Nestandartiniai dušo padėklai

Aktyvūs filtrai

 2
Turime sandėlyje
Nuo 397 EUR
AKMENS MASĖS DUŠO PADĖKLAS PASIŽYMI DIDELIU STANDUMU IR ATSPARUMU DIDESNEI APKROVAI Galima sumontuoti lygiai su grindų plytelių paviršiumi, kas užtikrina subtilų ir estetiškai patrauklų vaizdą. Akmens masės dušo padėklo rifliuotas ir matinis paviršius pasižymi ANTI-SLIP - neslystančia danga ir lengva prižiūra.  Padėklo sifonas ir grotelės užsakomos...
 2
Turime sandėlyje
Nuo 340 EUR
AKMENS MASĖS DUŠO PADĖKLAS PASIŽYMI DIDELIU STANDUMU IR ATSPARUMU DIDESNEI APKROVAI Galima sumontuoti lygiai su grindų plytelių paviršiumi, kas užtikrina subtilų ir estetiškai patrauklų vaizdą. Akmens masės dušo padėklas pasižymi rifliuotu ir matiniu paviršiumi, kurį lengva prižiūrėti.   Padėklo sifonas ir grotelės užsakomos atskirai. Dušo padėklas...
 2
Turime sandėlyje
Nuo 431 EUR
AKMENS MASĖS DUŠO PADĖKLAS PASIŽYMI DIDELIU STANDUMU IR ATSPARUMU DIDESNEI APKROVAI Galima sumontuoti lygiai su grindų plytelių paviršiumi, kas užtikrina subtilų ir estetiškai patrauklų vaizdą. Akmens masės dušo padėklo rifliuotas ir matinis paviršius pasižymi ANTI-SLIP - neslystančia danga ir lengva prižiūra. Dušo padėklas gali būti pripjautas pagal...
 2
Turime sandėlyje
Nuo 431 EUR
AKMENS MASĖS DUŠO PADĖKLAS PASIŽYMI DIDELIU STANDUMU IR ATSPARUMU DIDESNEI APKROVAI Galima sumontuoti lygiai su grindų plytelių paviršiumi, kas užtikrina subtilų ir estetiškai patrauklų vaizdą. Akmens masės dušo padėklas pasižymi rifliuotu ir matiniu paviršiumi, kurį lengva prižiūrėti. Dušo padėklas gali būti pripjautas pagal individualius matmenis ir...
Kyntos F Cemento kampinis dušo padėklas Kyntos F Cemento kampinis dušo padėklas 2
Turime sandėlyje
Nuo 340 EUR
AKMENS MASĖS DUŠO PADĖKLAS PASIŽYMI DIDELIU STANDUMU IR ATSPARUMU DIDESNEI APKROVAI  Galima sumontuoti lygiai su grindų plytelių paviršiumiu, kas užtikrina subtilų ir estetiškai patrauklų vaizdą. Akmens masės dušo padėklas pasižymi rifliuotu ir matiniu paviršiumi, kurį lengva prižiūrėti.   Padėklo sifonas ir grotelės užsakomos...
Teos F Cemento kampinis dušo padėklas Teos F Cemento kampinis dušo padėklas 2
Išankstinis užsakymas
Nuo 380 EUR
AKMENS MASĖS DUŠO PADĖKLAS PASIŽYMI DIDELIU STANDUMU IR ATSPARUMU DIDESNEI APKROVAI  Galima sumontuoti lygiai su grindų plytelių paviršiumiu, kas užtikrina subtilų ir estetiškai patrauklų vaizdą. Akmens masės dušo padėklas pasižymi rifliuotu ir matiniu paviršiumi, kurį lengva prižiūrėti.   Padėklo sifonas ir grotelės užsakomos...
 2
Išankstinis užsakymas
Nuo 238 EUR
Penkiakampis ant grindų montuojamas vientisas dušo padėklas. Skylė sifonui 90 mm skersmens, rekomeduojamas montuoti sifonas TB 90P arba R400 Slim. Padėklas iš akrilo, baltos spalvos, su poliuretano užpildu, 50 mm aukščio. Padėklo gylis - 12 mm. Matmenys: 900x900 mm.
 2
Išankstinis užsakymas
Nestandartiniai dušo padėklai

Radaway Doros PT penkiakampis dušo padėklas iš akrilo

Radaway
Nuo 178 EUR
Penkiakampis ant grindų montuojamas vientisas dušo padėklas. Skylė sifonui 90 mm skersmens, rekomeduojamas montuoti sifonas TB 90P arba R400 Slim. Padėklas iš akrilo, baltos spalvos, 50 mm aukščio. Padėklo gylis - 12 mm. Matmenys: 900x900 mm.
 2
Išankstinis užsakymas
Nestandartiniai dušo padėklai

Radaway Doros PT Compact penkiakampis dušo padėklas

Radaway
Nuo 191 EUR
Penkiakampis ant grindų montuojamas vientisas dušo padėklas. Skylė sifonui 90 mm skersmens, rekomeduojamas montuoti sifonas TB 90P arba R400 Slim. Padėklas iš akrilo, baltos spalvos, 115 mm aukščio. Padėklo gylis - 12 mm. Matmenys: 900x900 mm.
 2
Išankstinis užsakymas
Pusapvaliai dušo padėklai

Radaway Delos E pusapvalis asimetrinis dušo padėklas

Radaway
Nuo 167 EUR
Pusapvalis dušo padėklas, pagamintas iš akrilo. Padėklo aukštis - 45 mm, gylis - 10 mm. Sifono skersmuo 90 mm, rekomenduojamas montuoti sifonas TB90P arba R400 SLIM. Komplektaciją sudaro dušo padėklas tvirtinimo elementai. 

 

Nestandartiniai dušo padėklai

Dušo kabinos – vis dažniau pasirenkamas variantas, kuriam, palyginus su vonia, reikia kur kas mažiau vietos. Nusprendus ją įrengti savo vonios kambaryje, teks pagalvoti ir apie kitus įrenginius, tarp kurių – dušo padėklai, trapai, latakai. Pasirinkimas dažniausiai priklauso nuo gyvenamosios vietos, tad jeigu gyvenate bute, rekomenduojama rinktis dušo padėklus – tokiu būdu sumažėja tikimybė vandeniu užlieti kaimynus. 

Nestandartiniai dušo padėklai parduodami internetu – juos galite užsisakyti Arsan.lt elektroninėje parduotuvėje. Prekes pristatome visoje Lietuvoje. Norinčius iš arčiau apžiūrėti nestandartinius dušo padėklus ir pasikonsultuoti su mūsų profesionalų komanda, kviečiame atvykti į vonios kambario įrangos saloną Vilniuje, adresu Lakūnų g. 51 arba susisiekti telefonu +37060808686.

nestandartinis duso padeklas
nestandartinis duso padeklas

Nestandartinių dušo padėklų privalumai

Šie įrenginiai skiriasi ir savo formomis, tad mėgstantiems išsiskirti, patiks nestandartinis dušo padėklas. Jį lengvai galima įmontuoti bet kurioje patogioje vonios kambario vietoje, o skirtingi dydžiai ir formos suteikia galimybę susikurti dušo erdvę pagal savo poreikius. Labiausiai dėmesį atkreipia platus išmatavimų pasirinkimas – įdomesnės formos dušo kabiną dabar galima įrengti tiek mažame, tiek gerokai erdvesniame vonios kambaryje. Tiek įprastas, tiek ir nestandartinių formų dušo padėklas pasižymi itin paprastu montavimu, todėl toks variantas tinkamas ir tuomet, kai nusprendžiama dušo kabiną įsirengti patiems. Tuomet beliks nuspręsti, koks montavimo būdas Jums tinkamiausias – nestandartinius dušo padėklus galima montuoti prie vienos sienos, kampe, ant grindų, lygiai su jomis ar naudojant papildomas atramas. 

Pusapvalis, penkiakampis dušo padėklas – tai tik keletas variantų, kuriuos rasite gausiame Arsan.lt asortimente. Kuris iš jų geriausiai tiks Jūsų vonios kambaryje, priklausys tik nuo asmeninių poreikių ir erdvės išplanavimo, kadangi visi šie dušo padėklai pasižymi patvarumu ir išskirtine išvaizda.

Spalvos ir medžiagiškumas

Atkreipkite dėmesį ir į medžiagą, iš kurios yra pagamintas dušo padėklas. Mūsų elektroninėje parduotuvėje yra akriliniai, akmens masės ar lieto marmuro dušo padėklai – net ir išrankiausias pirkėjas čia suras patinkantį variantą, kurio kokybe ir nekintančia išvaizda džiaugsis ilgus metus. Skirtingi išmatavimai ir gylis leis nestandartinį dušo padėklą lengvai priderinti prie pasirinktos kabinos, o taip pat, esant poreikiui, turėsite galimybę išsirinkti ir pageidaujamą jo spalvą. Nors standartiškai vyrauja balti atspalviai, ieškantiems įmantresnių variantų, turėtų patikti juodi, pilki ar kiti dėmesį atkreipiantys dušo padėklai – jie dažniausiai gaminami iš akmens masės, todėl taip pat džiugins ir savo ilgaamžiškumu. Vyraujantis minimalistinis stilius ir griežtos, tačiau nestandartinės formos suteiks išskirtinumo bet kuriam vonios kambariui. Tad jeigu norite sukurti unikalų interjerą, vertėtų pasvarstyti apie tokį variantą.

Prekė pridėta palyginimui

Jūsų patogumui ir geresnei patirčiai svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę SUTINKU arba tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašomi.