Prausdamiesi vonioje ar duše visuomet siekiame kaip įmanoma didesnio komforto jausmo – kiekvienas kokybiškai veikiantis įrenginys padeda išvengti rūpesčių, o tuo pačiu gali nustebinti ir papildomais privalumais. Renkantis maišytuvą, galima pastebėti ne tik skirtingus jų dizainus, bet ir technines galimybes, todėl norint ypač ekonomiško įrenginio, rekomenduojama rinktis termostatinius dušo maišytuvus. Ši maišytuvų rūšis išsiskiria tuo, jog visuomet palaiko pastovią bėgančio vandens temperatūrą.

Pasirinkus šį įrenginį, galima iš anksto nusistatyti pageidaujamą temperatūrą – nereikės laukti ir leisti vandens veltui tol, kol jis taps tinkamas maudynėms. Viso prausimosi metu temperatūra išliks tokia pati net ir tuo atveju, jeigu sistemoje pasikeis vandens slėgis, todėl išvengsite netikėtų ir nemalonių temperatūros svyravimų ir tuo pačiu sunaudosite kur kas mažiau vandens nei reguliuodami temperatūrą rankiniu būdu.

Termostatinis dušo maišytuvas tinkamas ir vaikams, kadangi jo korpusas padengtas specialia medžiaga, kuri apsaugo nuo galimybės netyčia prisilietus nemaloniai nusiplikyti. Apsaugų dėka galima išvengti ir netyčinio rankenėlės pajudinimo ir staigaus karšto vandens antplūdžio, o specialus blokavimo mygtukas užtikrina, jog vanduo niekuomet nebus karštesnis nei 38 laipsniai pagal Celsijų. Įmontavę tokį maišytuvą savo vonios kambaryje visuomet galėsite būti tikri, jog vanduo bus būtent tokios temperatūros, kokios ir pageidaujate.

Vienintelis termostatinio dušo maišytuvo trūkumas yra tai, jog jo kaina šiek tiek didesnė nei įprastų maišytuvų, tačiau kokybiškų gamintojų įrenginiai pasižymi ilgaamžiškumu, jų paviršius nesibraižo ir nekaupia nešvarumų. Įsigiję šį įrenginį greitai pastebėsite ir mažesnes vandens sąnaudas, todėl investicijos greitai atsipirks, o vonios kambaryje stovės saugus ir ekonomiškas termostatinis dušo maišytuvas. Šių prekių pasirinkimas išties gausus – asortimente rasite įvairių formų ir spalvų įrenginius, kuriuos lengvai pritaikysite prie bet kokio vonios kambario interjero.