Dušo kabinų stiklo dekoravimas lazeriu

Dušo kabinų stiklo dekoravimas lazeriu

Šioje kategorijoje prekių nėra.

Norisi, kad vonios kambarys būtų ne tik patogus, bet ir jaukus, todėl nuolat ieškome naujų sprendimų, kaip sukurti įdomiai atrodančią, išskirtinę šios patalpos atmosferą. Tokiais atvejais vis dažniau pasirenkamas dušo kabinų stiklo dekoravimas lazeriu – toks variantas suteikia galimybę įgyvendinti unikalias idėjas ir šį įrenginį paverčia akį traukiančia interjero detale, kuri tuo pačiu nepraranda ir savo funkcionalumo. Priklausomai nuo Jūsų skonio ir vonios kambaryje vyraujančio stiliaus, galima rinktis elegantiškas detales ar žaismingus elementus, taip suteikiant erdvei dar daugiau gyvybingumo bei jaukumo – toks variantas lengvai įsilies į bet kokį interjerą, todėl galutiniu rezultatu liks patenkinti net ir patys išrankiausi pirkėjai.

Ant dušo kabinos ar vonios sienelės stiklo galima išgraviruoti atvaizdą iš siūlomų variantų arba pagal Jūsų pateiktą medžiagą:

- foto nuotrauką;
- tam tikrą elementą;

Galima graviruoti visą stiklą arba tik tam tikras zonas pagal suderintą specifikaciją.

Neturint norimo atvaizdo reikalingame skaitmeniniame formate, už papildomą mokestį paruošiama visa reikalinga medžiaga iš pateiktos informacijos (pvz. plytelės ornamentas, viešbučio logotipas ar tam tikras kažkoks simbolis).

Dėl kainų paskaičiavimo ir detalesnės informacijos, prašome kreiptis nurodytais kontaktais.