Hidromasažinės, garinės dušo kabinos, boksai

Hidromasažinės, garinės dušo kabinos, boksai

Yra 21 prekės(-ių).
Rodoma 1 - 21 iš 21 prekių

Greitėjantis gyvenimo tempas ir pakitę pirkėjų poreikiai įpareigoja vonios įrenginių gamintojus ieškoti naujų, nestandartinių sprendimų. Vienas iš jų – garinės dušo kabinos.

Ši prekė suteikia galimybę mėgautis pirties malonumais ir neturintiems daug erdvės – užtenka įrengti įprastą dušo kabiną. Masažinė (garinė) kabina nesunkiai įmontuojama, tereikia įrengti papildomą šilumos izoliaciją, tačiau rekomenduojama, jog visus darbus atliktų patyrę profesionalai.

Masažinės dušo kabinos

Skirtingas kiekis purkštukų, pageidaujama oro temperatūra – tai tik keletas privalumų, kuriais galėsite mėgautis masažinėje vonioje. Kaip ir tikroje pirtyje, garo kabinoje turėsite progą atstatyti jėgas ir pasveikti nuo įvairių ligų. Gausiame Arsan.lt asortimente rasite skirtingų spalvų bei tipų dušo kabinas, kurios pagyvins vonios kambario interjerą, o Jums suteiks galimybę visapusiškai atsipalaiduoti ir pasimėgauti lengvu masažu ar kitomis funkcijomis. Kai kuriose masažinėse dušo kabinose taip pat yra įmontuota sėdynė, todėl išbandyti skirtingas funkcijas galėsite patogiai sėdėdami – toks sprendimas bus ypač patogus vaikams ar garbaus amžiaus žmonėms.

Uždaros kabinos (boksai) – vienas ekonomiškiausių variantų įrenginėjant vonios kambarį, kadangi pastatomai dušo kabinai nereikia specialios apdailos. Toks variantas pasirenkamas tuomet, kai nėra galimybės sienų padengti plytelėmis, kadangi uždaroje kabinoje vanduo neteka ant sienų, o susidarę garai nepatenka į vonios kambarį. Boksai ir garinės dušo kabinos gali būti padengtos specialia stiklus dengiančia apsaugine danga, todėl ant jų nesikaups nešvarumai ir priežiūra taps kur kas paprastesnė. Taip pat turėsite galimybę išsirinkti labiausiai patinkantį stiklo tipą ir Jūsų vonios kambariui tinkamus matmenis, todėl pasirinkta masažinė dušo kabina atitiks visus Jūsų lūkesčius ir lengvai ras savo vietą net ir mažesnėje erdvėje.

Kokybiškos masažinės (garo) kabinos yra pasiekiamos internetu ir pristatomos per kurjerį. Norinčius iš arčiau apžiūrėti baldus ar pasidairyti po mūsų siūlomą asortimentą, kviečiame atvykti į vonios baldų saloną Vilniuje, adresu Žirmūnų g.70. Mes siekiame, jog kokybe ir patrauklia kaina žavinčios garinės (masažinės) dušo kabinos Vilniuje ar kituose Lietuvos miestuose Jums būtų pasiekiamos saugiai ir greitai.