Dušo maišytuvai

Dušo maišytuvai

Yra 41 prekės(-ių).
Rodoma 1 - 41 iš 41 prekių

Dušo maišytuvai – neatsiejama vonios kambario dalis, kuri turi daug įtakos Jūsų maudymosi kokybei. Tinkamai išsirinkta prekė suteiks komforto jausmą ir leis sutaupyti papildomų lėšų. Sprendžiant, kokie maišytuvai dušui tiktų geriausiai, vertėtų atsižvelgti į tam tikrus kriterijus. 

Maišytuvo vieta

Dušo maišytuvas nuo virtuvinio skiriasi tuo, jog prie jo montuojasi papildoma dušo anga, kuri palengvina prausimąsi. Dėl šios priežasties svarbu išrinkti tinkamą vietą – jeigu Jūsų vonios kambaryje yra ir vonia, ir dušo kabina, rekomenduojama apgalvoti, ar dušo anga abiem atvejais bus lengvai pasiekiama, o maišytuvo detalės – ne per daug atsikišusios. Optimalus dušo maišytuvo aukštis yra maždaug 1,1 m, tačiau šis parametras – asmeninis Jūsų pasirinkimas, priklausantis nuo namiškių įpročių ir naudojamos vonios įrangos.

duso maisytuvai

Ekonomiški sprendimai 

Norisi, kad dušo maišytuvas būtų ne tik dailus, bet ir ekonomiškas, tad dėl šios priežasties svarbu atkreipti dėmesį į jo valdymo tipą. Sutaupyti išnaudojamo vandens kiekį galėsite išsirinkę vienos svirtelės ar rankenėlės maišytuvą – juo naudojantis galima greičiau nustatyti norimą vandens temperatūrą ir tokiu būdu sumažinti vandens išlaidas. Tokie variantai laikomi standartiniais, tačiau pageidaujantys gali rinktis ir dviejų rankenėlių maišytuvus.

Norintiems sutaupyti, taip pat rekomenduojamas dušo maišytuvas su termostatu – toks įrenginys leidžia iš anksto pasirinkti reikiamą vandens šilumą, todėl nebereikia jo išleisti veltui. Be to, termostatinis dušo maišytuvas gali turėti neįkaistantį korpusą – tai itin veiksminga apsauga nuo mažylių ir Jūsų pačių nusiplikinimo.

Dizainas

Nors gali atrodyti, kad dušo kranai neturi įtakos vonios kambario interjero formavimui, jų dizaino ignoruoti nevertėtų – kaip ir bet kurie kiti vonioje esantys įrenginiai, jie taip pat prisideda prie vientiso stiliaus kūrimo. Chromuotos šių maišytuvų detalės džiugins paprasta priežiūra ir taip pat bus naudingos tuomet, kai ieškosite universalių, prie bet kokio interjero derančių įrenginių – elegantiškas jų dizainas tiks ir klasikiniam, ir šiuolaikiškam stiliui.

Elektroninėje parduotuvėje taip pat rasite ir retro stiliaus dušo maišytuvų, kurie taps akį traukiančiu akcentu ir vonios kambaryje leis sukurti išskirtinę atmosferą. Ieškantiems dar ryškesnių sprendimų, turėtų patikti spalvoti maišytuvai – jie šiai patalpai suteiks energijos ir gyvybingumo.

Ilgaamžiškumas ir tinkama priežiūra

Norintiems ilgaamžiško dušo maišytuvo, reikėtų rinktis kokybiškų gamintojų prekes. Mes prekiaujame tik patikimų ir savo vardą rinkoje jau pelniusių bendrovių dušo maišytuvais, todėl Arsan.lt asortimente kiekvienas galės surasti patinkantį variantą – tuomet reikės jį tinkamai prižiūrėti. Valydami dušo maišytuvą su muilu ir drėgnu skudurėliu, išvengsite greito susidėvėjimo ir nenusivalančių dėmių. 

Dušo maišytuvas internetu

Kokybiški dušo maišytuvai yra pasiekiami internetu ir pristatomi per kurjerį. Norime užtikrinti, jog šie įrenginiai būtų prieinami kiekvienam, todėl pas mus dažnai vyksta dušo maišytuvų akcija.

Norinčius iš arčiau apžiūrėti baldus ar pasidairyti po mūsų siūlomą asortimentą, kviečiame atvykti į vonios baldų saloną Vilniuje, adresu Žirmūnų g.70. Mes siekiame, jog kokybe ir patrauklia kaina žavintys dušo maišytuvai Vilniuje ar kituose Lietuvos miestuose Jums būtų pasiekiami saugiai ir greitai.