Be tualeto būtų sunku įsivaizduoti bet kokius namus, todėl šio santechnikos įrenginio pasirinkimui skiriame pakankamai daug dėmesio. Visgi, šiuo metu prekyboje galima atrasti ne vieną skirtingą klozetų variantą, todėl svarstant apie šio įrenginio atnaujinimą, dažnai sunku suprasti, koks unitazas geriausias. Vienintelio modelio įvardinti šiuo atveju tikrai nepavyks, tačiau jei atkreipsite dėmesį į kelis pagrindinius patarimus, lengviau atrasite unitazą, kuris tinka būtent Jums.

1. Pakabinamų tualetų ir pastatomų tualetų skirtumai. Apžiūrinėjant tualetų asortimentą, pirmiausia galima pastebėti, kad jie yra dviejų skirtingų tipų – abu jie turi savų privalumų, tad geriausias variantas priklausys nuo to, kam teikiate pirmenybę. Norintiems mažesnės kainos ir lengvesnio montavimo, tiks pastatomi klozetai, tuo tarpu tiems, kurių prioritetas yra daug dėmesio nereikalaujanti priežiūra ir vizualiai didesnė erdvė, labiau turėtų patikti pakabinami unitazai.

2. Svarbiausia – aukšta kokybė. Unitazas ilgus metus tarnaus tik tuomet, jeigu bus padengtas storu glazūros sluoksniu. Daugiau patiems išsiaiškinti apie šią savybę gali būti pakankamai sunku, tačiau jei norisi įsigyti iš tiesų kokybišką unitazą, vertėtų rinktis patikimų ir rinkoje jau atpažįstamų gamintojų siūlomus įrenginius – platų jų pasirinkimą rasite Arsan.lt el. parduotuvėje.

3. Ekonomiški sprendimai. Kiekvienam norisi, kad tualetas būtų ekonomiškas ir taupus, tad šiuo atveju vertėtų atsižvelgti į vandens sąnaudas mažinančius variantus. Geriausiai šią savybę iliustruoja dvigubas vandens nuleidimo mechanizmas – tuomet patys galite kontroliuoti nuleidžiamo vandens kiekį.

Šie esminiai pasirinkimo kriterijai padės išsirinkti kokybišką unitazą, tačiau jei norite, kad jis būtų pats geriausias, turėtumėte atsižvelgti ir į kitus aspektus. Tualeto dydis, patvarus unitazo dangtis ir stilingas šio įrenginio dizainas – paskutinės, tačiau ne mažiau svarbios detalės siekiant išsirinkti Jūsų namams geriausiai tinkantį ir visus poreikius atitinkantį variantą.