Nestandartinės, ovalios vonios

Nestandartinės, ovalios vonios

Yra 16 prekės(-ių).
Rodoma 1 - 16 iš 16 prekių

Vonia yra ne tik pagrindinis akcentas vonios kambaryje – joje galima atsipalaiduoti po sunkios darbo dienos bei pagerinti savijautą ar atstatyti sveikatą. Tokiais atvejais rekomenduojamos nestandartinių formų, sūkurinės (masažinės) vonios.

Neturintiems laiko ar galimybių apsilankyti SPA centruose, siūloma tokias vonias įsirengti namuose. Masažinė vonia ir joje tekanti vandens srovė padeda stimuliuoti kraujotaką ir gilinti kvėpavimą, tad toks pasirinkimas – ilgo bei sveiko gyvenimo garantas.

Svarbu atkreipti dėmesį, jog burbulinė vonia būtų pagaminta iš kokybiškų medžiagų – tai užtikrins prekės ilgaamžiškumą ir palengvins jos priežiūrą. Iš patvarių medžiagų pagamintos burbulinės vonios lengviau valosi ir yra paprastai prižiūrimos, kadangi jų paviršiuje mažiau kaupiasi nuosėdos. Nestandartinių formų vonios dažniausiai gaminamos iš akrilo, kadangi ši medžiaga yra itin lengva ir lanksti – būtent dėl to galima įgyvendinti net ir ypač išskirtinai atrodančius dizaino sprendimus. Siekiant dar daugiau tvirtumo, dažnai naudojamas kvarcinio smėlio ir akrilo mišinys – toks pasirinkimas nustebins ne tik dailiu stiliumi, bet ir savo patvarumu. 

nestandartines voniosOvalios vonios

Didesnėje vonioje maudytis kur kas patogiau, tačiau renkantis tinkamą dydį, patariama atsižvelgti į patalpos išplanavimą. Sūkurinė vonia gali būti įvairių formų, tad lengvai galėsite ją pritaikyti prie bet kokio kambario interjero. Tiems, kurie nesiryžta įsigyti džiakuzi vonios, tačiau nori pagyvinti vonios kambario dizainą, Arsan.lt asortimentas siūlo nestandartinių – ovalių, šešiakampių ar įstatomų vonių variantus, kuriuos kiekvienas pirkėjas lengvai pritaikys bet kokio dydžio vonios kambaryje.

Ovalios vonios dažnai būna įstatomos, todėl kambaryje galima susikurti itin patogią poilsio erdvę ir kasdienes maudynes paversti dar malonesnėmis. Nepriklausomai nuo formos, renkantis įstatomą vonią, itin svarbu atsižvelgti į tikslius jos išmatavimus – tik tuomet galėsite būti ramūs dėl sklandžių jos montavimo ir apdailos darbų.

Nestandartinės, hidromasažinės vonios pasiekiamos internetu ir pristatomos per kurjerį. Norinčius iš arčiau apžiūrėti vonios baldus ar pasidairyti po mūsų siūlomą asortimentą, kviečiame atvykti į vonios baldų saloną Vilniuje, adresu Žirmūnų g.70. Mes siekiame, jog aukšta kokybe ir patrauklia kaina žavinčios nestandartinės, hidromasažinės vonios Vilniuje ar kituose Lietuvos miestuose Jums būtų pasiekiamos saugiai ir greitai.