Walk In stacionarios dušo pertvaros

Aktyvūs filtrai

Radaway Furo Walk-in Radaway Furo Walk-in 2
Išankstinis užsakymas
Walk In stacionarios dušo pertvaros

Radaway Furo Walk-in nejudanti dušo sienelė

Radaway
Nuo 594 EUR
Radaway Furo Walk-in nejudanti dušo sienelė su elegantiškomis chromuotomis detalėmis.  Produkto charakteristika: 8 mm storio grūdintas stiklas. Tvirtinimo prie sienos sistema su reguliuojamais profiliais. Stabilizuojanti rankena su inovatyvia durų pristabdymo sistema. Montuojama ant grindų arba padėklo. Stiklas dengtas Easy Clean danga, sauganti nuo...
Radaway Furo Black Walk-in nejudanti dušo sienelė Radaway Furo Black Walk-in nejudanti dušo sienelė 2
Išankstinis užsakymas
Walk In stacionarios dušo pertvaros

Radaway Furo Black Walk-in nejudanti dušo sienelė

Radaway
Nuo 636 EUR
Radaway Furo Black Walk-in nejudanti dušo sienelė juodos spalvos profiliais.  Produkto charakteristika: 8 mm storio grūdintas stiklas; Tvirtinimo prie sienos sistema su reguliuojamais profiliais; Stabilizuojanti rankena su inovatyvia durų pristabdymo sistema; Montuojama ant grindų arba padėklo; Stiklas dengtas Easy Clean danga, sauganti nuo...
Radaway Furo Gold Walk-in nejudanti dušo sienelė Radaway Furo Gold Walk-in nejudanti dušo sienelė  2
Išankstinis užsakymas
Walk In stacionarios dušo pertvaros

Radaway Furo Gold Walk-in nejudanti dušo sienelė

Radaway
Nuo 677 EUR
Radaway Furo Gold Walk-in nejudanti dušo sienelė aukso spalvos profiliais.  Produkto charakteristika: 8 mm storio grūdintas stiklas. Tvirtinimo prie sienos sistema su reguliuojamais profiliais, Stabilizuojanti rankena su inovatyvia durų pristabdymo sistema. Montuojama ant grindų arba padėklo. Stiklas dengtas Easy Clean danga, sauganti nuo kalkių....
Radaway Modo New Black IV nejudanti dušo sienelė Radaway Modo New Black IV nejudanti dušo sienelė  2
Išankstinis užsakymas
Walk In stacionarios dušo pertvaros

Radaway Modo New Black IV nejudanti dušo sienelė

Radaway
Nuo 679 EUR
Radaway Modo New Black IV nejudanti dušo sienelė juodos spalvos profiliais. Produkto charakteristika: 8 mm storio grūdintas stiklas. Tvirtinimo prie sienos sistema su reguliuojamais profiliais. Montuojama ant grindų arba padėklo. Stiklas dengtas Easy Clean danga, sauganti nuo kalkių.
Radaway  Modo New II nejudanti dušo sienelė Radaway  Modo New II nejudanti dušo sienelė 2
Išankstinis užsakymas
Walk In stacionarios dušo pertvaros

Radaway Modo New II nejudanti dušo sienelė

Radaway
Nuo 289 EUR
Vieno segmento stabili dušo sienelė. Tvirtinama U formos profiliu prie sienos. Stiklo storis 8 mm. Stiklas padengtas Easy Clean danga, kuri apsaugo nuo kalkių ir kitų priemaišų. Tai itin šiuolaikiško ir modernaus dizaino dušo pertvaros, sukuriančios daugiau erdvės Jūsų vonios kambaryje.Galime užsakyti pagal individualius matmenis.
Radaway Essenza Pro White Walk-in nejudanti dušo sienelė Radaway Essenza Pro White Walk-in nejudanti dušo sienelė 2
Išankstinis užsakymas
Walk In stacionarios dušo pertvaros

Radaway Essenza Pro White Walk-in nejudanti dušo sienelė

Radaway
Nuo 346 EUR
Essenza Pro White – šiuolaikinis dizainas jūsų vonios kambariui. Elegantiškos baltos spalvos detalės suteikia modernų dizainą ir lengvumo pojūtį. Tai itin šiuolaikiško ir modernaus dizaino dušo pertvaros, sukuriančios daugiau erdvės Jūsų vonios kambaryje. Galime užsakyti pagal individualų projektą. Produkto charakteristika: Saugus 6 mm storio grūdintas...
Radaway  Modo New II nejudanti dušo sienelė su pakaba Radaway  Modo New II nejudanti dušo sienelė su pakaba 2
Išankstinis užsakymas
Walk In stacionarios dušo pertvaros

Radaway Modo New II nejudanti dušo sienelė su pakaba

Radaway
Nuo 381 EUR
Radaway  Modo New II nejudanti dušo sienelė su pakaba Vieno segmento stabili dušo sienelė tvirtinama U formos profiliu prie sienos. Saugus grūdintas 8 mm stiklas, padengtas Easy Clean danga, kuri apsaugo nuo kalkių ir kitų priemaišų. Tvirtinimo prie sienos sistema su reguliuojamais profiliais. Elegantiškos chromuotos detalės. Galimas montavimas tiek ant...
 2
Išankstinis užsakymas
Walk In stacionarios dušo pertvaros

Radaway Essenza Pro Gold Walk-in nejudanti dušo sienelė

Radaway
Nuo 380 EUR
Essenza Pro Gold – šiuolaikinis dizainas jūsų vonios kambariui. Elegantiškos aukso spalvos detalės suteikia modernų dizainą ir lengvumo pojūtį. Tai itin šiuolaikiško ir modernaus dizaino dušo pertvaros, sukuriančios daugiau erdvės Jūsų vonios kambaryje. Galime užsakyti pagal individualų projektą. Produkto charakteristika: Saugus 6 mm storio grūdintas...
 2
Turime sandėlyje
Walk In stacionarios dušo pertvaros

Radaway Modo New Black II nejudanti dušo sienelė

Radaway
Nuo 376 EUR
3 Atsiliepimai ar apžvalgos
Vieno segmento stabili dušo sienelė tvirtinama U formos profiliu prie sienos.  Produkto charakteristika: Saugus 8 mm storio grūdintas stiklas; tvirtinimo prie sienos sistema su reguliuojamais profiliais; montuojama ant grindų arba padėklo; stiklas dengtas Easy Clean danga, kuri saugo nuo kalkių ir kitų priemaišų; pritaikyta neįgaliesiems. 
Radaway Modo New Black II nejudanti dušo sienelė su rankšluosčių laikikliu Radaway Modo New Black II nejudanti dušo sienelė su rankšluosčių laikikliu  2
Išankstinis užsakymas
Nuo 424 EUR
Radaway Modo New Black II nejudanti dušo sienelė juodos spalvos profiliais, su rankšluosčių laikikliu. Produkto charakteristika: 8 mm storio grūdintas stiklas. Tvirtinimo prie sienos sistema su reguliuojamais profiliais. Montuojama ant grindų arba padėklo. Stiklas dengtas Easy Clean danga, sauganti nuo kalkių. Pritaikyta neįgaliesiems.

Walk In stacionarios (nejudančios) dušo kabinų sienelės ir pertvaros

Norintys sutaupyti daugiau erdvės ar mėgstantys efektyvesnes maudynes, vis dažniau nusprendžia vonios kambaryje įsirengti dušo kabiną. Taip sparčiai populiarėjančios dušo kabinos skatina gamintojus ieškoti naujų sprendimų. Vienas iš jų – Walk In stacionarios (nejudančios) dušo kabinų sienelės ir pertvaros, kurios suteikia galimybę priklausomai nuo poreikių patiems suprojektuoti dušo erdvę. Toks variantas tinkamas tuomet, kai vonios kambario erdvė yra ribota, tačiau taip pat patiks ir tiems, kurie turi daugiau vietos, tačiau ieško naujų, modernių sprendimų. 

Patrauklia kaina Walk In stacionarios dušų kabinų sienelės ir pertvaros yra parduodamos internetu – jas galite užsisakyti Arsan.lt elektroninėje parduotuvėje. Prekes pristatome visoje Lietuvoje. Norinčius iš arčiau apžiūrėti Walk In stacionarias dušo kabinų sieneles, pertvaras ir pasikonsultuoti su mūsų profesionalų komanda, kviečiame atvykti į vonios kambario įrangos saloną Vilniuje, adresu Lakūnų g. 51 arba susisiekti telefonu +37060808686.

Walk In stacionari duso pertvara
Walk In stacionari duso pertvara

Walk In dušo kabinų privalumai

Walk In stacionarios dušo kabinų pertvaros vizualiai neapkrauna vonios kambario, o skaidrus jų stiklas sukuria šiuolaikišką stilių. Asortimente taip pat rasite ir dušo kabinas su matiniu ar kitų atspalvių stiklu, todėl galėsite išsirinkti labiausiai Jums tinkantį variantą. Walk In stacionarios dušo kabinos sienelės stiklas yra padengtas Easy Clean danga, kuri suteikia apsaugą nuo kalkių ir kitų priemaišų, todėl šis nestandartinis variantas nereikalaus ypatingos priežiūros ir ilgus metus atrodys tarsi ką tik įsigytas. Stiklo plokščių tvirtinimui naudojamos chromuotos detalės – toks sprendimas vonios kambaryje atrodo itin elegantiškai.

Lengva konstrukcija ir naudojami dizaino elementai lengvai įsilieja į bet kokį vonios kambario interjerą, todėl lengvai išlaikysite vientisumą ir harmoningą stilių. Berėmės dušo kabinos bus paprastai prižiūrimos, o pats kambarys atrodys gerokai didesnis. Platus prekių pasirinkimas suteikia galimybę įrengti dušo kabiną taip, kaip norisi Jums – beliks tik nuspręsti, kuri Walk In stacionari (nejudanti) dušo kabinų sienelė labiausiai atitinka Jūsų poreikius.

 Į ką atkreipti dėmesį renkantis?

Vienas svarbiausių sprendimų šiuo atveju yra pats montavimo būdas – turėsite galimybę pasirinkti, ar Jus labiau domina dušo kabina be padėklo, ar visgi šį gaminį nuspręsite naudoti. Padėklas yra lengvai montuojamas ir itin saugus, todėl toks variantas vis dar mėgstamas tų, kurie baiminasi dėl vandens pratekėjimo. Visgi, dušo kabinos be pado taip pat turi ne vieną privalumą: kambarys optiškai atrodo didesnis, padidėja pati dušo zona, o jei naudojamas latakas, ženkliai pagerėja ir vandens subėgimas. Kurios savybės atrodo pranašesnės, teks nutarti Jums patiems.

Panašių sprendimų laukia kur kas daugiau. Naudodami nejudančias dušo sieneles, patys galėsite nuspręsti, iš kurios pusės turėtų būti įėjimas į dušą, o jeigu kambaryje erdvės yra daugiau, jį galite rinktis ir dvipusį – šios dušo kabinos palieka neribotą projektavimo laisvę, todėl viskas priklausys tik nuo Jūsų poreikių ir turimos erdvės išplanavimo. Juk norint užtikrinti ergonomišką aplinką, reikia pasirūpinti ne tik tinkama dušo kabina, bet ir apgalvoti, kur stovės kita vonios įranga.

Stiklinės dušo pertvaros taip pat gali būti skirtingų dizainų – jei siekiate sukurti vientisą kambario interjerą, į šį aspektą taip pat reikėtų atsižvelgti. Šiuo metu vis daugiau dėmesio susilaukia juodus rėmus turintys įrenginiai, leidžiantys sukurti elegantišką ir tuo pačiu labai šiuolaikišką kambario atmosferą. Visgi, jeigu norite sukurti didesnės erdvės įspūdį, Jums labiau patiks berėmės stiklo dušo kabinos – jos puikiai susilieja su aplinka ir visiškai neatkreipia į save dėmesio. Abu šie variantai turi savų privalumų – viskas priklauso nuo Jūsų asmeninės vizijos, kurią bet kuriuo atveju tikrai pavyks įgyvendinti. 

Siekiant maksimalaus komforto, svarbu, jog Walk In stacionari (nejudanti) dušo kabinos pertvara būtų ne tik patraukli akiai, bet ir ilgus metus atliktų pagrindinę savo funkciją, todėl vertėtų atkreipti dėmesį, jog įrenginys būtų pagamintas iš kokybiškų medžiagų. Arsan.lt asortimente rasite žinomų ir savo vardą rinkoje jau pelniusių gamintojų įrenginius, kurie pirkėjų mėgstami dėl patvarumo ir ilgaamžiškumo.

Aktuali bus ir stiklinės dušo pertvaros kaina: ji dažniausiai priklauso nuo stiliaus, prekinio ženklo ir gamybinių medžiagų, tačiau kainų amplitudė ypatingai plati, tad kiekvienam pavyks surasti tinkamą variantą. Šie įrenginiai tarnauja ilgą laikotarpį, todėl investicijos netrunka atsipirkti, tačiau norėdami pasilengvinti savo paieškas, turėtumėte iš anksto pagalvoti, kiek ketinate išleisti.

Prekė pridėta palyginimui

Jūsų patogumui ir geresnei patirčiai svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę SUTINKU arba tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašomi.