Potinkiniai rėmai

Potinkiniai rėmai

Yra 22 prekės(-ių).
Rodoma 1 - 22 iš 22 prekių

Potinkiniai rėmai 

Norint sukurti modernų ir šiuolaikišką vonios kambario interjerą, svarbu pasirūpinti ne tik pagrindiniais kambario baldais, bet ir santechnika – šie įrenginiai taip pat leidžia sukurti pageidaujamą įspūdį ir tuo pačiu atlieka savo pagrindinę funkciją. Siekiant vizualiai padidinti kambario erdvę ir palengvinti priežiūrą, vis dažniau pasirenkami pakabinami tualetai, o kartu su jais – potinkiniai WC rėmai.

Toks variantas suteikia galimybę gaminį įmontuoti kambario kampe, todėl aplink lieka vietos ir kitai vonios kambaryje reikalingai įrangai. Potinkinis unitazo rėmas dažniausiai montuojamas sienoje, todėl kuriamas estetikos įspūdis, paprasčiau išlaikyti vientisumą ir harmoniją. Vis dėl to, nusprendus įsirengti potinkinius rėmus, labai svarbu atkreipti dėmesį į šių įrenginių kokybę, kad vėliau netektų rūpintis neplanuotu sienų remontu.

Žinomų gamintojų tiekiami įrenginiai yra kokybiški ir patvarūs, tad svarstant, koks potinkinis tualeto rėmas stovės Jūsų vonios kambaryje, vertėtų pasidomėti įmonės patirtimi. Arsan.lt elektroninėje parduotuvėje rasite tik patikimų gamintojų potinkinius rėmus, kuriuos galėsite užsisakyti patrauklia kaina. Potinkinis bidė, pisuaro rėmas – kviečiame iš arčiau susipažinti su mūsų asortimente ir išsirinkti patikusią prekę.

Rinkdamiesi turėtumėte atkreipti dėmesį į potinkinio rėmo pritaikymo galimybes – kitaip tariant, atsižvelgti į prekės aprašyme nurodytą paskirtį. Potinkiniai rėmai naudojami pisuarams, unitazams, bidė ir kitai santechnikos įrangai, todėl bet kuriuo atveju pavyks surasti Jums tiksiantį variantą. Ne mažiau svarbu atsižvelgti ir į nurodytus išmatavimus – pasirinkę tikslų plotį ir ilgį, būsite užtikrinti, kad visi montavimo darbai bus įgyvendinti be jokių papildomų nesklandumų.

Mūsų asortimente rasite ir vandens nuleidimo bakelius, kurie turi specialią garsą izoliuojančią tarpinę, kurios dėka tiek vandens prisipildymas, tiek nuleidimas tampa itin tylus. Šie įrenginiai apsaugoti nuo vandens kondensacijos, todėl galima išvengti rasojimo. Priklausomai nuo poreikių, galite rinktis kiekvieną įrenginį atskirai arba įsigyti potinkinio WC rėmo komplektą, kuriame jau bus visos montavimui reikalingos dalys. Toks variantas – itin patogus, kadangi galima išvengti ilgų paieškų derinant kiekvieną detalę tarpusavyje. Komplekte esančios detalės jau paruoštos naudojimui, tad iš karto galėsite pradėti montavimo darbus. Atkreipkite dėmesį, kad komplektacijos skiriasi savo dalių skaičiumi – tik atidžiau susipažinę su jų sudėtimi, galėsite išsirinkti tinkamiausią variantą.

Potinkiniai rėmai internetu – galimybė kiekvienam planuojančiam savo laiką patikusius įrenginius įsigyti neišvykus iš namų. Užsisakykite prekes Arsan.lt elektroninėje parduotuvėje ir pristatysime jas visoje Lietuvoje. Pageidaujančius iš arčiau apžiūrėti parduodamą vonios įrangą, kviečiame apsilankyti mūsų salone Vilniuje, adresu Žirmūnų g.70.