Laisvai pastatomi aksesuarai

Aktyvūs filtrai

Laisvai pastatomi aksesuarai

Funkcionalus vonios kambarys susideda ne tik iš kokybiškos įrangos, bet ir įvairių papildomų detalių – kuo jų daugiau, tuo patogiau galima atlikti visas kasdienes procedūras. Tuomet ypač praverčia laisvai pastatomi aksesuarai – gausus jų pasirinkimas suteikia galimybę kiekvienam pasirūpinti naudingais ir tuo pačiu dailiai atrodančiais vonios atributais.

Šie ir kiti laisvai pastatomi aksesuarai gera kaina parduodami internetu, Arsan.lt elektroninėje parduotuvėje, tad kviečiame užsukti ir susipažinti su mūsų pasiūlymais. Norinčius iš arčiau apžiūrėti laisvai pastatomus aksesuarus ir pasikonsultuoti su mūsų profesionalų komanda, kviečiame atvykti į vonios kambario įrangos saloną Vilniuje, adresu Lakūnų g. 51 arba susisiekti telefonu +37060808686.

Privalumai

Pagrindinis laisvų pastatomų aksesuarų privalumas yra tas, kad juos bet kada galima perkelti į bet kurią kitą vietą – tai pravartu kraustantis ar atliekant vonios kambario renovacijos darbus. Nereikės rūpintis jų montavimu – užteks nuspręsti, kurioje vietoje pasirinktas atributas atrodytų geriausiai ir ilgus metus bus galima džiaugtis jo atliekamomis funkcijomis.

Pastatoma rankšluosčių kabykla

Vienas populiariausių pasirinkimų šiuo metu yra pastatoma rankšluosčių kabykla – didesnis jos dydis leidžia sukabinti daugiau drėgnų rankšluosčių ar rūbų, todėl toks gaminys gali pasitarnauti ir kaip nedidelė džiovykla. Tiems, kurie teikia prioritetą praktiškiems sprendimams, taip pat patinka pastatomas tualetinio popieriaus ir šepečio stovo komplektas – toks variantas leidžia sutaupyti papildomos vietos, todėl ypač praverčia mažesniuose vonios kambariuose, tačiau dėl dailaus dizaino dažnai yra pasirenkamas ir tuomet, kai vietos yra gerokai daugiau.

Prekė pridėta palyginimui

Jūsų patogumui ir geresnei patirčiai svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę SUTINKU arba tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašomi.