Vandens maišytuvai

Aktyvūs filtrai

  • Sumažinta kaina / -15%
Išankstinis užsakymas
Higieniniai dušai, bide maišytuvai

Maišytuvas bidė LOFT

TR-20012001
121 EUR 142 EUR
Maišytuvas bidė, su dugno vožtuvu. Maišytuvo aukštis - 130 mm. Valdomas svirtine kampuota rankenėle. Tai modernaus dizaino ir blizgaus chromo maišytuvas, atitinkantis šiuolaikines tendencijas. Galima užsakyti ir be dugno vožtuvo. 
Grindinis maišytuvas LOGON Grindinis maišytuvas LOGON 2
Turime sandėlyje
Vonios maišytuvai

Grindinis maišytuvas LOGON su rankiniu dušeliu

Nuo 636 EUR
KFA grindinis maišytuvas LOGON Komplektą sudaro: Grindinis vonios maišytuvas; rankinis dušelis; dušo žarnelė; laikiklis; potinkinė dalis; tvirtinimo įrankiai. LOGOS maišytuvas yra itin praktiškas sprendimas - nuo montavimo iki kasdienio naudojimo. Vandens maišytuvas ir dušo rankenėlės dizainas garantuoja, kad po maudymosi vanduo nevarvės ant grindų. 
TRES Cleaner vandens maišytuvų valiklis
Turime sandėlyje
Vandens maišytuvų dalys

TRES Cleaner vandens maišytuvų valiklis

TR-134100106
24 EUR
TRES Cleaner valiklis, skirtas valyti vonios kambario ir virtuvės TRES gamintojo vandens maišytuvus. Tinka valyti juodus matinius, nerūdijančio plieno bei šlifuoto aukso TRES vandens maišytuvus. Valiklio savybės: Suteikia gaminiams blizgesio;  pašalina pirštų žymes; atstumia purvą, nešvarumus ir vandenį; pašalina kalkes.
  • Sumažinta kaina / -17%
Išankstinis užsakymas
Dušo maišytuvai

Maišytuvas dušui LOFT su dušo komplektu

TR-20016701
208 EUR 250 EUR
Maišytuvas dušui, kurio komplektaciją sudaro: maišytuvas, žarnelė ir dušo galvutė. Maišytuvas su apvalia rankenėlė, svirtinio valdymo. Originali ir pailga dušo galvutė, lygi ir lengvai valoma dušo žarnelė. Maišytuvas su dugno vožtuvu. Tai itin modernus dušo sistemos komplektas, tiems, kurie vertina šiuolaikines technologijas ir išskirtinį dizainą. 
 2
  • Sumažinta kaina / -15%
Turime sandėlyje
Vonios maišytuvai

Maišytuvas voniai su kriokliu LOFT su dušo galvute

TR-20017001
2 Atsiliepimai ar apžvalgos
246 EUR 290 EUR
Maišytuvo voniai komplektas, su tekančio krioklio efektu. Komplektaciją sudaro maišytuvas, vandens žarnelė ir originali pailga dušo galvutė. Vandens maišytuvas su apvalia rankenėle, svirtinio valdymo. Vandens žarnelė yra lygi, todėl lengvai valoma. Maišytuvo dešinėje pusėje yra keturkampė kaskada, iš kurios krioklio efektu teka vanduo. Modernus, stilingo...

Vandens maišytuvai

Vonioje esame įpratę matyti tuos pačius pagrindinius prietaisus, tarp kurių visuomet minimi ir vandens kranai. Vandens maišytuvai vonios kambaryje – ilgaamžis sprendimas, tad norint gyventi patogiai, reikėtų iš anksto apgalvoti, koks variantas būtų tinkamiausias Jūsų vonios kambariui. Apsispręsti bus lengviau, jei apgalvosite kelis esminius aspektus.

tres vandens maisytuvai
tres vandens maisytuvai

Mechanizmas ir patvarumas

Renkantis svarbu atkreipti dėmesį į įrenginio mechanizmą bei kokybę – patikimų gamintojų čiaupas ne tik tarnaus daugybę metų, bet ir suteiks galimybę sutaupyti papildomų lėšų. Pakėlus krano svirtelę, ji turėtų laikytis toje pačioje vietoje – tai vienas iš rodiklių nustatant, ar pasirinkta prekė yra kokybiška. Tarp geriausiai vertinamų modelių dažniausiai įvardijami Ravak, Hansgrohe, Grohe maišytuvai, tačiau dėmesio vertų variantų rasite ir daugiau.

Reikia žinoti ir tai, jog šie įrenginiai turi skirtingus valdymo mechanizmus – nuo jų priklauso Jūsų kasdienis komfortas. Vienos svirtelės ar rankenėlės mechanizmas lengvai maišys šaltą ir karštą vandenį, o išsirinkus termostatinį - bus galima paprastai sureguliuoti ir išlaikyti pageidaujamą temperatūrą. Būtent šio tipo kranai vandeniui šiuo metu laikomi vienais taupiausių, kadangi pavyksta išvengti šilumos svyravimų ir nereikia laukti, kol vanduo pasieks atitinkamą temperatūrą. Prekyboje taip pat vis dar galima rasti dvi svirteles turinčių čiaupų, todėl įrangą galėsite pritaikyti prie savo poreikių ir įpročių.

Tipas ir dydis

Rinkdamiesi tinkamiausią variantą, atkreipkite dėmesį ir į tai, kokiam įrenginiui jis bus naudojamas – asortimente yra dušo, vonios, praustuvo ir bidė skirti maišytuvai. Arsan.lt kiekvienas galės išsirinkti patogų ir lūkesčius atitinkantį variantą. Skirtingų tipų kranai voniai turi savų ypatumų. Pavyzdžiui, dušo kranas gali būti parduodamas kartu su galvute ir laikikliu, praustuvo - gali turėti komfortą užtikrinantį ištraukiamą dušelį, o kranai voniai – įspūdingai atrodantį krioklį. Koks kranas tiks Jums, nuspręsite atidžiau apžiūrėję visą asortimentą – šiuo atveju tikrai bus iš ko pasirinkti. 

Dydis turi daug reikšmės Jūsų pasirinkimui – jeigu po juo norėsite pakišti didesnį daiktą, viskas turėtų vykti patogiai, nesubraižant ir neliečiant nei vieno paviršiaus. Praplėsti funkcionalumą padės vonios kranas ilgu snapu – turėdami tokį variantą, kur kas lengviau reguliuosite tekančio vandens srovę.

Tuomet, kai reikalingi dušo ar vonios čiaupai, tvirtinimo aukštį galima pasirinkti patiems. Bene dažniausiai pasirenkamas vonios maišytuvo aukštis siekia maždaug 1,1 m, tačiau atsižvelgiant į naudojamą įrangą, šie matmenys gali kisti. Renkantis kitiems įrenginiams (praustuvui, bidė) skirtus kranų aukštį teks išsirinkti pirkimo metu, todėl pravartu apgalvoti, kokiems buities darbams ketinate juos naudoti. Sklandų šių įrenginių darbą ir paprastą montavimą užtikrins ir vandens maišytuvų priedai – čia rasite svarbiausias jų dalis ir pagrindinius montavimui reikalingus elementus.

Montavimo būdas

Priklausomai nuo tipo, čiaupas montuojamas skirtingais metodais. Pavyzdžiui, kranas praustuvui gali būti tvirtinamas ant kriauklės ar stalviršio arba montuojamas prie sienos. Sprendimui šiuo atveju įtakos turi Jūsų naudojamas praustuvas: jei jis neturės kranui skirtos skylės, plautuvės čiaupas privalės stovėti arba ant stalviršio, arba prie sienos. Tais atvejais, kai vonios interjeras dar tik planuojamas, apie šį niuansą reikėtų pagalvoti iš anksto. Prie sienos montuojami kranai kriauklei padės sutaupyti vietos, aukštesni čiaupai, derinami su žavingais praustuvais, užtikrins išskirtinę išvaizdą, o klasikiniai prie kriauklės montuojami gaminiai džiugins paprastu tvirtinimu ir palankia kaina.

Ypatingai plačia montavimo būdų įvairove nustebins čiaupai, skirti voniai – jie taip pat pradžiugins savais pranašumais. Patogumu ir paprastumu žavės ant vonios krašto montuojami modeliai, prie sienos tvirtinami gaminiai užtikrins lengvą priežiūrą ir sutaupys kambario erdvės – panašiai, kaip ir potinkiniai įrenginiai, garantuojantys itin estetišką patalpos išvaizdą. Unikaliai atrodo ant grindų montuojamas vandens čiaupas: nors vietos jam prireiks daugiau, toks įrenginys be jokių abejonių taps svarbia išskirtinio interjero detale.

Stilius

Norisi, kad vonios patalpa būtų ne tik patogi, bet ir jauki, todėl renkantis visus gaminius, vertėtų juos derinti tarpusavyje ir atkreipti dėmesį į jau vyraujantį interjerą. Minimalistinio stiliaus įrenginiai tiks klasikos mėgėjams, o norintiems pagyvinti vonios kambario interjerą siūlome rinktis iš modernesnių termostatinių maišytuvų variantų. Įvertinkite, kokie atspalviai dominuoja Jūsų interjere – pagal tai ir nuspręsite, koks dušo ar bidė kranas atrodytų žaviausiai.

Vis dažniau pasirenkami potinkiniai vandens čiaupai, kurie leidžia išvengti didesnių konstrukcijų ir taip sukurti dar dailesnę vonios kambario atmosferą – šiuos gaminius taip pat rasite mūsų elektroninės parduotuvės asortimente. Atkreipkite dėmesį, kad toks įrenginys naudingas ir dėl praktinių savybių – jo priežiūrai galėsite skirti kur kas mažiau brangaus savo laiko.

Vonios tendencijos nuolat kinta, o kartu su jomis keičiasi ir madingi dušo kranai, todėl į trumpalaikius sprendimus susikoncentruoti nevertėtų. Tačiau pasisemti naujų idėjų – pravartu: jei Jus domina įdomiau atrodantys čiaupai praustuvui ar voniai, tačiau iki šiol nesiryžote jų išbandyti, galbūt būtent madingi sprendimai padės išsklaidyti ramybės neduodančias abejones. Visgi, geriausia, jeigu naujasis bidė ar plautuvės maišytuvas visų pirma patiks Jums – tuomet dėl dizaino niekada neteks gailėtis.

Nevengiantiems spalvų, taip pat patiks ryškiomis spalvomis papuoštas čiaupas ar kitiems vonios įrenginiams. Priklausomai nuo poreikių, galėsite rinktis tiek visą ryškų paviršių turinčius gaminius, tiek keliomis detalėmis papuoštus įrenginius, kurie įneš į vonios aplinką daugiau žaismingumo. Daug dėmesio susilaukia ir elegancija tviskantis juodos spalvos maišytuvas plautuvei, nesunkiai suderinamas su kitais patalpoje esančiais elementais. Būtent į tai ir rekomenduojame atsižvelgti – nesvarbu, kokį atspalvį bepasirinktumėte, įsitikinkite, kad jis lengvai derės prie kitų patalpos detalių.

Taip pat verta atkreipti dėmesį ir į papildomas funkcijas – be jau minėto termostatinio valdymo, palankiai vertinamas ir kranas su ištraukiama žarna. Jei vonios kambaryje atliekate įvairius buities darbus, turėdami tokį gaminį, su jais susitvarkysite gerokai lengviau. Įvairių galimybių atrasite ir daugiau, tačiau nepamirškite, jog nuo funkcionalumo priklauso ir kainos – pravartu iš anksto pagalvoti, kiek ketinate į šį gaminį investuoti.

Apžiūrėkite Arsan.lt puslapyje

Domina kranai kriauklei, maišytuvai plautuvei, o gal ieškote, kur palankiomis sąlygomis parduodamas potinkinis dušo maišytuvas? Apžiūrėkite mūsų pasiūlymus! Maišytuvai internetu suteikia galimybę neišvykus iš namų išsirinkti norimą prekę, kadangi visi įrenginiai yra pristatomi per kurjerį. Norinčius iš arčiau apžiūrėti vandens kranus ir pasikonsultuoti su mūsų profesionalų komanda, kviečiame atvykti į vonios kambario įrangos saloną Vilniuje, adresu Lakūnų g. 51 arba susisiekti telefonu +37060808686. Mes siekiame, jog kokybe ir patrauklia kaina žavintys vandens maišytuvai Vilniuje ar kituose Lietuvos miestuose Jums būtų pasiekiami saugiai ir greitai.

Vonios įrangą galite užsakyti

1. Atvykite į saloną ARSAN
Lakūnų 51, Vilnius
Žemėlapis ->

2. Internetu
Išsirinkite prekes, įsidėkite į krepšelį ir pateikite užsakymą.

3. El.paštu
[email protected]

4. Telefonu
+370 608 08686

Darbo laikas:
I-V 10.00-19.00

Filtruoti pagal

Kaina

Kaina

  • 0 EUR - 2502 EUR

Gamintojas

Gamintojas

Maišytuvo spalva

Maišytuvo spalva

Montavimas

Montavimas

Kolekcija

Kolekcija

Vandens maišytuvas

Vandens maišytuvas

Prekės tipas

Prekės tipas

Jūsų patogumui ir geresnei patirčiai svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę SUTINKU arba tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašomi.