Tais atvejais, kai vonios kambario erdvė yra pakankamai nedidelė, kur kas daugiau dėmesio reikia skirti ir jos įrengimui – juk norisi, jog šioje patalpoje būtų ne tik patogu, bet ir jauku. Kokie pasirinkimai padės bent jau vizualiai praplėsti šią namų erdvę?

Mažesniuose vonios kambariuose dažniausiai vietoj vonios yra įrengiama dušo kabina, kadangi tokiu būdu pavyksta sutaupyti šiek tiek papildomos vietos, tačiau norint sudaryti didesnės patalpos įspūdį, vertėtų atkreipti dėmesį ir į šio įrenginio stiklo pasirinkimą. Tuomet, kai dušo kabinos stiklas yra neperšviečiamas, ši kambario vieta atrodo tarsi dar viena siena, tuo tarpu pasirinkus skaidrų variantą, dušo kabina lengviau įsilieja į bendrą interjerą, todėl ir kambarys vizualiai atrodo didesnis.

Vonia atrodys didesnė ir tuomet, kai šiame kambaryje stovės veidrodis – dar geriau, jeigu yra galimybė nukreipti jį į langą. Mažesnėms erdvėms taip pat dažnai pasirenkamas veidrodis, tvirtinamas ant pakabinamos spintelės – taip pavyksta sutaupyti dar daugiau vietos, o į spintelę tvarkingai sudėtos priemonės leidžia efektyviai išnaudoti kiekvieną turimą laisvos erdvės plotą.

Kalbant apie baldus, juos rekomenduojama rinktis šviesesnių spalvų, kadangi tuomet vonios patalpa atrodys ne tik didesnė, bet ir jaukesnė. Vertėtų vengti ir tamsesnių kampų, kurie taip pat mažina erdvę – tokiais atvejais geriausia rinktis papildomus šviestuvus ir nepamiršti pasirūpinti tinkamu veidrodžio apšvietimu, kadangi ant jo neretai krenta pagrindinio šviestuvo šešėlis.

Šiuo atveju taip pat tiks ir pakabinami vonios baldai – kadangi jie neliečia grindų, tad erdvė automatiškai atrodo kur kas didesnė. Jeigu yra galimybė, rinkitės pakabinamas spinteles bei tualetus – toks sprendimas padės sudaryti įspūdį, jog erdvė gerokai didesnė nei yra iš tikrųjų.

Galiausiai vertėtų pasirūpinti, jog mažame vonios kambaryje stovėtų tik patys reikalingiausi įrenginiai – juk norisi, kad ši patalpa ne tik atrodytų erdvi, bet ir būtų patogi kasdieniam naudojimui.

Vonios kambario baldus galite įsigyti ir mūsų internetinėje parduotuvėje!

Daugiau apie prekes: https://goo.gl/d8S1eU