Štai kaip atrodo dušo kabinos su "Easy Clean" stikla danga:

Apsauginio dušo kabinos stiklo Easy Clean dangos palyginimas

  • kalkės ir purvo apnašos neprikerpėja prie dušo kabinos stiklo, todėl pašalinti nešvarumus nuo stiklo paviršiaus yra žymiai lengviau;

  • sutaupysite brangaus laiko bei jėgų, kurį paprastai skirtumėt dušo kabinos valymui;

  • sutaupysite pinigų, nes valymui pakanka naudoti tik minkštą sudrėkintą šluostę.

 

Dušo kabinos stiklo korozija

Visi nori, kad vonios kambarys būtų tvarkingas bei spindėtų švara. Tačiau dažniausiai valymas atima daug laiko ir jėgų, ypatingai didelių stiklinių paviršių priežiūra. Nors gali pasirodyti, jog vonios valymas dėl to yra šiek tiek paprastesnis, naudojant dušo sieneles, taip pat tenka pasirūpini jų stiklų valymu. Greičiausiai kiekvienas esate pastebėjęs vandens lašų pėdsakus, kalkių bei purvo nuosėdas ant dušo kabinos ar vonios sienelės stiklinių paviršių.

Dušo kabinos stiklo korozija, kalkės, muilo liekanos
Taip yra todėl, kad stiklo paviršius yra padengtas mikroskopinėmis poromis bei grioveliais, į kuriuos kaupiasi vanduo bei nešvarumai, nors žiūrint plika akimi stiklas atrodo lygus. Paveikti šių nešvarumų, stikle esantys silikatai patiria hidrolizę, kurios metu stiklo paviršius pasidengia silicio dioksido sluoksniu, kurie plika akimi matomi kaip pilkšvos dėmės. Be to, stiklas reaguoja su vandenyje esančiomis druskomis, geležimi, manganu ir kt., taip pat su riebalais bei plovikliuose esančiomis cheminėmis medžiagomis. Visa tai nulemia stiklo korozijos atsiradimui.

Pažeistą bei paveiktą korozijos stiklo paviršių yra labai sunku valyti ir prižiūrėti, juolab, kad ant užteršto paviršiaus dauginasi įvairios bakterijos. Praktiškai kiekvienas žmogus susiduria su stiklinių paviršių valymo problemomis, tačiau valymui naudodami stiprias chemines priemones, stiklo korozijos procesą tik pagreitina.

Dažnai pamirštama, jog svarbus ne tik reguliarus dušo kabinos valymas, bet ir tinkamai pasirinktos priemonės. Kaip ir akrilinių vonių valiklis, dušo stiklams skirtas produktas turėtų būti itin švelnus – kitaip neišvengsite ne tik korozijos, bet ir didesnių įbrėžimų.

"Easy Clean" dangos gamybos technologija

Dėka pažangių technologijų stiklo paviršių pavyko apsaugoti, tad korozija ant jo aptinkama vis rečiau. Tai įgyvendino įmonė "Radaway", išradusi stiklą su puikiu apsauginiu sluoksniu "Easy Clean", kuris garantuoja efektyvią ir ilgalaikę stiklo paviršiaus apsaugą nuo korozijos, kalkių bei purvo apnašų. Dėl to dušo kabinos bei vonios sienelės eksploatavimo metu ilgą laiką atrodo estetiškai.

Duso kabina su apsauginiu stiklu easy clean

"Easy Clean" apsauginė danga yra plika akimi nematomas polimero sluoksnis, kuris padengiamas stiklo gamybos metu. Šis sluoksnis nepraleidžia vandens į mikroskopinius stiklo griovelius ir poras, tad lašai neužsilieka ant stiklo, o nuteka žemyn nepalikdami žymių. Tokiu būdu yra išvengiama stiklo korozijos, nebeplinta bakterijos, o stiklo paviršius išlieka apsaugotas bei keletą kartų švaresnis lyginant be šios dangos.

Gaminant stiklą, jis yra padengiamas silikonine "Easy Clean" danga, kuri susijungia su stiklu ir patampa jo paviršiaus dalis. Taigi tai išties išskirtinė technologija, nes daugelis kitų įmonių siūlo valymo priemones, kurios trumpai apsaugo stiklo paviršių nuo apnašų bei kalkių. Kaip bebūtų, pastoviai naudojantis dušo kabina ar vonios sienele, dėl vandens poveikio efektyvi stiklo paviršiaus apsauga palaipsniui sumažėja. Todėl norint atstatyti apsauginį stiklo sluoksnį, rekomenduojama naudoti stiklo atnaujinimo priemonę "Glass Protector" kas 6 mėnesius. Šią priemonę galėsite pritaikyti ir tuomet, kai bus reikalingas vonios valiklis.

Dušo kabinos stiklo priežiūra ir valiklių naudojimas

Dušo kabinos stiklo valikliai Glass Cleaner ir Glass Protector

  • kiekvieną kartą pasinaudojus dušu, muilo likučius, esančius ant stiklo, nuplauti vandeniu;

  • stiklo paviršiaus valymui rekomenduojama naudoti minkštą šluostę net ir tada, kai kalkės ar nešvarumai yra įsisenėję. Negalima naudoti šiurkščių ar kietų šluosčių bei kempinių, nes šios gali nepataisomai subraižyti stiklo paviršių.

  • "Easy Clean" apsauginę stiklo dangą rekomenduojame atnaujinti kas 6 mėnesius. Pirmiausia, stiklo paviršių nuvalykite su "Glass Cleaner" valikliu, po to nupurškite stiklą su "Glass Protector" priemone ir tolygiai ištrinkite su šluoste.

Visada rekomenduojame įsigyti kartu su Radaway dušo kabina:

"Glass Cleaner" dušo kabinos EasyClean stiklo valiklis ->

"Glass Protector" dušo kabinos EasyCelan stiklo atnaujintojas ->