Vandens maišytuvai

  • Sumažinta kaina / -17%
Available
Dušo maišytuvai

Maišytuvas dušui LOFT su dušo komplektu

TRES
20016701
210,90 EUR 254,10 EUR
Maišytuvas dušui, kurio komplektaciją sudaro: maišytuvas, žarnelė ir dušo galvutė. Maišytuvas su apvalia rankenėlė, svirtinio valdymo. Originali ir pailga dušo galvutė, lygi ir lengvai valoma dušo žarnelė. Maišytuvas su dugno vožtuvu. Tai itin modernus dušo sistemos komplektas, tiems, kurie vertina šiuolaikines technologijas ir išskirtinį dizainą. 
 2
  • Sumažinta kaina / -15%
Available
Maišytuvai voniai

Maišytuvas voniai su kriokliu LOFT su dušo galvute

TRES
20017001
2 Atsiliepimai ar apžvalgos
249,93 EUR 294,03 EUR
Maišytuvo voniai komplektas, su tekančio krioklio efektu. Komplektaciją sudaro maišytuvas, vandens žarnelė ir originali pailga dušo galvutė. Vandens maišytuvas su apvalia rankenėle, svirtinio valdymo. Vandens žarnelė yra lygi, todėl lengvai valoma. Maišytuvo dešinėje pusėje yra keturkampė kaskada, iš kurios krioklio efektu teka vanduo. Modernus, stilingo...
Available
Praustuvo maišytuvai

Praustuvo maišytuvas OIOLI Unika 105 su d.v.

OIOLI
41500
181,50 EUR
Įmontuotas vonios kambario maišytuvas su dugno vožtuvu - Unika 41500 - OIOLI (Italija);  Kvadratinis dizainas; stačiakampis korpusas su stačiu snapeliu; moderni rankenėlė lygiagrečioje linijoje;  Modelis gali būti pasirinktas su kristalu ant rankenos ir apdaila: chromo, bronzos, aukso, juodo matinio.  UNIKA kolekcija siūlo modernius vonios kambario,...
 2
  • Sumažinta kaina / -10%
Available
Praustuvo maišytuvai

Maišytuvas praustuvui KING 103 juodas matinis, be d.v

OIOLI
151,37 EUR 168,19 EUR
Prekė parduodama iš ekspozicijos ! Italų pagamintas KING kolekcijos praustuvo maišytuvas be dugno vožtuvo sukurtas atsižvelgiant į aukščiausios kokybės medžiagas. Išskirtinių, apvalių kampų dizainas; patogus valdymas.  Galima rinktis iš tokių spalvų: Chromas; Juodas matinis, kuris suteiks vonios kambariui išskirtinumo.
  • Sumažinta kaina / -15%
Available
Higieniniai dušai, bide maišytuvai

Maišytuvas bidė LOFT

TRES
20012001
121,36 EUR 142,78 EUR
Maišytuvas bidė, su dugno vožtuvu. Maišytuvo aukštis - 130 mm. Valdomas svirtine kampuota rankenėle. Tai modernaus dizaino ir blizgaus chromo maišytuvas, atitinkantis šiuolaikines tendencijas. Galima užsakyti ir be dugno vožtuvo. 
 2
  • Sumažinta kaina / -17%
Available
Maišytuvai voniai

Maišytuvas voniai iš krašto LOFT 3 dalių su dušo galvute

TRES
20016203
3 Atsiliepimai ar apžvalgos
356,53 EUR 429,55 EUR
Maišytuvas voniai iš krašto, 3 dalių ir su dugno vožtuvu. Atskirai montuojama vandens valdymo svirtelė, maišytuvas ir pailga modernaus dizaino dušo galvutė. Galima pasirinkti skirtingo ilgio vandens tekėjimo snapą, kuris tiks tiek mažesniam, tiek didesniam vonios kambariui. Elegantiškos chromo detalės, griežtos linijos ir ne tradicinis montavimo būdas,...
Available
Praustuvo maišytuvai

Maišytuvas praustuvui PROJECT 106 su apvalia rankenėle juodas...

TRES
21110302NMD
208,12 EUR
Modernus maišytuvas praustuvui TRES Project, su dugno vožtuvu. Maišytuvo aukštis - 177 mm. Maišytuvas be rankenėlės, valdymas yra svirtinis,- tai netradicinis sprendimas Jūsų vonios kambaryje, kuriantis išskirtinį dizainą. 
Maišytuvas praustuvui PROJECT 106 nerūdijančio plieno su d.v.
Available
Praustuvo maišytuvai

Maišytuvas praustuvui PROJECT 106 baltas matinis su d.v.

TRES
21110301BMD
208,12 EUR
Modernus maišytuvas praustuvui TRES Project su dugno vožtuvu. Maišytuvo aukštis - 155 mm. Kampuota rankenėlė kuria šiuolaikišką dizainą Jūsų vonios kambaryje. 
Available
Maišytuvai voniai

Vonios maišytuvas Monoclasic 1900 trijų dalių iš vonios krašto,...

TRES
5421450203
542,08 EUR
Vonios maišytuvas iš trijų dalių. Atskirai montuojama patogi ir lengva vandens valdymo svirtelė, maišytuvas ir pailga modernaus dizaino dušo galvutė. Šis komplektas puikiai tiks tiek klasikos, tiek provanso stiliaus vonios kambariui.
Maišytuvas praustuvui PROJECT 106 nerūdijančio plieno su d.v.
Available
Praustuvo maišytuvai

Maišytuvas praustuvui PROJECT 106 juodas matinis su d.v.

TRES
21110301NMD
3 Atsiliepimai ar apžvalgos
208,12 EUR
Modernus maišytuvas praustuvui TRES Project su dugno vožtuvu. Maišytuvo aukštis - 155 mm. Kampuota rankenėlė kuria šiuolaikišką dizainą Jūsų vonios kambaryje. 
 2
Available
Maišytuvai voniai

Grindinis maišytuvas HANSGROHE Metropol su rankiniu dušeliu

Hansgrohe
32532000
1 723,00 EUR
HANSGROHE Metropol kompletą sudaro: Grindinis vonios maišytuvas, rankinis dušelis, dušo žarna, dušo laikiklis; srovės tipas: purškiklis; rankinio dušo srovės tipas: lietus;
 2
  • Sumažinta kaina / -15%
Available
Higieniniai dušai, bide maišytuvai

Bide maišytuvas Focus E

Hansgrohe
31720000
71,40 EUR 84,00 EUR
Spalvotas maišytuvas praustuvui Loft Colors apvalia rankenėle Spalvotas maišytuvas praustuvui Loft Colors apvalia rankenėle 2
Available
Praustuvo maišytuvai

Spalvotas maišytuvas praustuvui Loft Colors 113 apvalia rankenėle

TRES
20010302xxx
244,42 EUR
Maišytuvas praustuvui su "Click Clack" dugno uždarymo vožtuvu. Svirtinis valdymas su apvalia rankenėle. Maišytuvo aukštis - 185 mm. Galima sukurti unikalų ir savitą stilių, pasirinkus maišytuvo spalvą iš aštuonių galimų atspalvių. Minimalus dizainas ir  akį traukiančios spalvos išskirtiniam Jūsų vonios kambariui.
 2
  • Sumažinta kaina / -15%
Available
Higieniniai dušai, bide maišytuvai

Bide maišytuvas Focus S

Hansgrohe
31721000
96,05 EUR 113,00 EUR
Rodoma 1-40 iš 487 prekės(-ių)

Vonioje esame įpratę matyti tuos pačius pagrindinius prietaisus, tarp kurių visuomet minimi ir vandens kranai. Vandens maišytuvai vonios kambaryje – ilgaamžis sprendimas, tad norint gyventi patogiai, reikėtų iš anksto apgalvoti, koks variantas būtų tinkamiausias Jūsų vonios kambariui. Apsispręsti bus lengviau, jei apgalvosite kelis esminius aspektus.

Mechanizmas ir patvarumas

Renkantis svarbu atkreipti dėmesį į maišytuvo mechanizmą bei kokybę – patikimų gamintojų maišytuvas ne tik tarnaus daugybę metų, bet ir suteiks galimybę sutaupyti papildomų lėšų. Pakėlus maišytuvo svirtelę, ji turėtų laikytis toje pačioje vietoje – tai vienas iš rodiklių nustatant, ar pasirinkta prekė yra kokybiška. Tarp geriausiai vertinamų modelių dažniausiai įvardijami Ravak, Hansgrohe, Grohe maišytuvai, tačiau dėmesio vertų variantų rasite ir daugiau.

Reikia žinoti ir tai, jog maišytuvai voniai turi skirtingus valdymo mechanizmus – nuo jų priklauso Jūsų kasdienis komfortas. Vienos svirtelės ar rankenėlės mechanizmas lengvai maišys šaltą ir karštą vandenį, o išsirinkus termostatinį maišytuvą bus galima paprastai sureguliuoti ir išlaikyti pageidaujamą temperatūrą. Būtent šio tipo kranai vandeniui šiuo metu laikomi vienais taupiausių, kadangi pavyksta išvengti šilumos svyravimų ir nereikia laukti, kol vanduo pasieks atitinkamą temperatūrą. Prekyboje taip pat vis dar galima rasti dvi svirteles turinčių maišytuvų, todėl įrangą galėsite pritaikyti prie savo poreikių ir įpročių.

Tipas ir dydis

Rinkdamiesi tinkamiausią variantą, atkreipkite dėmesį ir į tai, kokiam įrenginiui jis bus naudojamas – asortimente yra dušo, vonios, praustuvo ir bidė skirti maišytuvai. Arsan.lt kiekvienas galės išsirinkti patogų ir lūkesčius atitinkantį variantą. Skirtingų tipų kranai voniai turi savų ypatumų. Pavyzdžiui, dušo maišytuvas gali būti parduodamas kartu su galvute ir laikikliu, praustuvo maišytuvai gali turėti komfortą užtikrinantį ištraukiamą dušelį, o maišytuvai voniai – įspūdingai atrodantį krioklį. Koks kranas tiks Jums, nuspręsite atidžiau apžiūrėję visą asortimentą – šiuo atveju tikrai bus iš ko pasirinkti. 

Maišytuvo dydis turi daug reikšmės Jūsų pasirinkimui – jeigu po juo norėsite pakišti didesnį daiktą, viskas turėtų vykti patogiai, nesubraižant ir neliečiant nei vieno paviršiaus. Praplėsti funkcionalumą padės vonios maišytuvas ilgu snapu – turėdami tokį variantą, kur kas lengviau reguliuosite tekančio vandens srovę.

Tuomet, kai reikalingi dušo ar vonios maišytuvai, tvirtinimo aukštį galima pasirinkti patiems. Bene dažniausiai pasirenkamas vonios maišytuvo aukštis siekia maždaug 1,1 m, tačiau atsižvelgiant į naudojamą įrangą, šie matmenys gali kisti. Renkantis kitiems įrenginiams (praustuvui, bidė) skirtus maišytuvus aukštį teks išsirinkti pirkimo metu, todėl pravartu apgalvoti, kokiems buities darbams ketinate juos naudoti. Sklandų šių įrenginių darbą ir paprastą montavimą užtikrins ir vandens maišytuvų priedai – čia rasite svarbiausias jų dalis ir pagrindinius montavimui reikalingus elementus.

Montavimo būdas

Priklausomai nuo tipo, čiaupas montuojamas skirtingais metodais. Pavyzdžiui, maišytuvas praustuvui gali būti tvirtinamas ant kriauklės ar stalviršio arba montuojamas prie sienos. Sprendimui šiuo atveju įtakos turi Jūsų naudojamas praustuvas: jei jis neturės kranui skirtos skylės, plautuvės maišytuvas privalės stovėti arba ant stalviršio, arba prie sienos. Tais atvejais, kai vonios interjeras dar tik planuojamas, apie šį niuansą reikėtų pagalvoti iš anksto. Prie sienos montuojami kranai kriauklei padės sutaupyti vietos, aukštesni čiaupai, derinami su žavingais praustuvais, užtikrins išskirtinę išvaizdą, o klasikiniai prie kriauklės montuojami gaminiai džiugins paprastu tvirtinimu ir palankia kaina.

Ypatingai plačia montavimo būdų įvairove nustebins čiaupai, skirti voniai – jie taip pat pradžiugins savais pranašumais. Patogumu ir paprastumu žavės ant vonios krašto montuojami modeliai, prie sienos tvirtinami gaminiai užtikrins lengvą priežiūrą ir sutaupys kambario erdvės – panašiai, kaip ir potinkiniai įrenginiai, garantuojantys itin estetišką patalpos išvaizdą. Unikaliai atrodo ant grindų montuojamas vandens čiaupas: nors vietos jam prireiks daugiau, toks įrenginys be jokių abejonių taps svarbia išskirtinio interjero detale.

Stilius

Norisi, kad vonios patalpa būtų ne tik patogi, bet ir jauki, todėl renkantis visus gaminius, vertėtų juos derinti tarpusavyje ir atkreipti dėmesį į jau vyraujantį interjerą. Minimalistinio stiliaus maišytuvai tiks klasikos mėgėjams, o norintiems pagyvinti vonios kambario interjerą siūlome rinktis iš modernesnių termostatinių maišytuvų variantų. Įvertinkite, kokie atspalviai dominuoja Jūsų interjere – pagal tai ir nuspręsite, koks dušo ar bidė maišytuvas atrodytų žaviausiai.

Vis dažniau pasirenkami potinkiniai vandens maišytuvai, kurie leidžia išvengti didesnių konstrukcijų ir taip sukurti dar dailesnę vonios kambario atmosferą – šiuos gaminius taip pat rasite mūsų elektroninės parduotuvės asortimente. Atkreipkite dėmesį, kad potinkinis maišytuvas naudingas ir dėl praktinių savybių – jo priežiūrai galėsite skirti kur kas mažiau brangaus savo laiko.

Vonios tendencijos nuolat kinta, o kartu su jomis keičiasi ir madingi dušo kranai, todėl į trumpalaikius sprendimus susikoncentruoti nevertėtų. Tačiau pasisemti naujų idėjų – pravartu: jei Jus domina įdomiau atrodantys maišytuvai praustuvui ar voniai, tačiau iki šiol nesiryžote jų išbandyti, galbūt būtent madingi sprendimai padės išsklaidyti ramybės neduodančias abejones. Visgi, geriausia, jeigu naujasis bidė ar plautuvės maišytuvas visų pirma patiks Jums – tuomet dėl dizaino niekada neteks gailėtis.

Nevengiantiems spalvų, taip pat patiks ryškiomis spalvomis papuoštas maišytuvas kriauklei ar kitiems vonios įrenginiams. Priklausomai nuo poreikių, galėsite rinktis tiek visą ryškų paviršių turinčius gaminius, tiek keliomis detalėmis papuoštus įrenginius, kurie įneš į vonios aplinką daugiau žaismingumo. Daug dėmesio susilaukia ir elegancija tviskantis juodos spalvos maišytuvas plautuvei, nesunkiai suderinamas su kitais patalpoje esančiais elementais. Būtent į tai ir rekomenduojame atsižvelgti – nesvarbu, kokį atspalvį bepasirinktumėte, įsitikinkite, kad jis lengvai derės prie kitų patalpos detalių.

Taip pat verta atkreipti dėmesį ir į papildomas funkcijas – be jau minėto termostatinio valdymo, palankiai vertinamas ir maišytuvas su ištraukiama žarna. Jei vonios kambaryje atliekate įvairius buities darbus, turėdami tokį gaminį, su jais susitvarkysite gerokai lengviau. Įvairių galimybių atrasite ir daugiau, tačiau nepamirškite, jog nuo funkcionalumo priklauso ir vandens maišytuvų kainos – pravartu iš anksto pagalvoti, kiek ketinate į šį gaminį investuoti.

Vonios kranai pigiau

Tuomet, kai reikalingas naujas vandens maišytuvas, kaina taip pat yra aktualus pasirinkimo kriterijus. Šiuo klausimu įvairovė yra itin gausi, todėl sau tinkamą gaminį rasite net ir tuomet, jei Jus domins ypatingai pigūs maišytuvai dušui, voniai ar kitiems įrenginiams. Norėdami supaprastinti savo paieškas, iš anksto pagalvokite, kiek maišytuvas kriauklei galėtų kainuoti – nusistatę biudžetą, gerokai susiaurinsite paieškos ratą.

Tiems, kuriuos domina patikimi, tačiau nebrangūs dušo maišytuvai, akcija – puiki proga neieškoti kompromisų tarp kainos ir kokybės. Maišytuvai su akcija dažnai siūlomi ir mūsų parduotuvėje – nepraleiskite progos sutaupyti!

Iš aprašymų dažnai sunku nuspręsti, ar dėmesį atkreipę potinkiniai maišytuvai ar dušo maišytuvų komplektai iš tiesų pateisins lūkesčius – jei taip nutiko ir Jums, pasidomėkite kitų pirkėjų patirtimis. Jei nesate tikri, ar tikrai kokybiškas bus, pavyzdžiui, Hansgrohe maišytuvas, paskaitykite atsiliepimus – jie padės priimti galutinį sprendimą.

Vandens maišytuvai (kranai) internetu

Domina kranai kriauklei, maišytuvai plautuvei, o gal ieškote, kur palankiomis sąlygomis parduodamas potinkinis dušo maišytuvas? Apžiūrėkite mūsų pasiūlymus! Maišytuvai internetu suteikia galimybę neišvykus iš namų išsirinkti norimą prekę, kadangi vonios baldai yra pristatomi per kurjerį. Norinčius iš arčiau apžiūrėti vandens maišytuvus ir pasikonsultuoti su mūsų profesionalų komanda, kviečiame atvykti į vonios kambario įrangos saloną Vilniuje, adresu Lakūnų g. 51 arba susisiekti telefonu +37060808686. Mes siekiame, jog kokybe ir patrauklia kaina žavintys vandens maišytuvai Vilniuje ar kituose Lietuvos miestuose Jums būtų pasiekiami saugiai ir greitai.

Vonios įrangą galite užsakyti

1. Atvykite į saloną ARSAN
Lakūnų 51, Vilnius
Žemėlapis ->

2. Internetu
Išsirinkite prekes, įsidėkite į krepšelį ir pateikite užsakymą.

3. El.paštu
salonas@arsan.lt

4. Telefonu
+370 608 08686

Darbo laikas:
I-V 10.00-19.00

Prekė pridėta palyginimui

Jūsų patogumui ir geresnei patirčiai svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę SUTINKU arba tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašomi.