Tualeto šepečiai

Aktyvūs filtrai

Pakabinamas juodas WC šepetys su laikikliu Boston Pakabinamas juodas WC šepetys su laikikliu Boston 2
Išankstinis užsakymas
Tualeto šepečiai

Pakabinamas juodas WC šepetys su laikikliu Boston

TIGER
4008913099421
74 EUR
Šis Tiger BOSTON pakabinamas tualetinis šepetys ir laikiklis sukurtas optimaliam naudojimui būdingu Bostono stiliumi ir yra pagamintas iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno. Pasižymi šiuolaikiška matinės juodos spalvos apdaila, higieniškumu ir lengva priežiūra. 
 2
Išankstinis užsakymas
Tualeto šepečiai

WC šepetys su laikikliu Urban juodas

TIGER
4008911317459
35 EUR
Tiger URBAN laisvai pastatomas tualetinis šepetys ir laikiklis sukurtas optimaliam naudojimui būdingu URBAN stiliumi, pasižymi šiuolaikiška matine juoda apdaila, higieniškumu ir lengva priežiūra. 
 2
Išankstinis užsakymas
Tualeto šepečiai

Pakabinamas WC šepetys su laikikliu Urban juodas

TIGER
4008911317442
49 EUR
Šis Tiger URBAN pakabinamas tualetinis šepetys ir laikiklis pasižymi šiuolaikiška matine juoda apdaila su žalvario akcentais. 
 2
Išankstinis užsakymas
Tualeto šepečiai

WC šepetys su laikikliu SEM juodas

TIGER
4008911337433
34 EUR
Šis Tiger SEM laisvai pastatomas tualeto šepetys ir laikiklis sukurtas optimaliam naudojimui. Jis pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų, pasižymi patrauklia juoda spalva ir higieniškumu. 
 2
Išankstinis užsakymas
Tualeto šepečiai

WC šepetys su laikikliu Boston juodas matinis

TIGER
4008913074435
57 EUR
Šis Tiger BOSTON laisvai pastatomas tualetinis šepetys ir laikiklis sukurtas optimaliam naudojimui būdingu Bostono stiliumi ir yra pagamintas iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno. Pasižymi šiuolaikiška matinės juodos spalvos apdaila, higieniškumu ir lengva priežiūra. 
 2
Išankstinis užsakymas
Tualeto šepečiai

Pakabinamas WC šepetys su laikikliu Tune

TIGER
4008911327427
48 EUR
Šis Tiger TUNE pakabinamas tualetinis šepetys ir laikiklis pasižymi šiuolaikiška matinės juodos spalvos apdaila su žalvario akcentais. 
Tualeto šepečiai

Pakabinamas WC šepetys su laikikliu Nomad, juodas

TIGER
4008912499413
Šis Tiger NOMAD pakabinamas tualetinis šepetys ir laikiklis pasižymi chromuotos spalvos apdaila ir matiniu stiklu. Tualeto šepetys ir laikiklis yra pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų ir lengvai montuojami prie sienos norimoje vietoje.
Tualeto šepečiai

Pakabinamas WC šepetys su laikikliu Nomad

TIGER
4008912499406
Šis Tiger NOMAD pakabinamas tualetinis šepetys ir laikiklis pasižymi chromuotos spalvos apdaila ir matiniu stiklu. Tualeto šepetys ir laikiklis yra pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų ir lengvai montuojami prie sienos norimoje vietoje.

Tualeto šepečiai

Tualeto šepetys – būtinas vonios kambario aksesuaras kiekvienuose namuose, kuriuose rūpinamasi švara. Tualeto valymas ne pats maloniausias, tačiau nuo kasdienybės neatsiejamas namų ruošos darbas, tad svarbu išsirinkti tokią prekę, kuri ateityje nesukels didesnių nepatogumų. Kokybiškas WC šepetys ir tinkama jo priežiūra garantuos prekės ilgaamžiškumą, o įvairūs stilistiniai sprendimai lengvai leis priderinti gaminį prie bet kokio vonios kambario interjero. Kuris unitazo šepetys geriausiai tiks Jūsų namams?

Tiger pakabinamas unitazo šepetys
Tiger pakabinamas ir reguliuojamas unitazo sepetys

WC šepečių tipai

WC šepečiai gali būti tiek pastatomi, tiek pakabinami – toks variantas leidžia sutaupyti grindų vietos, todėl yra itin tinkamas mažesniuose vonios kambariuose. Tuo tarpu pastatomas tualeto valymo šepetys labai paprastai gali būti perkeltas į kitą vietą – tam nereikės atlikti jokių papildomų montavimo darbų. Šiuo metu pastatomi unitazo šepečiai yra populiaresnis sprednimas, tačiau tai nereiškia, jog būtent dėl to ir Jūs turėtumėte pirkti šį variantą. Rinkdamiesi turėtumėte pagalvoti, ar galite šiam gaminiui skirti grindų erdvės: jei taip, paprasčiau bus įsigyti pastatomą gaminį, tačiau jei vietą labai taupote, labiau tiks pakabinamas unitazo šepetys.
Ypatingai besirūpinantiems gaiva ir higiena, turėtų tikti tualeto šepečiai su dangteliu, o vertinantys funkcionalumą dažnai renkasi popieriaus ir šepečio stovo komplektus, kurie suteikia galimybę sutaupyti dar daugiau papildomos erdvės. Be to, tualeto šepetys su popieriaus laikikliu iš karto bus suderintas ir stilistiškai, tad Jums šiuo klausimu rūpintis nebereikės.
Sparčiai populiarėja ir gerokai didesni, o tuo pačiu ir funkcionalesni tualeto šepečiai, kurie leidžia išvalyti net ir sunkiau pasiekiamas unitazo vietas. Nors toks tualeto valymo šepetys užims šiek tiek daugiau erdvės, pasirinkę tokį modelį, turėsite kur kas daugiau naudos.

Priežiūra

Išsirinkus tinkamą gaminį, pats metas pagalvoti ir apie jo priežiūrą. Prieš įstatant gaminį atgal į laikiklį, rekomenduojama įsitikinti, ar WC šepetys yra visiškai sausas – drėgmė leidžia kauptis įvairioms bakterijoms. Norintiems to išvengti, patariama šepetį pamirkyti antibakteriniame skystyje ir tuomet nuvalyti visą laikiklį. Tokia procedūra nepareikalaus daug Jūsų laiko, tačiau galėsite būti tikri, jog padarėte viską, kad tualeto valymo šepetys būtų švarus ir higieniškas. 

Tinkamai prižiūrėtas tualeto šepetys tarnaus ne vienerius metus, tad iš anksto reikėtų apgalvoti, kokio dizaino prekė labiausiai derės prie bendro vonios stiliaus. Nors į šį būtiną aksesuarą dažniausiai neatkreipiame daug dėmesio, skirtingas formas bei spalvas galima derinti prie kitų smulkių vonios kambario atributų – tokiu būdu išsaugosite vientisumą. Šiuo metu galima rasti ir išskirtinai atrodančių tualeto šepečių, tad toks pasirinkimas suteiks galimybę šiek tiek pagyvinti vonios kambario interjerą netikėta detale. Tualeto šepetys su laikikliu gali būti stiklinis ar net marmurinis – tokios detalės bendrai stilistikai suteiks pridėtinės vertės. Tačiau jei Jus domina klasikiniai, į bendrą aplinką įsiliejantys klozeto šepečiai, taip pat turėsite iš ko pasirinkti.

Dizainas

Nors klozeto šepetys retai kada tampa patalpos akcentu, suderinę jį su kitais akį traukiančiais aksesuarais, sukursite labai įdomų kambario dizainą. Be to, galite rinktis ne tik ryškesnes spalvas, bet ir įdomesnes šių gaminių formas. Neutrali spalvų paletė ir netikėti geometriniai sprendimai užtikrins, kad šis būtinas vonios kambario elementas įsilies į bendrą patalpos atmosferą, o galbūt – netgi suteiks jai dar daugiau subtilumo ir lengvos elegancijos. Gausiame Arsan.lt asortimente galėsite rasti tualeto šepečių, kuriuos lengvai priderinsite bet kuriame vonios kambaryje.

Tualeto šepetys pasiekiamas internetu ir pristatomas per kurjerį. Norinčius iš arčiau apžiūrėti vonios baldus ar pasidairyti po mūsų siūlomą asortimentą, kviečiame atvykti į vonios baldų saloną Vilniuje, adresu Lakūnų g. 51. Mes siekiame, jog aukšta kokybe ir patrauklia kaina žavintis tualeto šepetys Vilniuje ar kituose Lietuvos miestuose Jums būtų pasiekiamas saugiai ir greitai.

Vonios įrangą galite užsakyti

1. Atvykite į saloną ARSAN
Lakūnų 51, Vilnius
Žemėlapis ->

2. Internetu
Išsirinkite prekes, įsidėkite į krepšelį ir pateikite užsakymą.

3. El.paštu
[email protected]

4. Telefonu
+370 608 08686

Darbo laikas:
I-V 10.00-19.00

Prekė pridėta palyginimui

Jūsų patogumui ir geresnei patirčiai svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę SUTINKU arba tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašomi.