Spindinti ir švari dušo kabina vonios kambariui suteikia jaukumo, tačiau tam, kad ji išlaikytų reprezentatyvią išvaizdą, profilaktiškai reikia pasirūpinti jos valymo darbais. Tad jeigu norite sužinoti, kaip greitai ir efektyviai valyti dušo kabiną, šie patarimai padės Jums tai padaryti.

Išlaikykite sausą aplinką

Tamsi ir drėgna patalpa yra pati geriausia terpė pelėsio ir kitų mikrobų augimui, po kiekvienų maudynių stenkitės dušą palikti kaip įmanoma sausesnį. Rekomenduojama atlikti tokius veiksmus:

- Nusausinti sienas, grindis ir dušo kabinos duris. Vandens lašams nuo stiklo nuvalyti puikiai tinka specialus dušo kabinos valytuvas.

- Atidarykite vonios kambaryje esantį langą ar įjunkite ventiliatorių 20-30 minučių, kad sumažintumėte susikaupusią drėgmę.

- Atidarykite dušo dureles ar užuolaidą, kad drėgmė lengviau išsiskirstytų.

Profilaktinis valymas

Siekiant, kad dušo kabinoje besikaupiantys nešvarumai neįsisenėtų, reikėtų atlikti žemiau nurodytus veiksmus.

1. Pašalinkite muilo likučius nuo dušo sienelių. Tai galite padaryti naudodamiesi acto ir sodos mišiniu – jį reikėtų palikti maždaug 20 minučių ir nuvalyti švelnia šluoste. Papildomam valymui galima pridėti kelis lašus vandenilio peroksido ar indų ploviklio.

2. Reguliariai naudokite dušo kabinų stiklams skirtą valiklį, kuris nepakenks apsauginiams jo sluoksniams.

3. Kartą kas pusmetį atnaujinkite dušo kabinos stiklą specialia priemone – visus šiuos valiklius galite įsigyti Arsan.lt el. parduotuvėje.

4. Išvalykite dušo galvutę. Laikui bėgant joje susikaupia nešvarumai ir sumažėja vandens srautas, tad rekomenduojama įpilti į plastikinį maišelį acto, įmerkti į jį dušo galvutę, maišelį užrišti ir palikti pastovėti per naktį. Ryte praplaukite ją su vandeniu ir trumpam paleiskite dušą, kad ištirpintumėte visą likusį nuosėdų kiekį.

Atlikdami profilaktinį dušo kabinos valymą, nepamirškite išrinkti kanalizacijos angoje susikaupusių nešvarumų ir palaikyti tvarką kitose kambario vietose – tuomet ne tik dušo kabinoje, bet ir visoje patalpoje įsivyraus švara ir gaiva.