Pastatomi klozetai, unitazai

Pastatomi klozetai, unitazai

Yra 53 prekės(-ių).
Rodoma 1 - 48 iš 53 prekių

Vonios kambaryje praleidžiame nemažai laiko, tad svarbu, jog kiekvienas įrenginys būtų kokybiškas ir lengvai prižiūrimas. Klozetas – vienas pagrindinių įrenginių, sutinkamas kiekvienuose namuose, tad svarbu, jog prekė būtų ilgaamžiška ir patvari.

Wc tualetai (unitazai) skirstomi pagal montavimo tipą – gali būti pakabinami arba pastatomi. Prieš išsirenkant, koks unitazas stovės vonios kambaryje, reikėtų atkreipti dėmesį į tai, jog pastatomi klozetai yra pigesni ir lengviau montuojami, tuo tarpu pakabinamas tualetas yra lengviau nuvalomas ir tinka mažesniuose vonios kambariuose, kadangi vizualiai didina erdvę. Tad jeigu labiau vertinate standartinius ir laiko patikrintus įrenginius, Jūsų dėmesį turėtų patraukti tradiciniai pastatomi unitazai. Gausiame Arsan.lt asortimente kiekvienas pirkėjas suras labiausiai jo poreikius atitinkantį variantą.

tualetaiUnitazai (tualetai)

Renkantis tualetą, pirmiausia atkreipiame dėmesį į jo funkcionalumą ir galimybę sutaupyti (yra unitazų su bakeliais, suteikiančių galimybę nuleisti skirtingą kiekį vandens), tačiau ši prekė gali tapti interjero dalimi ar vienu pagrindinių vonios kambario akcentų, kadangi galima rinktis ryškiaspalvius tualeto dangčius ar paieškoti įdomesnių dizaino sprendimų. Vienas iš tokių variantų yra juodas tualetas, vonios kambariui suteikiantis prabangos ir išskirtinumo, tačiau atrasite ir paprastesnių variantų, kurie taip pat pagyvins pernelyg monotonišką šios patalpos interjerą.

Ne mažiau svarbu atkreipti dėmesį ir į mažesnes detales, tokias kaip unitazo dangtis. Be jau minėtų spalvinių aspektų, šie gaminiai taip pat skiriasi nuleidimo mechanizmais, tad jeigu mėgstate apgalvoti kiekvieną detalę, Jums turėtų tikti „Soft Close“ mechanizmas, kuris užtikrina savaiminį, lėtesnį, o tuo pačiu ir tylesnį dangčio nusileidimą. Taip pat rekomenduojama rinktis patikimų gamintojų siūlomus įrenginius – tuomet galėsite būti užtikrinti dėl jų ilgaamžiškumo.

Tualetai kaina nenustebins pirkėjų, kadangi mūsų siekis Jums pasiūlyti aukščiausios kokybės vonios įrangą už patrauklią kainą. Wc tualetai internetu, Vilniuje ir kituose Lietuvos miestuose yra pristatomi per kurjerį. Norinčius iš arčiau apžiūrėti baldus ar pasidairyti po mūsų siūlomą asortimentą, kviečiame atvykti į atvykti į vonios įrangos saloną Vilniuje, adresu Žirmūnų g.70.