Rankšluosčių kabliukai

Rankšluosčių kabliukai

Yra 43 prekės(-ių).
Rodoma 1 - 43 iš 43 prekių

Kabliukai rūbams, rankšluosčiams – neatsiejami namų aksesuarai, kurie palengvina kiekvieno buitį. Patogioje vietoje sukabinti drabužiai bus lengvai pasiekiami, o Jums pavyks išvengti chaotiškos netvarkos. Juos bus galima pritaikyti ne tik vonios kambaryje, bet ir drabužinėje ar  kitose namų erdvėse, todėl šie kabliukai – iš tiesų universalus pasirinkimas. 

Nors gali pasirodyti, kad tai tik nedidelis vonios priedas, vis dėlto, ieškant tinkamiausios prekės, taip pat vertėtų atsižvelgti į keletą pasirinkimo kriterijų. Vienas iš svarbiausių aspektų renkantis šią prekę – patvarumas. Nekokybiškas kabliukas gali greitai nukristi, o kartu su juo ant žemės atsidurs ir Jūsų rūbai ar rankšluosčiai. Renkantis svarbu atkreipti dėmesį, jog prekė būtų patogiai montuojama ir prireikus lengvai galėtumėte pakeisti kabliuko vietą.

Rankšluosčių kabliukų dizainas – pakankamai klasikinis, todėl jie lengvai susilies su jau vyraujančiu stiliumi, tačiau jeigu mėgstate apgalvoti kiekvieną detalę, Jums patiks skirtingų formų įvairovė. Pasirinkimas šiuo atveju priklausys nuo Jūsų asmeninio skonio, o kabliukų atspalvius patartina derinti prie kitų vonioje esančių gaminių – taip pavyks išlaikyti harmoningą atmosferą. Gausiame Arsan.lt asortimente galėsite rasti įvairių formų bei dydžių kabliukų, kurios lengvai pritaikysite prie bet kokio vonios kambario interjero.

Naudojantiems kabliuką šlapiems rankšluosčiams padžiauti, rekomenduojama atkreipti dėmesį į tai, jog ant vieno kabliuko reikėtų kabinti tik vieną rankšluostį – drėgmė skatina pelėsių ir bakterijų atsiradimą, o jų vonios kambaryje norėtųsi išvengti. Atsižvelgę į šį faktą, lengviau nuspręsite, kiek ir kokio dydžio kabliukų Jums reikės. Galima rinktis dvigubus kabliukus, ant kurių galėsite pakabinti keletą rūbų ar rankšluosčių.

Kabliukai rūbams

Kabliukai rūbams, rankšluosčiams pasiekiami internetu ir pristatomi per kurjerį. Norinčius iš arčiau apžiūrėti vonios baldus ar pasidairyti po mūsų siūlomą asortimentą, kviečiame atvykti į vonios baldų saloną Vilniuje, adresu Žirmūnų g.70. Mes siekiame, jog aukšta kokybe ir patrauklia kaina žavintys kabliukai rūbams, rankšluosčiams Vilniuje ar kituose Lietuvos miestuose Jums būtų pasiekiami saugiai ir greitai.