Kaip pirkti internetu arsan.lt parduotuvėje?

Prekių pirkimas internetinėje parduotuvėje yra išties paprastas:

1. Jums reikia išsirinkti prekę ir įdėti ją “į krepšelį" paspaudus ant nuorodos - "į krepšelį". Savo pasirinktas prekes galite patikrinti spustelėję nuorodą "Krepšelis" dešiniajame viršutiniame puslapio kampe, krepšelio blokelyje.

2. Kai išsirinksite visas norimas prekes, dešiniajame viršutiniame puslapio kampe, krepšelio blokelyje paspauskite nuorodą "Pirkti".

3. Prekių krepšelio puslapyje bus pateikta visų pasirinktų prekių informacija. Pateikti užsakymą galima ir nesukūrus savo paskyros, tiesiog spauskite puslapio apčioje esantį mygtuką "PIRKTI PREKES BE REGISTRACIJOS"  ir suveskite prašomą informaciją į laukelius. Jei jau turite savo paskyrą www.arsan.lt parduotuvėje įveskite savo prisijungimo duomenis (el. pašto adresą ir slaptažodį).

4. Pasirinkite vieną iš siūlomų prekių pristatymo būdą.

5. Susipažinkite su www.arsan.lt parduotuvės taisyklėmis bei patvirtindami tai uždėkite varnelę ties "Aš sutinku su Prekių pirkimo-pardavimo taisyklėmis".

6. Žemiau esančiame laukelyje, galite palikti žinutę dėl pateikto užsakymo. Pvz.: pristatymo laiko ar kitos svarbios informacijos.

7. Pasirinkite vieną iš siūlomų apmokėjimo būdų - bankiniu pervedimu (iš savo internetinio banko), grynais prekių pristatymo metu, per mokejimai.lt sistemą tiesiogiai nurkeipiant į pasirinkto banko el.svetainę.

8. Patvirtinkite užsakymą. Apie patvirtintą užsakymą Jus informuosime el.paštu.

Jūsų patogumui ir geresnei patirčiai svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę SUTINKU arba tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašomi.