Pakabinami klozetai ir unitazai

Aktyvūs filtrai

 2
 • Sumažinta kaina / -35%
Išankstinis užsakymas
Pakabinami klozetai ir unitazai

Pakabinamas unitazas Azzurra FORMA EasyClean 540x370x340 su SLIM...

AZZURRA
AZ-FMVKSPE00000BI+AZ-FOR1800/F
334 EUR 514 EUR
Pakabinamas unitazas Azzurra FORMA su lygiais šonais, nematomais tvirtinimo elementais.Rimless - yra pakabinamas unitazas, kurio briauna yra atvira, o visas paviršius – glotnus, todėl jį paprasta valyti ir galima palaikyti geresnę higieną, nes visi nešvarumai veiksmingai pašalinami. Galimas kitos spalvos pasirinkimas. 
Pakabinamas unitazas Villeroy&Boch Subway 2 Pakabinamas unitazas Villeroy&Boch Subway 2 2
 • Išpardavimas!
Turime sandėlyje
Pakabinami klozetai ir unitazai

Pakabinamas unitazas Villeroy&Boch Subway 2 DirectFlush su plonu...

Villeroy & Boch
VB-5614R201
398 EUR 723 EUR
Pakabinamas unitazas Villeroy&Boch Subway 2 Savybės: Funkcionalus minimalistinio stiliaus tualetas; Unitazas turi Rimless wc apiplovimo lanką - aukščiausios kokybės švara ir puikus dizainas; „AquaReduct“ - 1,5 litro vandens taupymas; „SupraFix 3.0“ tvirtinimo dėka varžtai nėra pastebimi; Soft Close - lėto nusileidimo dangtis.
Hatria FUSION Pakabinamas unitazas Hatria FUSION Pakabinamas unitazas 2
 • Sumažinta kaina / -46%
Išankstinis užsakymas
Pakabinamas unitazas Hatria FUSION Unitazas turi Rimless wc apiplovimo lanką ir Soft Close - lėto nusileidimo dangtį. FUSION unitazų ir bidė kolekcijos pasižymi šiuolaikišmomis formomis ir lengva priežiūra. 
Hatria NEXT PURE Pakabinamas unitazas Hatria NEXT PURE Pakabinamas unitazas 2
 • Sumažinta kaina / -39%
Išankstinis užsakymas
Nuo 375 EUR 615 EUR
Pakabinamas unitazas Hatria NEXT Unitazas turi Rimless wc apiplovimo lanką ir Soft Close - lėto nusileidimo dangtį. NEXT unitazų kolekcija išsiskiria keramikos glotniu paviršiumi ir aptakiomis linijomis, kurios užtikrina lengvą unitazų priežiūrą. Galimas kitų spalvų pasirinkimas.
 2
 • Sumažinta kaina / -15%
Išankstinis užsakymas
Pakabinami klozetai ir unitazai

TECE ONE unitazas su bideta funkcija

Tece
9700600+9700200
1227 EUR 1443 EUR
TECE ONE unitazas su bideta funkcija - lengvas montavimas, nereikia elektros įvado. Komplektacija: Temperatūros reguliavimo rankenėlė; Vandens intensyvumo reguliavimo rankenėlė; Unitazo dangtis su „soft-close“ funkcija; Keramika su paslėptais tvirtinimo elementais. Funkcijos: Vandens temperatūros ir intensyvumo reguliavimas; Purkštuko intensyvumas iki 5...
 2
 • Sumažinta kaina / -33%
Išankstinis užsakymas
Pakabinami klozetai ir unitazai

Pakabinamas unitazas Hatria BIANCA PURE RIM RIMLESS 345x520 su soft...

Hatria
HA-00Y3AK01+HA-00Y1VB01
279 EUR 417 EUR
Pakabinamas unitazas Hatria Unitazas turi Rimless wc apiplovimo lanką ir Soft Close - lėto nusileidimo dangtį. BIANCA tualetų ir bide kolekcija pasižymi švariais ir glotniais keramikos paviršiais. Unitazai darniai įsilieja į mažas vonios kambario erdves.
Pakabinamas unitazas Grohe GROHE BauCeramic Rimless Pakabinamas unitazas Grohe GROHE BauCeramic Rimless 2
 • Sumažinta kaina / -20%
Išankstinis užsakymas
Pakabinami klozetai ir unitazai

Pakabinamas unitazas GROHE BauCeramic Rimless su SoftClose dangčiu

Grohe
GR-39351000
151 EUR 189 EUR
Pakabinamas unitazas Grohe GROHE BauCeramic Rimless  Unitazas turi Rimless wc apiplovimo lanką ir Soft Close - lėto nusileidimo dangtį su Quick release funkcija (lengvai nuimamas) Matmenys: 368x531 mm Nuplovimo tūris: 6/3 l Horizontalus nuotakas.
Pakabinamas unitazas Hatria ERIKA PRO PURE RIM RIMLESS Pakabinamas unitazas Hatria ERIKA PRO PURE RIM RIMLESS 2
 • Sumažinta kaina / -30%
Išankstinis užsakymas
Pakabinami klozetai ir unitazai

Pakabinamas unitazas Hatria ERIKA PRO PURE RIM RIMLESS 370x530

Hatria
HA-00Y1CB01+HA-00Y1XG01
221 EUR 315 EUR
Pakabinamas unitazas ERIKA PRO su PURERIM RIMLESS su higienišku unitazo puodo vandens apiplovimo lanku. Unitazas turi Rimless wc apiplovimo lanką ir Soft Close - lėto nusileidimo dangtį. Unitazo matmenys: 370x530. Rimless - pakabinamas unitazas, kurio briauna yra atvira, o visas paviršius – glotnus, todėl jį paprasta valyti ir galima palaikyti geresnę...
 2
 • Išpardavimas!
Išankstinis užsakymas
Pakabinami klozetai ir unitazai

Pakabinamas unitazas Villeroy&Boch O.novo Rimless su SoftClose dangčiu

Villeroy & Boch
5660HR01
183 EUR 295 EUR
AquaReduct - 1,5 litro vandens taupymas, išlaikant nuplovimo efektyvumą.  Unitazas turi Rimless wc apiplovimo lanką ir Soft Close - lėto nusileidimo dangtį. O.novo kolekcijos unitazus jungia funkcionalumas, išskirtinis dizainas ir lengva priežiūra. Unitazo sovris: 20 kg. Matmenys: 360x560 mm. Ekspozicinis variantas.
Pakabinamas unitazas Comoda EasyClean su plonu Slim SoftClose dangčiu Pakabinamas unitazas Comoda EasyClean su plonu Slim SoftClose dangčiu 2
 • Sumažinta kaina / -40%
Išankstinis užsakymas
Pakabinami klozetai ir unitazai

Pakabinamas unitazas Comoda EasyClean su plonu Slim SoftClose dangčiu

AZZURRA
AZ-KOMP-ACOM
301 EUR 502 EUR
Pakabinamas unitazas COMODA su lygiais šonais, nematomais tvirtinimo elementais ir EasyClean Rimless higienišku unitazo puodu. Azzurra pakabinamas unitazas su specialiu EasyClean Rimless atviru vandens apiplovimo lanku. Rimless - yra unitazo lankas, kurio briauna yra atvira, o visas paviršius – glotnus, todėl jį paprasta valyti ir galima palaikyti geresnę...

Pakabinami klozetai ir unitazai

Tualetas namuose keičiamas tik atliekant esminius vonios kambario atnaujinimo ar remonto darbus, todėl reikėtų atsakingai išsirinkti tinkamą variantą, kuris būtų patvarus ir patogus naudoti. Pakabinami klozetai – alternatyvus sprendimas kiekvienam, kuris siekia naujovių ir nori sutaupyti papildomos erdvės.

Pakabinami klozetai su rėmu internetu

Reikalingi pakabinami klozetai Laufen, o galbūt ieškote, kur šios ar kitos firmos pakabinamas klozetas siūlomas gera kaina? Esate ten, kur reikia!Tuos, kuriuos domina pakabinamas klozetas su rėmu, akcija ir kiti pasiūlymai, pakviesime apsižvalgyti mūsų asortimente. Prekių sąraše Jūsų laukia pakabinamas klozetas (unitazas) Villeroy & Boch Subway, Laufen Rimless ir daugybė kitų patikimų gamintojų siūlomų įrenginių. Kokybiški pakabinami unitazai yra pasiekiami internetu ir pristatomi per kurjerį.

Norinčius iš arčiau apžiūrėti pakabinamus klozetus bei unitazus ir pasikonsultuoti su mūsų profesionalų komanda, kviečiame atvykti į vonios kambario įrangos saloną Vilniuje, adresu Lakūnų g. 51 arba susisiekti telefonu +37060808686. Mes siekiame, jog aukšta kokybe ir patrauklia kaina žavintys pakabinami tualetai Vilniuje ar kituose Lietuvos miestuose Jums būtų pasiekiami saugiai ir greitai. 

pakabinamas unitazas su bide funkcija
juodas pakabinamas unitazas
Pakabinamų unitazų privalumai

Sumontavus šiuos įrenginius vonios kambaryje, ant grindų nelieka jokių detalių, todėl kambarys vizualiai atrodo didesnis, o pakabinami tualetai yra lengvai nuvalomi. Nors pakabinamo klozeto montavimas užtrunka kiek ilgiau, vėliau jo priežiūrai tenka skirti gerokai mažiau dėmesio. Tokie sieniniai tualetai apskritai turi mažiau matomų detalių, o prie tų, kurios yra pastebimos, prieiti taip pat nesunku – tuo įsitikinsite jau pirmaisiais kartais.

Kalbant apie paprastesnius valymo sprendimus, vis daugiau dėmesio susilaukia atvirą apiplovimo lanką turintys klozetai (pakabinami, tačiau gali pasitaikyti ir kitų variantų). Toks įrenginys dar kitaip žinomas kaip pakabinamas unitazas rimless – šio modelio šveitimui tenka skirti labai mažai laiko. Tačiau grįžtant prie to, kuo ypatingas pakabinamo klozeto komplektas, privalumų sąrašą dar tikrai būtų galima pratęsti. Pakabinamas rėmas atlieka konstrukcijos laikymo funkciją, jame yra ir vandens nupylimo bakelis – šiam rėmui dažniausiai naudojama apdaila, kuri paslepia jį sienoje ir suteikia kambariui estetišką vaizdą.

Šie įrenginiai dažniausiai yra klasikinių baltų atspalvių, todėl tokį unitazą lengvai priderinsite prie bet kokio vonios kambario interjero – tai ypač pravartu tuomet, kai norisi, kad tualetas neatkreiptų dėmesio ir tiesiog įsilietų į jau vyraujantį stilių. Pakabinamas unitazas su rėmu žavi subtilia elegancija, kuri dažniausiai nepalieka abejingų. Žmonių, kurių vonios kambaryje yra pakabinamas klozetas, atsiliepimai iš tiesų geri, todėl tikėtina, kad ir Jūs greit pajusite visus šiuos privalumus.

Dydis

Kaip jau minėta, toks montuojamas tualetas nenustebins stilių įvairove. Vis dėlto, kalbant apie jų dydį, turėsite kur kas didesnę pasirinkimo laisvę, tad rinkdamiesi turėtumėte atsižvelgti į nurodytą unitazo ilgį ir plotį – iš anksto tiksliai išmatavę kambario erdvę, maksimaliai galėsite išnaudoti visą laisvą jo plotą. Vertėtų įvertinti ir tai, jog pakabinamas klozetas su rėmu pareikalaus ir sienos ploto, todėl turėtumėte įsitikinti, kad toks montavimo būdas Jūsų kambariui yra tinkamas. Daugeliui aktualus ir pakabinamo klozeto aukštis. Standartiškai šis parametras siekia maždaug 40 centimetrų, tačiau jei kas nors iš namiškių turi problemų su judėjimu, vertėtų šį gaminį montuoti aukščiau – tuomet tiek atsisėsti, tiek atsistoti bus kur kas lengviau.

Ergonomika yra vienas svarbiausių aspektų vonios kambaryje, todėl išplanavimui rekomenduojama skirti pakankamai dėmesio – tik tuomet ilgiems metams galėsime pamiršti apie šios patalpos atnaujinimo darbus. Kruopščiai apgalvokite, kur stovės pagrindiniai baldai bei įrenginiai, išsiaiškinkite, kuriose vietose būtų galima prijungti tualetą. Kai žinosite, kur tiksliai bus montuojamas unitazas, pagal tai priimsite sprendimą. Nors skaičiavimo ir planavimo etapas patinka ne kiekvienam, tik taip galėsite įsitikinti, kad tualetai, montuojami į sieną, iš tiesų tiks Jūsų vonios kambariui. Kuo daugiau detalių išanalizuosite, tuo didesnė tikimybė, kad vonios kambarys bus įrengtas nepriekaištingai, o naujasis Jūsų unitazas visapusiškai pateisins visus Jūsų lūkesčius.

Finansiniai aspektai

Pakabinamas tualetas su rėmu kaina turi atitikti kokybę, todėl rekomenduojama atkreipti dėmesį į paviršiaus glazūrą, jos kokybę, paviršiaus lygumą ir sluoksnių skaičių – kokybiškesni tualetai padengti daugiau sluoksnių ir dėl šios priežasties pasižymi ilgaamžiškumu. Atsižvelkite ir į prekinį ženklą: pakabinamas WC iš patikimų gamintojų rankų tarnaus kur kas ilgesnį laikotarpį. Jei sunku nuspręsti, kurie bus geriausi pakabinami tualetai, atsiliepimai ir juos išbandžiusiųjų patirtys padės priimti galutinį sprendimą.

Turėtumėte atsižvelgti ir į tai, kokius papildomus privalumus gali pasiūlyti naujasis pakabinamas unitazas – šiais laikais rinkoje galima pastebėti daugybę inovatyvių idėjų. Pavyzdžiui, jei komplektacijoje iš karto bus ir lėtai nusileidžiantis dangtis, už tokį tualetą gali tekti sumokėti daugiau, tačiau komforto jausmas vonios kambaryje taip pat bus didesnis. Šiuo metu sparčiai populiarėja ir puikią higieną užtikrinantys, atvirą apiplovimo lanką turintys modeliai, vertinami dėl efektyvumo ir paprastesnės priežiūros. Tačiau ir tai nėra vieninteliai dėmesio verti variantai – atidžiau apžiūrėkite pakabinamų unitazų asortimentą ir nuspręskite, kokios papildomos funkcijos Jums yra reikalingos.

Nors montuojamas klozetas yra ilgaamžiškas, tiek perkant šį, tiek kitus vonios įrenginius, norisi bent šiek tiek sutaupyti. Tiems, kuriuos domina patvarūs, tačiau nebrangūs pakabinami WC, išpardavimas – galimybė įsigyti kokybišką prekę mažesne kaina. Arsan.lt internetinėje parduotuvėje pateikta pakabinamų tualetų akcija sudomins kiekvieną, kuris planuoja savo biudžetą ir nori sutaupyti papildomų lėšų.

Pakabinami klozetai su rėmu internetu

Reikalingi pakabinami klozetai Laufen, o galbūt ieškote, kur šios ar kitos firmos pakabinamas klozetas siūlomas gera kaina? Esate ten, kur reikia!Tuos, kuriuos domina pakabinamas klozetas su rėmu, akcija ir kiti pasiūlymai, pakviesime apsižvalgyti mūsų asortimente. Prekių sąraše Jūsų laukia pakabinamas klozetas (unitazas) Villeroy & Boch Subway, Laufen Rimless ir daugybė kitų patikimų gamintojų siūlomų įrenginių. Kokybiški pakabinami unitazai yra pasiekiami internetu ir pristatomi per kurjerį.

Norinčius iš arčiau apžiūrėti pakabinamus klozetus bei unitazus ir pasikonsultuoti su mūsų profesionalų komanda, kviečiame atvykti į vonios kambario įrangos saloną Vilniuje, adresu Lakūnų g. 51 arba susisiekti telefonu +37060808686. Mes siekiame, jog aukšta kokybe ir patrauklia kaina žavintys pakabinami tualetai Vilniuje ar kituose Lietuvos miestuose Jums būtų pasiekiami saugiai ir greitai. 

Vonios įrangą galite užsakyti

1. Atvykite į saloną ARSAN
Lakūnų 51, Vilnius
Žemėlapis ->

2. Internetu
Išsirinkite prekes, įsidėkite į krepšelį ir pateikite užsakymą.

3. El.paštu
[email protected]

4. Telefonu
+370 608 08686

Darbo laikas:
I-V 10.00-19.00

Filtruoti pagal

Kaina

Kaina

 • 151 EUR - 1443 EUR

Montavimas

Montavimas

Kolekcija

Kolekcija

Prekės tipas

Prekės tipas

Medžiaga

Medžiaga

Ilgis mm

Ilgis mm

Plotis mm

Plotis mm

Gaminio spalva

Gaminio spalva

Nuotakas

Nuotakas

Gamintojas

Gamintojas

Prekė pridėta palyginimui

Jūsų patogumui ir geresnei patirčiai svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę SUTINKU arba tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašomi.