Dušo kabinos

Rodoma 1-60 iš 461 prekės(-ių)
Į ką turėčiau atkreipti dėmesį perkant dušo kabiną?

Montavimo vieta. Tinkamai pasiruoškite vietą dušo kabinos montavimui: suformuokite nuolydžius arba montuotkite dušo padėklą;

Matmenys. Žinokite, kokio dydžio ir formos dušo kabina yra tinkama jūsų erdvei (galbūt jūsų situacijai tiks nestandartinis sprendimas?);

Stiklas. Atsižvelkite į stiklo storį bei spalvą  ir verčiau pasirinkite stiklą, kuris turi lengvai valomą apsauginę dangą.

Durų darinėjimo būdas. Nuspręskite, koks durų darinėjimo būdas yra tinkamiausias. Tik taip galėsite organizuoti vonios įrangos išdėstymą ir užtikrinti patogų praėjimą į dušo zoną.

Patikimi gamintojai. RADAWAY dušo kabinų gamintojas siūlo aukštos kokybės standartines ir individualiai gaminamas dušo kabinas, kurios pasižymi funkcionalumu ir ilgaamžiškumu.  

Kokie yra dušo kabinų tipai?

Pažemintos dušo kabinos su giliu padėklu gali atstoti ir nedidelę vonią, todėl toks sprendimas itin tiks garbaus amžiaus žmonėms bei mažiems vaikams. Kai kurios kabinos gali būti montuojamos be padėklo – toks įrengimas vertinamas dėl estetinės išvaizdos ir neįpareigojančių valymo darbų. Tačiau įvertinkite ir tai, jog įrengimas su padėklu yra greitesnis (todėl pirminiams darbams taip pat prireikia mažiau lėšų) ir kiek saugesnis. Būtent dėl šios priežasties tokį tipą rekomenduojama rinktis senos statybos namuose ir butuose, kur kanalizacija išvesta prie sienos, o ne iš grindų.

Ieškantiems klasikinių sprendimų puikiai tiks kampinės ar pusapvalės dušo kabinos – jos taupo erdvę, todėl yra rekomenduojamos mažesniems vonios kambariams. Dušo sieneles (walk in pertvaras) vis dažniau renkasi naujovių ieškantys žmonės. Toks sprendimas yra vizualiai patrauklesnis ir suteikia daugiau erdvės dušo zonoje. Norintiems atpalaiduojančių procedūrų, atkreipkite dėmesį į dušo boksus, kurie siūlo įvairias masažines funkcijas.

ARSAN asormintene rasite ir daug kitų skirtingų variantų bei nestandartinių sprendimų, o įvairūs dušo kabinų priedai užtikrins visapusišką komfortą ir paprastą šių gaminių priežiūrą.

Kiek trunkta dušo kabinų pristatymas?

Dušo kabina pristatoma per 1-2 darbo dienas po apmokėjimo gavimo dienos.

Jei prekės sandėlyje nėra, pristatymo terminas gali pailgėti priklausomai nuo gamintojo. Standartinių dušo kabinų terminas 1-2 sav., nestandartinių - iki 4 sav. Apie tai informuojame el. paštu arba telefonu.


Dušo kabina labiausiai patiks tiems, kurie turi mažesnį vonios kambarį ir negali skirti daug erdvės vonios zonai. Toks variantas užima gerokai mažiau vietos, o taip pat yra mėgstamas dėl greitesnių ir ekonomiškesnių prausimosi procedūrų. 

Dušo kabinų dizainas

Šie gaminiai gali būti ne tik skirtingų formų ir montavimo būdų. ARSAN asortimente dušo kabinų furnitūra gali būti juodos, baltos, aukso bei chromo spalvos. Taip pat galite pasirinkti norimą stiklo spalvą bei faktūrą: skaidrų, matinį, veidrodinį, rudą, juodą. Norintiems unikalių interjero sprendimų galite pasirinkti stiklo graviravimą pagal jūsų norimą vizualą arba printą – piešinį, sukurtą iš termokeraminių dažų, kuris laikui bėgant nenusidėvi ir neblunka. 

Dušo kabinų matmenys

Rekomenduotina iš anksto numatyti, kur stovės visi įrenginiai. Atsižvelkite ir į tai, koks šio gaminio tipas bus pasirinktas bei kaip varstysis durelės – jei šalimais stovės spintelė ar kiti baldai bei įrenginiai, dušo kabina su varstomomis durelėmis kliudys šalia esančius objektus, todėl verčiau pasirinkite stumdomas duris. ARSAN asortimente rasite įvairių dydžių dušo kabinas.

Jeigu turite nestandartinį vonios kambarį ar norite išskirtinio sprendimo - suteikiame galimybę funkcionaliai ir moderniai įrengti sudėtingo išplanavimo vonios kambarius.

Norinčius iš arčiau apžiūrėti dušo kabinas ir padus bei pasikonsultuoti su mūsų profesionalų komanda, kviečiame atvykti į vonios kambario įrangos saloną Vilniuje, adresu Lakūnų g. 51 arba susisiekti telefonu +37060808686.

Prekė pažymėta

Jūsų patogumui ir geresnei patirčiai svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę SUTINKU arba tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašomi.