Vandens maišytuvai

  • Sumažinta kaina / -17%
Available
Dušo maišytuvai

Maišytuvas dušui LOFT su dušo komplektu

TRES
20016701
211 EUR 254 EUR
Maišytuvas dušui, kurio komplektaciją sudaro: maišytuvas, žarnelė ir dušo galvutė. Maišytuvas su apvalia rankenėlė, svirtinio valdymo. Originali ir pailga dušo galvutė, lygi ir lengvai valoma dušo žarnelė. Maišytuvas su dugno vožtuvu. Tai itin modernus dušo sistemos komplektas, tiems, kurie vertina šiuolaikines technologijas ir išskirtinį dizainą. 
Available
Praustuvo maišytuvai

Praustuvo maišytuvas OIOLI Unika 105 su d.v.

OIOLI
41500
182 EUR
Įmontuotas vonios kambario maišytuvas su dugno vožtuvu - Unika 41500 - OIOLI (Italija);  Kvadratinis dizainas; stačiakampis korpusas su stačiu snapeliu; moderni rankenėlė lygiagrečioje linijoje;  Modelis gali būti pasirinktas su kristalu ant rankenos ir apdaila: chromo, bronzos, aukso, juodo matinio.  UNIKA kolekcija siūlo modernius vonios kambario,...
  • Sumažinta kaina / -15%
Available
Higieniniai dušai, bide maišytuvai

Maišytuvas bidė LOFT

TRES
20012001
121 EUR 143 EUR
Maišytuvas bidė, su dugno vožtuvu. Maišytuvo aukštis - 130 mm. Valdomas svirtine kampuota rankenėle. Tai modernaus dizaino ir blizgaus chromo maišytuvas, atitinkantis šiuolaikines tendencijas. Galima užsakyti ir be dugno vožtuvo. 
 2
  • Sumažinta kaina / -15%
Available
Maišytuvai voniai

Maišytuvas voniai su kriokliu LOFT su dušo galvute

TRES
20017001
2 Atsiliepimai ar apžvalgos
250 EUR 294 EUR
Maišytuvo voniai komplektas, su tekančio krioklio efektu. Komplektaciją sudaro maišytuvas, vandens žarnelė ir originali pailga dušo galvutė. Vandens maišytuvas su apvalia rankenėle, svirtinio valdymo. Vandens žarnelė yra lygi, todėl lengvai valoma. Maišytuvo dešinėje pusėje yra keturkampė kaskada, iš kurios krioklio efektu teka vanduo. Modernus, stilingo...
 2
Available
Praustuvo maišytuvai

Maišytuvas praustuvui PROJECT 106 su apvalia rankenėle juodas...

TRES
21110302NMD
162 EUR
Modernus maišytuvas praustuvui TRES Project, su dugno vožtuvu. Maišytuvo aukštis - 177 mm. Maišytuvas be rankenėlės, valdymas yra svirtinis,- tai netradicinis sprendimas Jūsų vonios kambaryje, kuriantis išskirtinį dizainą. 
Maišytuvas praustuvui PROJECT 106 nerūdijančio plieno su d.v.
Available
Praustuvo maišytuvai

Maišytuvas praustuvui PROJECT 106 baltas matinis be d.v.

TRES
21110301BMD
208 EUR
Modernus maišytuvas praustuvui TRES Project be dugno vožtuvo. Maišytuvo aukštis - 155 mm. Kampuota rankenėlė kuria šiuolaikišką dizainą Jūsų vonios kambaryje. 
Tres Canigo praustuvo maisytuvas Tres Canigo praustuvo maisytuvas 2
Available
Praustuvo maišytuvai

Tres Canigo praustuvo maišytuvas 273 be d. v.

TRES
21720301
115 EUR
Modernus maišytuvas praustuvui TRES Canigo, be dugno vožtuvo, galima užsakyti ir su dugno vožtuvu. Maišytuvo aukštis - 273 mm. Chromuota apdaila. 
Tres Canigo vonios maisytuvas Tres Canigo vonios maisytuvas 2
Available
Maišytuvai voniai

Tres Canigo vonios maišytuvas

TRES
21717001
109 EUR
Modernus maišytuvas voniai TRES Canigo, be dugno vožtuvo. Chromuota apdaila. 
 2
  • Sumažinta kaina / -17%
Available
Maišytuvai voniai

Maišytuvas voniai iš krašto LOFT 3 dalių su dušo galvute

TRES
20016203
3 Atsiliepimai ar apžvalgos
357 EUR 430 EUR
Maišytuvas voniai iš krašto, 3 dalių ir su dugno vožtuvu. Atskirai montuojama vandens valdymo svirtelė, maišytuvas ir pailga modernaus dizaino dušo galvutė. Galima pasirinkti skirtingo ilgio vandens tekėjimo snapą, kuris tiks tiek mažesniam, tiek didesniam vonios kambariui. Elegantiškos chromo detalės, griežtos linijos ir ne tradicinis montavimo būdas,...
Maišytuvas praustuvui PROJECT 106 nerūdijančio plieno su d.v.
Available
Praustuvo maišytuvai

Maišytuvas praustuvui PROJECT 106 juodas matinis be d.v.

TRES
21110301NM
3 Atsiliepimai ar apžvalgos
208 EUR
Modernus maišytuvas praustuvui TRES Project be dugno vožtuvo. Maišytuvo aukštis - 155 mm. Kampuota rankenėlė kuria šiuolaikišką dizainą Jūsų vonios kambaryje. 
Tres Canigo praustuvo maisytuvas Tres Canigo praustuvo maisytuvas 2
Available
Praustuvo maišytuvai

Tres Canigo praustuvo maišytuvas 146 be d. v.

TRES
21710301
70 EUR
Modernus maišytuvas praustuvui TRES Canigo, be dugno vožtuvo, galima užsakyti ir su dugno vožtuvu. Maišytuvo aukštis - 146 mm.Chromuota apdaila. 
 2
  • Sumažinta kaina / -15%
Available
Higieniniai dušai, bide maišytuvai

Bide maišytuvas Focus E

Hansgrohe
31720000
71 EUR 84 EUR
 2
Available
Praustuvo maišytuvai

Spalvotas maišytuvas praustuvui Loft Colors 113 apvalia rankenėle

TRES
20010302xxx
244 EUR
Maišytuvas praustuvui su "Click Clack" dugno uždarymo vožtuvu. Svirtinis valdymas su apvalia rankenėle. Maišytuvo aukštis - 185 mm. Galima sukurti unikalų ir savitą stilių, pasirinkus maišytuvo spalvą iš aštuonių galimų atspalvių. Minimalus dizainas ir  akį traukiančios spalvos išskirtiniam Jūsų vonios kambariui.
 2
  • Sumažinta kaina / -15%
Available
Higieniniai dušai, bide maišytuvai

Bide maišytuvas Focus S

Hansgrohe
31721000
96 EUR 113 EUR

Vandens maišytuvai

Vonioje esame įpratę matyti tuos pačius pagrindinius prietaisus, tarp kurių visuomet minimi ir vandens kranai. Vandens maišytuvai vonios kambaryje – ilgaamžis sprendimas, tad norint gyventi patogiai, reikėtų iš anksto apgalvoti, koks variantas būtų tinkamiausias Jūsų vonios kambariui. Apsispręsti bus lengviau, jei apgalvosite kelis esminius aspektus.

tres vandens maisytuvai
tres vandens maisytuvai
Mechanizmas ir patvarumas

Renkantis svarbu atkreipti dėmesį į įrenginio mechanizmą bei kokybę – patikimų gamintojų čiaupas ne tik tarnaus daugybę metų, bet ir suteiks galimybę sutaupyti papildomų lėšų. Pakėlus krano svirtelę, ji turėtų laikytis toje pačioje vietoje – tai vienas iš rodiklių nustatant, ar pasirinkta prekė yra kokybiška. Tarp geriausiai vertinamų modelių dažniausiai įvardijami Ravak, Hansgrohe, Grohe maišytuvai, tačiau dėmesio vertų variantų rasite ir daugiau.

Reikia žinoti ir tai, jog šie įrenginiai turi skirtingus valdymo mechanizmus – nuo jų priklauso Jūsų kasdienis komfortas. Vienos svirtelės ar rankenėlės mechanizmas lengvai maišys šaltą ir karštą vandenį, o išsirinkus termostatinį - bus galima paprastai sureguliuoti ir išlaikyti pageidaujamą temperatūrą. Būtent šio tipo kranai vandeniui šiuo metu laikomi vienais taupiausių, kadangi pavyksta išvengti šilumos svyravimų ir nereikia laukti, kol vanduo pasieks atitinkamą temperatūrą. Prekyboje taip pat vis dar galima rasti dvi svirteles turinčių čiaupų, todėl įrangą galėsite pritaikyti prie savo poreikių ir įpročių.

Tipas ir dydis

Rinkdamiesi tinkamiausią variantą, atkreipkite dėmesį ir į tai, kokiam įrenginiui jis bus naudojamas – asortimente yra dušo, vonios, praustuvo ir bidė skirti maišytuvai. Arsan.lt kiekvienas galės išsirinkti patogų ir lūkesčius atitinkantį variantą. Skirtingų tipų kranai voniai turi savų ypatumų. Pavyzdžiui, dušo kranas gali būti parduodamas kartu su galvute ir laikikliu, praustuvo - gali turėti komfortą užtikrinantį ištraukiamą dušelį, o kranai voniai – įspūdingai atrodantį krioklį. Koks kranas tiks Jums, nuspręsite atidžiau apžiūrėję visą asortimentą – šiuo atveju tikrai bus iš ko pasirinkti. 

Dydis turi daug reikšmės Jūsų pasirinkimui – jeigu po juo norėsite pakišti didesnį daiktą, viskas turėtų vykti patogiai, nesubraižant ir neliečiant nei vieno paviršiaus. Praplėsti funkcionalumą padės vonios kranas ilgu snapu – turėdami tokį variantą, kur kas lengviau reguliuosite tekančio vandens srovę.

Tuomet, kai reikalingi dušo ar vonios čiaupai, tvirtinimo aukštį galima pasirinkti patiems. Bene dažniausiai pasirenkamas vonios maišytuvo aukštis siekia maždaug 1,1 m, tačiau atsižvelgiant į naudojamą įrangą, šie matmenys gali kisti. Renkantis kitiems įrenginiams (praustuvui, bidė) skirtus kranų aukštį teks išsirinkti pirkimo metu, todėl pravartu apgalvoti, kokiems buities darbams ketinate juos naudoti. Sklandų šių įrenginių darbą ir paprastą montavimą užtikrins ir vandens maišytuvų priedai – čia rasite svarbiausias jų dalis ir pagrindinius montavimui reikalingus elementus.

Montavimo būdas

Priklausomai nuo tipo, čiaupas montuojamas skirtingais metodais. Pavyzdžiui, kranas praustuvui gali būti tvirtinamas ant kriauklės ar stalviršio arba montuojamas prie sienos. Sprendimui šiuo atveju įtakos turi Jūsų naudojamas praustuvas: jei jis neturės kranui skirtos skylės, plautuvės čiaupas privalės stovėti arba ant stalviršio, arba prie sienos. Tais atvejais, kai vonios interjeras dar tik planuojamas, apie šį niuansą reikėtų pagalvoti iš anksto. Prie sienos montuojami kranai kriauklei padės sutaupyti vietos, aukštesni čiaupai, derinami su žavingais praustuvais, užtikrins išskirtinę išvaizdą, o klasikiniai prie kriauklės montuojami gaminiai džiugins paprastu tvirtinimu ir palankia kaina.

Ypatingai plačia montavimo būdų įvairove nustebins čiaupai, skirti voniai – jie taip pat pradžiugins savais pranašumais. Patogumu ir paprastumu žavės ant vonios krašto montuojami modeliai, prie sienos tvirtinami gaminiai užtikrins lengvą priežiūrą ir sutaupys kambario erdvės – panašiai, kaip ir potinkiniai įrenginiai, garantuojantys itin estetišką patalpos išvaizdą. Unikaliai atrodo ant grindų montuojamas vandens čiaupas: nors vietos jam prireiks daugiau, toks įrenginys be jokių abejonių taps svarbia išskirtinio interjero detale.

Stilius

Norisi, kad vonios patalpa būtų ne tik patogi, bet ir jauki, todėl renkantis visus gaminius, vertėtų juos derinti tarpusavyje ir atkreipti dėmesį į jau vyraujantį interjerą. Minimalistinio stiliaus įrenginiai tiks klasikos mėgėjams, o norintiems pagyvinti vonios kambario interjerą siūlome rinktis iš modernesnių termostatinių maišytuvų variantų. Įvertinkite, kokie atspalviai dominuoja Jūsų interjere – pagal tai ir nuspręsite, koks dušo ar bidė kranas atrodytų žaviausiai.

Vis dažniau pasirenkami potinkiniai vandens čiaupai, kurie leidžia išvengti didesnių konstrukcijų ir taip sukurti dar dailesnę vonios kambario atmosferą – šiuos gaminius taip pat rasite mūsų elektroninės parduotuvės asortimente. Atkreipkite dėmesį, kad toks įrenginys naudingas ir dėl praktinių savybių – jo priežiūrai galėsite skirti kur kas mažiau brangaus savo laiko.

Vonios tendencijos nuolat kinta, o kartu su jomis keičiasi ir madingi dušo kranai, todėl į trumpalaikius sprendimus susikoncentruoti nevertėtų. Tačiau pasisemti naujų idėjų – pravartu: jei Jus domina įdomiau atrodantys čiaupai praustuvui ar voniai, tačiau iki šiol nesiryžote jų išbandyti, galbūt būtent madingi sprendimai padės išsklaidyti ramybės neduodančias abejones. Visgi, geriausia, jeigu naujasis bidė ar plautuvės maišytuvas visų pirma patiks Jums – tuomet dėl dizaino niekada neteks gailėtis.

Nevengiantiems spalvų, taip pat patiks ryškiomis spalvomis papuoštas čiaupas ar kitiems vonios įrenginiams. Priklausomai nuo poreikių, galėsite rinktis tiek visą ryškų paviršių turinčius gaminius, tiek keliomis detalėmis papuoštus įrenginius, kurie įneš į vonios aplinką daugiau žaismingumo. Daug dėmesio susilaukia ir elegancija tviskantis juodos spalvos maišytuvas plautuvei, nesunkiai suderinamas su kitais patalpoje esančiais elementais. Būtent į tai ir rekomenduojame atsižvelgti – nesvarbu, kokį atspalvį bepasirinktumėte, įsitikinkite, kad jis lengvai derės prie kitų patalpos detalių.

Taip pat verta atkreipti dėmesį ir į papildomas funkcijas – be jau minėto termostatinio valdymo, palankiai vertinamas ir kranas su ištraukiama žarna. Jei vonios kambaryje atliekate įvairius buities darbus, turėdami tokį gaminį, su jais susitvarkysite gerokai lengviau. Įvairių galimybių atrasite ir daugiau, tačiau nepamirškite, jog nuo funkcionalumo priklauso ir kainos – pravartu iš anksto pagalvoti, kiek ketinate į šį gaminį investuoti.

Apžiūrėkite Arsan.lt puslapyje

Domina kranai kriauklei, maišytuvai plautuveio gal ieškote, kur palankiomis sąlygomis parduodamas potinkinis dušo maišytuvas? Apžiūrėkite mūsų pasiūlymus! Maišytuvai internetu suteikia galimybę neišvykus iš namų išsirinkti norimą prekę, kadangi visi įrenginiai yra pristatomi per kurjerį. Norinčius iš arčiau apžiūrėti vandens kranus ir pasikonsultuoti su mūsų profesionalų komanda, kviečiame atvykti į vonios kambario įrangos saloną Vilniuje, adresu Lakūnų g. 51 arba susisiekti telefonu +37060808686. Mes siekiame, jog kokybe ir patrauklia kaina žavintys vandens maišytuvai Vilniuje ar kituose Lietuvos miestuose Jums būtų pasiekiami saugiai ir greitai.

Vonios įrangą galite užsakyti

1. Atvykite į saloną ARSAN
Lakūnų 51, Vilnius
Žemėlapis ->

2. Internetu
Išsirinkite prekes, įsidėkite į krepšelį ir pateikite užsakymą.

3. El.paštu
[email protected]

4. Telefonu
+370 608 08686

Darbo laikas:
I-V 10.00-19.00

Prekė pridėta palyginimui

Jūsų patogumui ir geresnei patirčiai svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę SUTINKU arba tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašomi.