Dušo komplektai

Dušo komplektai

Yra 35 prekės(-ių).
Rodoma 1 - 35 iš 35 prekių

Įrenginėjant dušą vonios kambaryje, tenka daug laiko paskirti ieškant santechnikos prekių ir kuriant kambario dizainą. Dušo komplektai – tinkama išeitis tiems, kurie nori greitai ir lengvai išsirinkti būtinas prekes.

Komplektą dažniausiai sudaro skirtingo dydžio dušo galvos ir jų slankikliai, žarna ir dušo stovas, tačiau galimi ir kitokie variantai. Pasirinkę tokį variantą, galėsite džiaugtis idealiai atitinkančiais dydžiais ir formomis, kadangi viskas jau iš anksto yra suderinta tarpusavyje – Jums beliks dušo komplektą pastatyti norimoje vietoje. Ieškantiems pigaus ir praktiško sprendimo, reikėtų apsvarstyti tokį variantą, kadangi tai – pagrindiniai dušų komplektų privalumai.

Ką pasirinkti?

Rinkdamiesi tinkamiausią komplektą, susipažinsite su pakankamai gausiu šių prekių asortimentu – nors komplektas bendras, Jūsų laukia ne vienas skirtingas pasirinkimas. Skiriasi stovo laikiklio aukštis, galvutės dydis ir kiti papildomai akcentai, tokie kaip iš anksto prie stovo pritvirtinta muilinė arba gaminiai be šio atributo. Taip pat galite rinktis potinkinį dušo komplektą ar įsigyti rinkinį, kuriame yra ir dušo maišytuvas, taigi nepriklausomai nuo poreikių, lengvai surasite sau tinkamiausią variantą.

Potinkiniai dušo maišytuvų komplektai užtikrina estetišką, minimalistinę vonios kambario išvaizdą, tad jeigu turite galimybę tokį įrenginį įmontuoti savo namuose, vertėtų apsvarstyti šį variantą. Vertinantiems visapusišką komfortą, turėtų patikti komplektai su garsiakalbiu – tuomet kasdienės Jūsų maudynės bus lydimos mėgstamos muzikos garsų.

Dušo komplektų stilius

Nors spalviniu aspektu dušo komplektai skiriasi minimaliai, visgi, renkantis vertėtų pagalvoti, koks jų dizainas Jūsų vonios kambariui tiktų labiausiai. Vienas iš populiariausių pasirinkimų yra chromuoti komplektai dušui. Jie yra atsparūs aukštai vandens temperatūrai bei drėgmei, tad daugybę metų galėsite nesirūpinti rūdimis ir kitomis nuosėdomis.

Arsan.lt asortimente galėsite rasti labiausiai Jūsų vonios kambariui tinkantį variantą. Čia Jūsų laukia patikimų gamintojų siūloma vonios įranga, kuria komfortiškai galėsite naudotis ilgus metus – netruksite įsitikinti prekių kokybe, o paprastas, tačiau dailus dušo komplektų dizainas bus lengvai derinamas prie kokio patalpos stiliaus. Norintiems gyvesnio vonios kambario interjero, galima jį papildyti papildomais akį traukiančiais aksesuarais. 

Dušo komplektai internetu

Dušo komplektai internetu suteikia galimybę neišvykus iš namų išsirinkti norimą prekę, kadangi vonios baldai yra pristatomi per kurjerį. Norinčius iš arčiau apžiūrėti baldus ar pasidairyti po mūsų siūlomą asortimentą, kviečiame atvykti į vonios baldų saloną Vilniuje, adresu Žirmūnų g.70. Mes siekiame, jog kokybe ir patrauklia kaina žavintys dušo komplektai Vilniuje ar kituose Lietuvos miestuose Jums būtų pasiekiami saugiai ir greitai.