Kampiniai praustuvai

Praustuvai yra vieni iš tų gaminių, be kurių vonios kambario nepavyktų įsivaizduoti – juos norisi įtalpinti net ir tuomet, kai šios patalpos erdvė yra itin ribota. Visgi, tokiais atvejais galima rasti ne vieną būtent mažesniems kambariams pritaikytą variantą – vieni iš jų yra kampiniai praustuvai, nesunkiai surasiantys savo vietą bet kokioje erdvėje.

Kaip ir byloja pavadinimas, kampinės kriauklės yra montuojamos kambario kampe – šis variantas leidžia pilnai išnaudoti turimą vietą ir užtektinai jos palikti kitiems svarbiausiems baldams bei įrenginiams. Kriauklė kampe gali stovėti ne tik vonioje, bet ir, tarkim, atskirame tualeto kambaryje: kompaktiškas jos dydis leidžia išbandyti gerokai įvairesnius montavimo būdus.

Kokią kampinę kriauklę pasirinkti?

Nusprendę, kad Jums geriausiai tiks kampinis praustuvas, pirmiausia turėsite apsispręsti dėl jo dydžio. Matmenų ir formų įvairovė yra itin plati, todėl iš anksto reikėtų numatyti tikslią vietą, kurioje stovės naujasis įrenginys – išmatavę ją, žinosite savo galimybes ir taip gerokai susiaurinsite paieškas.

Reikėtų įvertinti ir tai, jog kampinės plautuvės skiriasi savo montavimo būdu. Pasirinkę pakabinamą įrenginį, neturėsite papildomos sandėliavimo vietos, tačiau jį patogiai galėsite pakabinti virš kitų įrenginių (pavyzdžiui, vonios), taip sutaupydami dar daugiau grindų ploto. Tačiau jei manote, kad nedidelio stalviršio svarbiausiems reikmenims nepakaks, kampinis praustuvas su spintele Jums bus kur kas geresnis pasirinkimas. Atitaikę matmenis, nedidelę spintelę taip pat įtalpinsite kampe – šis komplektas daug vietos neužims, tačiau turėsite kur susidėti svarbiausius asmeninius, privatumo reikalaujančius daiktus. Tarp šio tipo įrenginių rasite ir ant skalbimo mašinos pastatomų variantų – tokia kampinė kriauklė taip pat nepasiūlys vietos daiktams, tačiau leis sutaupyti nemažai kambario erdvės.

Kampinės kriauklės voniai gali ženkliai skirtis ir savo kaina – vertė priklauso nuo medžiagų, prekinio ženklo ir įrenginių dizaino. Arsan.lt parduotuvėje dažnai pastebėsite akcijas ir išpardavimus: jų metu aukštos kokybės gaminius įsigysite kur kas palankesnėmis kainomis.

Aukšta kokybe ir palankia kaina džiuginantys kampiniai praustuvai užsakomi internetu ir neilgai trukus saugiai yra pristatomi pageidaujamu adresu. Norinčius iš arčiau apžiūrėti kampinius praustuvus ir pasikonsultuoti su mūsų profesionalų komanda, kviečiame atvykti į vonios kambario įrangos saloną Vilniuje, adresu Lakūnų g. 51 arba susisiekti telefonu +37060808686.

Vonios įrangą galite užsakyti

1. Atvykite į saloną ARSAN
Lakūnų 51, Vilnius
Žemėlapis ->

2. Internetu
Išsirinkite prekes, įsidėkite į krepšelį ir pateikite užsakymą.

3. El.paštu
[email protected]

4. Telefonu
+370 608 08686

Darbo laikas:
I-IV 10.00-18.00
V 10:00-17:00
VI-VII nedirbame

Jūsų patogumui ir geresnei patirčiai svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę SUTINKU arba tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašomi.