Pakabinamos vonios spintelės

Rodoma 1-40 iš 51 prekės(-ių)

Siekiant sukurti patogią vonios kambario aplinką, reikia pasirūpinti ne tik svarbiausiais įrenginiais, bet ir papildomais baldais. Vieni iš jų yra vonios spintelės – būtinas vonios kambario atributas, kuris ne tik atlieka daiktų laikymo funkciją, bet ir suteikia interjerui papildomo žavesio. 

Estetika ir higiena yra vienos svarbiausių vonios kambaryje, o vonios spintelė suteikia galimybę paslėpti didžiąją dalį vonioje laikomų daiktų, taip išlaikant bendrą tvarkos įspūdį. Vonios spintele lengvai galima paslėpti sienų trūkumus – įtrūkimus, įdubimus ar kitus nelygumus. Renkantis rekomenduojama atkreipti dėmesį į spintelės išmatavimus – kuo ji didesnė, tuo daugiau daiktų pavyks sutalpinti, tačiau toks baldas taip pat užims daugiau vietos, todėl iš anksto vertėtų pagalvoti, koks variantas būtų optimaliausias. 

Tinkamai išrinkus vietą, kurioje turėtų stovėti spintelė voniai, vizualiai galima padidinti kambario erdvę. Kuriant vonios kambario interjerą, reikėtų atsižvelgti į faktą, jog uždengus grindis, kambarys vizualiai tampa mažesnis. Mažesniuose vonios kambariuose rekomenduojamos pakabinamos vonios spintelės, kurios suteikia galimybę sutaupyti papildomos erdvės, kurią bus galima išnaudoti kitiems įrenginiams.

Spintelės voniai

pakabinama vonios spintele

Pakabinama vonios spintelė gali būti ir su veidrodžiu – tuomet nereikės ieškoti papildomos erdvės jam pakabinti, o kambarys atrodys didesnis, kadangi veidrodis atspindi šviesą bei spalvas. Spintelės voniai turėtų būti įkomponuotos vertikaliai – tai suteiks bendram kambario interjerui didesnės erdvės įspūdį. Dar vienas dažnas pasirinkimas yra spintelės su papildomu apšvietimu – toks baldas vonios kambariui suteikia dar daugiau jaukumo ir malonaus šviesumo.

Pakankamai gausi ir vonios spintelių spalvų paletė – Arsan.lt asortimente rasite ir šviesių, ir tamsesnių atspalvių baldus, kuriuos lengvai pritaikysite prie bet kokio vonios kambario interjero.  

Vonios spintelės kaina nenustebins pirkėjų, kadangi mūsų siekis Jums pasiūlyti aukščiausios kokybės vonios baldus už patrauklią kainą. Vonios spintelės internetu, Vilniuje ir kituose Lietuvos miestuose yra pristatomos per kurjerį. Norinčius iš arčiau apžiūrėti baldus ar pasidairyti po mūsų siūlomą asortimentą, kviečiame atvykti į atvykti į vonios baldų saloną Vilniuje, adresu Lakūnų g. 51.

 

Prekė pridėta palyginimui

Jūsų patogumui ir geresnei patirčiai svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę SUTINKU arba tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašomi.