Vonios kambaryje įrenginėjate dušo kabiną? Tuomet vertėtų nepamiršti atkreipti dėmesį ir į vandens maišytuvo pasirinkimą – būtent nuo šio įrenginio priklausys vandens tekėjimas ir jo sąnaudos. Vieni iš populiariausių prekių vis dar yra maišytuvai su viena ar dviem svirtelėmis, tačiau pirkėjai vis dažniau atkreipia dėmesį ir į termostatinius dušo maišytuvus. Tikrai ne veltui – šio tipo įrenginiai yra vienas ekonomiškiausių sprendimų, kurie gali nudžiuginti ir kitais privalumais.

Termostatiniai dušo maišytuvai ypatingi tuo, jog leidžia iš anksto nustatyti norimą vandens temperatūrą ir vos po kelių akimirkų, iš karto ja mėgautis. Tai reiškia, jog sutaupysite ne tik laiko, bet ir vandens resursų – nereikės gaišti laiko, kol sureguliuotumėte norimą vandens temperatūra su standartiniu vandens maišytuvu, jog galėtumėte pradėti maudynes. Tokiu būdu prausimosi metu bus sunaudojama kur kas mažiau vandens, o taip pat nereikės jaudintis, jog vanduo netikėtai pradės tekėti šaltas ar labai karštas – termostatiniai vandens maišytuvai užtikrina pastovią nustatytą vandens temperatūrą visą vandens leidimo laikotarpį.

Toks variantas patiks ir tiems, kurie turi mažų vaikų ar svarsto apie šeimos pagausėjimą, kadangi maišytuvo korpusas apsaugo nuo galimybės nusiplikyti – tai užtikrinti leidžia speciali termostatinio vandens maišytuvo konstrukcija. Galėsite nesijaudinti ir dėl nemalonaus vandens temperatūros svyravimų ir netikėtos, kartais net skaudžios per karšto vandens srovės pliūpsnių. Tai dažniausiai nutinka, kai netyčia pajudinama rankenėlė, pernelyg greitai padidinama vandens srovė ar tuo pačiu metu kitoje namų vietoje ar net pas kaimynus paleidžiamas vanduo. Būkite ramūs, termostatinis vandens maišytuvas leis mėgautis būtent tokia temperatūra, kokią nustatėte iš anksto.

Manote, jog toks variantas atitinka visus Jūsų keliamus lūkesčius? Tam, kad taip būtų iš tikrųjų, renkantis atkreipkite dėmesį ir į gamintojų patikimumą – tik iš kokybiškų medžiagų pagaminti vandens maišytuvai leis džiaugtis prieš tai išvardintais malonumais ilgus metus. Tuomet beliks apsispręsti dėl gaminio dizaino – termostatinių vandens maišytuvų asortimentas stebina įvairiomis spalvomis ir formomis, todėl ši užduotis bus įveikiama išties greitai.