Jei manote, kad unitazas yra vienas iš tų įrenginių, kuriems jau nebėra kur tobulėti, maloniai nustebsite sužinoję, jog rinką ne taip seniai sudrebino naujiena rimless klozetai. Lietuviškai tai būtų „bekraščiai“ unitazai: nors toks pavadinimas Jums gali nieko nereikšti, pagrindinius skirtumus pamatysite išvydę klozeto vidų jo briaunos yra visiškai atviros, be kraštų. Kitaip tariant, nėra įprastų iškilumų.

Atrodytų, jog tai tik nedidelis stilistinis pokytis, tačiau iš tiesų jis suteikia kur kas daugiau privalumų, apie kuriuos šį kartą ir pakalbėsime. Kokios ryškiausios rimless unitazų ypatybės?

Paprastesnė priežiūra

Tai bene pats ryškiausias pranašumas, kurį gali pasiūlyti rimless klozetai. Dėl lygaus ir glotnaus paviršiaus, jį galima nuvalyti greičiau, efektyviau ir tikslingiau, todėl ši procedūra nebekels jokių rūpesčių. Praktiškai visi šie tualetai yra pakabinami ─  jie jau kurį laiką yra giriami dėl lengvo valymo, todėl jei įsigysite rimless modelį, turėsite dvigubą naudą.

Be to, nebeliks vietų, kuriose galėtų kauptis bakterijos, kalkės ar kiti nešvarumai ─ tai reiškia, jog kur kas paprasčiau išsaugosite higienišką viso vonios kambario aplinką. Pamirškite apie sunkiai pasiekiamas vietas ─ šie unitazai jų neturi!

Tiesioginė praplovimo technika

Praktiškai visi rimless WC naudoja tiesioginę vandens praplovimo techniką ─ tai reiškia, jog nuleidžiant vandenį, jis teka ne tradiciniu būdu, bet užpurškiant srovelę aplink visą unitazo dubenį. Toks metodas yra kur kas efektyvesnis, todėl praktiškai iš karto pavyksta švariai nuplauti bet kokius nešvarumus, kas neabejotinai prisideda prie lengvesnės priežiūros. Be to, susidaro mažiau purslų, todėl aplinka išlieka higieniška.

Nors atrodytų, jog toks galingas ir efektyvus pakabinamas tualetas turėtų pareikalauti ir didesnių vandens sąnaudų, galite ramiai atsikvėpti. Ši vandens praplovimo technologija yra ypač ekonomiška ir naudoja kur kas mažiau vandens išteklių, todėl pasirinkę tokį unitazą, savo išlaidas galėsite ženkliai sumažinti.

Neišsiskirianti kaina

Esame įpratę, jog inovacijos visuomet pareikalauja kur kas daugiau investicijų, tačiau šį atvejį galite laikyti išimtimi. Rimless klozetas kaina visiškai nesiskiria nuo tradicinių unitazų, todėl norint sukurti praktiškesnę vonios kambario aplinką, tikrai neteks plačiai atverti piniginės. Spėjama, jog šiai technologijai išpopuliarėjus, šie unitazai bus parduodami dar pigiau, tačiau ir dabar jų kainos prieinamos kiekvienam, vertinančiam komfortą   tuo galite įsitikinti Arsan.lt el. parduotuvėje.

Rimless tualetai patiks visiems, kurie svajoja apie higienišką ir švarią atmosferą, tačiau nenori tam skirti daug laiko resursų. Pigūs, šiuolaikiški, ekonomiški ir lengvai prižiūrimi ─ vargu, ar reikia dar daugiau įrodymų, jog šie klozetai iš tiesų yra verti Jūsų dėmesio!