupimosi. Toks variantas nereikalauja ypatingos priežiūros, tačiau tuo pačiu atrodo moderniai ir šiuolaikiškai. Prie lygios sienos montuojamą dušo kabiną galima tvirtinti prie padėklo arba ant grindų, todėl šio modelio dušo kabinas lengvai galima pritaikyti įvairaus tipo vonios kambariuose.

Taip pat galima rinktis skirtingas jų formas ir montavimo būdą – mažesnėse patalpose dažniausiai pasirenkamos pusapvalės ar kvadratinės dušo kabinos, statomos kambario kampe, tačiau surasite ir didesnių variantų, kurie dailiai atrodys ir patalpos centre ar bet kurioje kitoje vietoje. Skiriasi ir prie lygios sienos montuojamų dušo kabinų durų varstymo tipas – jos gali būti stumdomos, atsidaryti į išorę ar vidų, o taip pat itin mėgstami universalūs, į abi puses atsidarantys variantai, suteikiantys galimybę pasirinktą kabiną įmontuoti bet kurioje patalpoje.

Siekiant, jog vonios kambaryje vyrautų harmonija ir vientisas stilius, svarbu apgalvoti kiekvieną detalę. Šios nestandartinės dušo kabinos dera prie skirtingų dizaino variantų, kadangi vizualiai neapsunkina erdvės – neturi plataus rėmo, laikikliai yra integruoti stikle, o visos chromuotos detalės sukuria elegancijos įspūdį. Kviečiame pasižvalgyti mūsų siūlomame asortimente ir išsirinkti labiausiai patikusį variantą – gausiame asortimente jį suras net ir išrankiausias pirkėjas.

Prie lygios sienos montuojamos dušo kabinos

Prie lygios sienos montuojamos dušo kabinos pasiekiamos ir internetu – jas galite užsisakyti Arsan.lt elektroninėje parduotuvėje. Patraukli kaina ir aukšta kokybė yra vienas pagrindinių mūsų siekių, todėl siūlome Jums tik patvarius, žinomų ir savo vardą jau pelniusių gamintojų įrenginius. Norinčius iš arčiau su jais susipažinti, kviečiame atvykti į parduotuvę Vilniuje, adresu Žirmūnų g.70.