Prekių pristatymo sąlygos ir terminai

Siuntos pristatymas

Prekės (toliau "siunta") pristatomos kurjeriu visoje Lietuvoje. Jūsų patogumui siuntos pristatymo išlaidos nurodomos prie prekių krepšelio bloko bei užsakymo patvirtinimo eigoje, kurios įskaičiuojamos į bendrą užsakymo kainą.

Didžiąją dalį siuntos pristatymo kainos mes sumokame už Jus! Simbolinis mokestis - 10Eur (pristatymo paslauga be užnešimo).

Per kiek laiko siunta pristatoma pirkėjui?

Dažniausiai siunta pristatoma per 2 darbo dienas po apmokėjimo gavimo dienos (kartais dėl uždėlsto banko patvirtinimo apie pirkėjo įvykdytą apmokėjimą, siuntos pristatymas gali užtrukti).
Jei užsakytos prekės neturime sandėlyje, užsakymo įvykdymas gali pailgėti. Apie tai informuojame el.paštu arba telefonu.
DĖMESIO - pasirinkus apmokėjimą "grynais prekių pristatymo metu", galime pareikalauti atlikti simbolinį avansinį apmokėjimą prieš išsiunčiant prekes.

Siuntos pristatymo eiga

Jūsų užsakytos(ų) prekės(ių) siunta pradedama vykdyti iškart  tokia eiga:
1. Užsakytos prekės paruošiamos siuntai (jei reikia, prekės supakuojamos).
2. Informuojamas kurjeris dėl naujos siuntos gavimo;
3. Siunta perduodama kurjeriui kuris vykdo pristatymą. Apie šias užsakytos(ų) prekės(ių) pristatymo eigos stadijas
Jūs būsite informuoti el.paštu, kurias taip pat galite rasti Jūsų paskyroje "Mano sąskaita -> Mano užsakymai -> Detaliau

Kokiu paros laiku siunta pristatoma pirkėjui?

Nurodant pristatymo adresą nepamirškite nurodyti telefono numerio, kuriuo kurjeris galėtų su Jumis susiekti ir suderinti pristatymo laiką. Savo pastabas dėl pristatymo adreso, laiko ar kitos informacijos galite pažymėti užsakymo pastabose.

Susiekite su mumis, jei Jums iškilo papildomų klausimų ar neaiškumų dėl siuntų pristatymo.

Jūsų patogumui ir geresnei patirčiai svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę SUTINKU arba tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašomi.