Stiklas, kaip meninės raiškos priemonė, jau daugelį šimtmečių žavi menininkus, kurie dekoro elementus naudojo įvairiems gaminiams padailinti tiek meno, tiek ir komerciniais tikslais. Tobulėjant technologijoms, šiais laikais tokie dizaino sprendimai gali būti pritaikomi ir vonios kambario interjere – dušo kabinos su dekoravimu suteikia galimybę sukurti išskirti įvaizdį ir įnešti į šią namų erdvę dar daugiau unikalumo.

Naujoviškos lazerinės graviūros technologijos leidžia stiklą dekoruoti įvairiausiais skirtingais raštais ir šriftais, tokiu būdu sukuriant unikalias dušo kabinų sieneles. Priklausomai nuo poreikių, galima rinktis įvairius skirtingus dekoro elementus – gamtos vaizdai, gyvūnai, motyvuojantys užrašai ar tiesiog dailiai atrodantys raštai pagyvina vonios kambario interjerą ir suteikia galimybę pasirūpinti išties įspūdingai atrodančiu stiliaus akcentu.

Skirtingai nuo kitų metodų, kai laikui bėgant stiklas praranda savo pirminę išvaizdą ir vaizdai ilgainiui pradeda blukti, lazerinis graviravimas laikomas išties ilgaamžiu sprendimu, todėl įsigijus tokią stilingą dušo kabiną su dekoravimu, galima tikėtis, jog ši išskirtinė detalė tokia pati išliks itin ilgą laikotarpį.  Šiuo būdu padailintas dušo kabinas gera kaina galima įsigyti Arsan.lt vonios ir virtuvės įrangos salone.

Tokio tipo įrenginiai mūsų šalyje vis dar naujiena, todėl kyla nemažai klausimų dėl jų montavimo ir priežiūros. Vis dėlto, papildomų rūpesčių šios dušo kabinos nesukels – jų montavimas nesiskiria nuo įprastinių modelių, o kadangi graviruojama išorinė įrenginio dalis, jis nepraranda grūdinto stiklo savybių. Vidinėje kabinos pusėje yra apsauginės dangos, o pats įrenginys džiugina ne tik dailia išvaizda, bet ir daug dėmesio nereikalaujančia priežiūra. Švelnūs raštai neapkrauna ir kambario erdvės, todėl galima išlaikyti didesnės erdvės įspūdį, tuo pačiu pasirūpinant unikaliu jos dizainu.

Norisi, jog vonios kambarys nebūtų nuobodus, todėl visuomet stengiamasi pagyvinti jį keliais papildomais akcentais, tad dekoruotos dušo kabinos gali tapti vienu iš jų. Toks akcentas pabrėš kambario individualumą ir tuo pačiu bylos apie Jūsų skoningą stiliaus pojūtį. Kadangi dekoro spalvos nėra iššaukiančios ar ypač ryškios, tokį įrenginį galima priderinti prie bet kokio vyraujančio interjero – jis tiks tiek klasikiniame, tiek ir moderniame vonios kambaryje.

Vis dėlto, siekiant išlaikyti harmoningą stilių, vertėtų atsižvelgti ir į kitus šioje patalpoje esančius dizaino elementus. Dušo kabinos su dekoravimu labiausiai derės prie vienspalvių sienų – tokiu būdu pavyks dar labiau išryškinti graviruotus elementus ir išvengti chaoso. Toks sprendimas pasiteisins siekiant sukurti unikalų vonios kambario interjerą, tačiau tiks ir tuomet, kai norėsis tiesiog ryškaus šios patalpos akcento.