Klozetai ir rėmai

Rodoma 1-40 iš 151 prekės(-ių)
Į ką turėčiau atkreipti dėmesį perkant unitazą?

- Pirmiausia nuspręskite, kokio tipo klozetas jums tinkamiausias: pakabinamas, pastatomas ar pristatomas prie sienos. 

- Pagal vonios kambario dydį ir norimą dizainą, nuspręskite, kokio dydžio įrenginį pasirinksite.

- Atkreipkite dėmesį ir į gamybos medžiagą. Itin palankiai yra vertinami keramikiniai klozetai. 

- Apsvarsykite papildomas galimybes ir technologines naujoves: atkreipkite dėmesį į unitazo dangtį su lėto užsidarymo mechanizmu ar į klozetą su bidė funkcija. 

Apie visus šiuos kriterijus plačiau skaitykite čia

Kokia yra gero klozeto kaina?

Geriausiai vertinami yra keramikiniai rimless unitazai su atviru vandens nuplovimo lanku. Priklausomai nuo klozeto dydžio ir kitų atributų (pvz., SoftClose - wc dangtis su lėto ir tylaus užsidarymo mechanizmu), kaina svyruoja nuo 250 Eur iki 600 Eur

Kiek trunka klozetų pristatymas?

Klozetas ar bidė pristatomas per 1-2 darbo dienas po apmokėjimo gavimo dienos. Jei prekės sandėlyje nėra, pristatymo terminas gali pailgėti priklausomai nuo gamintojo (apie 3-6 sav.). Apie tai informuojame el. paštu arba telefonu.

Klozetai ir rėmai

Vonios kambario įranga – svarbus ir atsakingas sprendimas, kadangi ja naudojamės daugiau nei keletą kartų per dieną. Būtina išsirinkti tokias prekes, kurios tarnautų ne vienerius metus, būtų patvarios ir kokybiškos. Tokiais atvejais dažniausiai rekomenduojama santechninė keramika.

Norinčius iš arčiau apžiūrėti klozetus, bide ir pasikonsultuoti su mūsų profesionalų komanda, kviečiame atvykti į vonios kambario įrangos saloną Vilniuje, adresu Lakūnų g. 51 arba susisiekti telefonu +37060808686. Mes siekiame, jog aukšta kokybe ir patrauklia kaina žavinti vonios įranga Vilniuje ar kituose Lietuvos miestuose Jums būtų pasiekiama saugiai ir greitai.

Ką pasirinkti?

Jūsų vonios kambarys gali būti suprojektuotas įvairiai – su dušu, vonia ar abiem įrenginiais, tačiau tokia vonios įranga kaip praustuvas ar unitazas naudojama visais atvejais. Vonios kambaryje turintiems daugiau vietos, patariama apsvarstyti pisuaro ir bidė įsigijimą – ši santechninė įranga suteiks dar daugiau patogumo. Tiek bidė, tiek unitazai būna pastatomi arba pakabinami – šis variantas vizualiai padidins erdvę, tuo tarpu pastatomi įrenginiai bus paprasčiau įmontuojami ir šiek tiek pigesni. Dėl estetiškos išvaizdos vis dažniau pasirenkami ir potinkiniai įrenginiai – tuomet praverčia pakabinamų klozetų ir potinkinių rėmų komplektai.

Pasirinkimo kriterijai

Apsisprendus, kurie tualeto įrenginiai turėtų būti Jūsų namuose, reikia apgalvoti ir tam tikrus pasirinkimo aspektus. Itin daug dėmesio reikėtų skirti jų dydžiui: atidžiai parinkti išmatavimai garantuos, jog patogiai galėsite naudotis visais vonios kambaryje esančiais įrenginiais. 

Atkreipkite dėmesį ir į gamybos medžiagą. Itin palankiai yra vertinamos keramikiniai unitazai. Jie nereikalauja daug priežiūros, yra atsparūs temperatūrų svyravimams, o stilistine įvairove taip pat netenka nusivilti. Svarbu paminėti ir kokybę – renkantis keramikinius gaminius, dėl jos niekuomet netenka abejoti. 

Renkantis tinkamiausius gaminius, rekomenduojama atsižvelgti į jų dizainą – net ir tokia nedidelė detalė kaip klozeto ar bidė dangtis gali tapti svarbia interjero dalimi ar tiesiog įsilieti į jau vyraujantį stilių. Svarbiausia, kad visi Jūsų naudojami baldai ir įrenginiai būtų panašios stilistikos – toks vonios interjeras bus darnus ir harmoningas. 

Vonios įrangą galite užsakyti

1. Atvykite į saloną ARSAN
Lakūnų 51, Vilnius
Žemėlapis ->

2. Internetu
Išsirinkite prekes, įsidėkite į krepšelį ir pateikite užsakymą.

3. El.paštu
[email protected]

4. Telefonu
+370 608 08686

Darbo laikas:
I-IV 10.00-18.00
V 10:00-17:00
VI-VII nedirbame