Akmens masės vonios

Aktyvūs filtrai

Akmens masės vonia VAYER GEMINI 1462x739 balta Akmens masės vonia VAYER GEMINI 1462x739 balta 2
  • Sumažinta kaina / -10%
Turime sandėlyje
Time left
Laisvai pastatomos vonios

Akmens masės vonia VAYER GEMINI 1462x739 balta

VAYER
VA-GEMINI146X73
Nuo 940 EUR 1044 EUR
GEMINI - moderni keturkampė vonia, pagaminta iš akmens masės. Pridedamas click-clack chromuotas sifonas.  Akmens masės gaminiai išsiskiria savo tvarumu, todėl vonia tarnaus ilgus metus. Akmens masės vonia Vayer GEMINI yra be persipylimo.
Akmens masės vonia VAYER VOLANS 1510x720 balta Akmens masės vonia VAYER VOLANS 1510x720 balta 2
  • Sumažinta kaina / -10%
Turime sandėlyje
Time left
Laisvai pastatomos vonios

Akmens masės vonia VAYER VOLANS 1510x720 balta

VAYER
VA-VOLANS151X72
Nuo 1048 EUR 1164 EUR
VOLANS - balta moderni akmens masės vonia. Pridedamas click-clack chromuotas sifonas, su integruotu vandens persipylimu. Akmens masės gaminiai išsiskiria savo tvarumu, todėl vonia tarnaus ilgus metus.
Akmens masės vonia VAYER VOLANS 1510x720 balta/juoda Akmens masės vonia VAYER VOLANS 1510x720 balta/juoda 2
  • Sumažinta kaina / -10%
Turime sandėlyje
Time left
Laisvai pastatomos vonios

Akmens masės vonia VAYER VOLANS 1510x720 balta/juoda

VAYER
VA-VOLANS151X72BL
Nuo 1151 EUR 1279 EUR
VOLANS - moderni akmens masės vonia.  Pridedamas click-clack chromuotas sifonas, su integruotu vandens persipylimu. Akmens masės gaminiai išsiskiria savo tvarumu, todėl vonia tarnaus ilgus metus.
Akmens masės vonia VAYER Carina 1700x850 Akmens masės vonia VAYER Carina 1700x850 2
  • Sumažinta kaina / -10%
Turime sandėlyje
Time left
Laisvai pastatomos vonios

Akmens masės vonia VAYER Carina 1700x850

VAYER
VA-CARINA170X85
Nuo 1438 EUR 1598 EUR
CARINA - patrauklaus dizaino bei švelnaus paviršiaus akmens masės vonia.  Pridedamas click-clack chromuotas sifonas, su integruotu vandens persipylimu. Akmens masės gaminiai išsiskiria savo tvarumu, todėl vonia tarnaus ilgus metus. 
Akmens masės vonia Vayer NOVA 2 1640X830 Akmens masės vonia Vayer NOVA 2 1640X830 2
  • Sumažinta kaina / -10%
Turime sandėlyje
Time left
Klasikinės, stačiakampės vonios

Akmens masės vonia Vayer NOVA 2 1640X830

VAYER
VA-NOVA2164X83
Nuo 1123 EUR 1248 EUR
Vayer NOVA 2 akmens masės vonia Matmenys: 1640x830  Aukštis: 57 cm Be persipylimo, su click-clack sifonu Spava - balta blizgi Akmens masės gaminiai pasižymi ypatingu patvarumu, todėl akmens vonios tarnaus jums ilgus metus. Be to, tokie gaminiai yra atsparūs įvairioms cheminėms medžiagoms, o atsiradus bet kokiems įbrėžimams – vonios yra lengvai...
 2
  • Sumažinta kaina / -20%
Išankstinis užsakymas
Klasikinės, stačiakampės vonios

Lieto akmens vonia Paa Vario Long 1700x750

Paa
Nuo 689 EUR 861 EUR
4 Atsiliepimai ar apžvalgos
Gilaus dugno laisvai pastatoma vonia iš lieto akmens masės. Galima montuoti tiek kambario viduryje, tiek prie sienos. Modernaus dizaino vonia neabejotinai dominuoja erdvėje, bet kartu harmoningai dera suplanuotame interjere. Vonią galima apklijuoti plytelėmis arba pritvirtinti ergonomišką apdailos plokštę. Galima rinktis vienatonių, perlamutrinių ir...
Lieto akmens vonia Paa Tre Lieto akmens vonia Paa Tre 2
  • Sumažinta kaina / -20%
Išankstinis užsakymas
Kampinės, asimetrinės vonios

Lieto akmens vonia Paa Tre 1500x1000

Paa
Nuo 530 EUR 662 EUR
Kampinė lieto akmes vonia su paaukštinimu. Galimi kairės ir dešinės pusės variantai. Tinka mažesniems vonios kambariams, nes užima ne daug erdvės. Ovalios formos, galima pasirinkti norimą vienatonę ar granito spalvą. Vonios tūris 240 l. Vonios kampe yra lygi plokštuma, ant kurios galima maudantis atsisėsti arba pasidėti vonios reikmenis. Modernaus dizaino...
 2
  • Sumažinta kaina / -20%
Išankstinis užsakymas
Nuo 853 EUR 1066 EUR
Laisvai pastatoma vonia, pagaminta iš akmens masės. Tvirtas, blizgus, cheminėms priemonėms atsparus ir lengvai valomas paviršius. Sukurta natūralių medžiagų pagrindu.  Šiai voniai galima užapvalinti vieną, du, tris arba keturis kampus. Vonios ilgis priklauso nuo užapvalintų kampų skaičiaus. Vonios matmenys: 1850x800 mm, h- 640 mm  Talpa 240L
 2
Išankstinis užsakymas
Klasikinės, stačiakampės vonios

Lieto akmens vonia Paa Uno Grande 1700x750

Paa
Nuo 635 EUR
4 Atsiliepimai ar apžvalgos
Stačiakampė prie sienos statoma vonia su paaukštinimu. Tinka mažiems vonios kambariams, nes yra nedidelė ir užima ne daug erdvės. Vonios tūris 240 l. Galima pasirinkti norimą vienatonę ar granito spalvą. Klasikinio dizaino, patogi ir kompaktiška vonia. Už papildomą kainą galima užsisakyti chromuotą sifoną (žalvarinis).
 2
  • Sumažinta kaina / -20%
Išankstinis užsakymas
Laisvai pastatomos vonios

Lieto akmens vonia Paa Bel Canto 1800x850

Paa
Nuo 980 EUR 1225 EUR
Laisvai pastatoma lieto akmens vonia be kojelių. Galima montuoti bet kurioje vonios kambario vietoje. Modernaus dizaino vonia neabejotinai dominuoja erdvėje, bet kartu harmoningai dera suplanuotame interjere. Išskirtinį dizainą kuria originali forma ir galimybė pasirinkti norimą spalvą. Vonios tūris 240 l. Tai itin patvarios ir ilgaamžės vonios, nes...

 

Akmens masės vonios

Vonios kambarį atnaujinti tenka pakankamai retai, todėl svarstydami apie remonto darbus, itin atidžiai apgalvojame kiekvieną detalę. Priklausomai nuo to, kokia vonios įranga ir santechnika stovės Jūsų vonios kambaryje, priklausys ir kasdienio gyvenimo kokybė. Vertinantys ilgaamžiškumą ir patvarumą, dažniausiai renkasi akmens masės vonią, kadangi šio modelio įrenginiai yra itin kokybiški.

Kokybę atitinkanti patraukli kaina – pagrindinis mūsų siekis, todėl asortimente rasite akmens masės vonias, kurių privalumais galėsite mėgautis ilgus metus. Patikusį įrenginį galite užsisakyti internetu: pasirūpinsime, kad prekės per kurjerį greitai pasiektų Jūsų namus. Norinčius iš arčiau apžiūrėti akmens masės vonias ir pasikonsultuoti su mūsų profesionalų komanda, kviečiame atvykti į vonios kambario įrangos saloną Vilniuje, adresu Lakūnų g. 51 arba susisiekti telefonu +37060808686. 

paa akmens mases vonia
paa akmens mases vonia

Kokie pagrindiniai akmens masės vonių privalumai?

Sunki akmens masės vonių medžiaga užtikrina tvirtumą ir tuo pačiu garantuoja atsparumą įvairiems išoriniams įbrėžimams ar įskilimams. Norint atnaujinti paviršių ar panaikinti vis dėl to atsiradusius nedidelius paviršiaus pažeidimus, užtenka vonią nušlifuoti ir ji atgaus pradinį blizgesį. Šio modelio vonios pasižymi ir atsparumu įvairios cheminėms medžiagoms, todėl nereikia baimintis, jog valymu metu bus pažeistas jų paviršius. Aukšta kokybė atsispindi ir šių įrenginių išvaizdoje: norėdami sukurti elegantišką (ar netgi šiek tiek prašmatnią) aplinką, tarp šių vonių rasite ne vieną šią stilistiką atitinkantį variantą.

Dar vienas akmens masės vonios privalumas yra šilumos sulaikymas – tai reiškia, jog pripildžius vonią vandeniu, jo temperatūra ilgą laiką išsilaikys tokia pati. Pildant jas vandeniu, sulaikomas garsas, o natūralus paviršius yra malonus kūnui, todėl ilgus metus galėsite mėgautis maksimalia maudymosi kokybe. Dažnai teigiama, kad šio tipo vonios yra vienos patogiausių ilgoms ir malonioms maudynėms, tad jeigu komfortui teikiate prioritetą, vertėtų pasvarstyti apie šį variantą. Tų, kurių namuose jau sumontuota akmens masės vonia, atsiliepimai taip pat neleidžia abejoti aukščiau išvardintais pranašumais – pirkėjai palankiai vertina ir kokybę, ir suteikiamą komfortą.

Kokią akmens masės vonią rinktis?

Tvirtas akmens masės vonias sunkiau perkelti iš vienos vietos į kitą, todėl rekomenduotina iš anksto apgalvoti vietą, kurioje ją statysite. Ne mažiau svarbūs ir jos išmatavimai – gausi skirtingų dydžių įvairovė suteikia galimybę kiekvienam išsirinkti tinkamiausią variantą, todėl iš anksto turėtumėte apgalvoti, koks vonios dydis bus optimaliausias. Išmatuokite vietą, kurioje stovės lieto akmens vonia ir įsitikinkite, kad ji nekliudys kitiems šiame kambaryje esantiems daiktams. Jei vietą reikia taupyti, kruopščiai rinkitės ir patį vonios tipą: nors laisvai pastatomi modeliai leidžia sukurti išskirtinę atmosferą, stačiakampiai ar kampiniai įrenginiai užima gerokai mažiau erdvės. 

Šio modelio vonios pasižymi itin gausia skirtingų formų ir nestandartinių dizainų įvairove – toks variantas turėtų patikti ieškantiems originalių sprendimų. Arsan.lt asortimente rasite skirtingų dydžių, formų ir atspalvių įrenginių, todėl beliks išsirinkti, kuri akmens masės vonia geriausiai derės prie bendro kambario interjero. Priklausomai nuo poreikių, ši vonia gali įsilieti į vyraujantį stilių arba tapti vienu iš pagrindinių stiliaus akcentų.

Laisvai pastatoma, stačiakampė, ovali, o galbūt juodu pagrindu – tai tik keletas akmens masės vonių variantų, kuriuos rasite Arsan.lt parduotuvėje. Niekuomet nesuklysite derindami vonios stilių prie kitų patalpoje esančių įrenginių ir puoselėjamo interjero – jeigu erdvei trūksta gyvybingumo, vertėtų pagalvoti apie įmantresnės formos ar ryškesnės spalvos vonią, o jeigu akį traukiančių detalių ir taip netrūksta, užteks ir standartinio varianto.

Dėl kokybės ir ilgaamžiškumo perkant šio tipo įrenginius klausimų dažniausiai nekyla, tačiau norintiems įsitikinti, ar tikrai patikimos bus labiausiai sužavėjusios akmens masės vonios, atsiliepimai ir kitų pirkėjų patirtys leis tai padaryti. Paskirkite šiek tiek laiko ir atidžiau susipažinkite su labiausiai dėmesį atkreipusiais įrenginiais.

Prekė pridėta palyginimui

Jūsų patogumui ir geresnei patirčiai svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę SUTINKU arba tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašomi.