Rankšluosčių kabyklos, laikliai

Rankšluosčių kabyklos, laikliai

Yra 117 prekės(-ių).
Rodoma 1 - 48 iš 117 prekių

Siekiant, kad vonios kambarys būtų patogus, svarbu pasirūpinti ne tik būtiniausia įranga, bet ir papildomais priedais. Rankšluosčių laikiklis yra vienas būtiniausių vonios kambario aksesuarų, kuris ne tik atlieka konkrečią rankšluosčių laikymo funkciją – tarpusavyje suderinta kambario priedų visuma bendram interjerui suteikia išbaigtumo įspūdį.

Kokybiška ir patvari rankšluosčių kabykla tarnaus ne vienerius metus, tad būtina išsirinkti tinkamiausią variantą, derantį ir prie bendro stiliaus, ir prie kambario dydžio. Didesniems vonios kambariams pritaikyti pastatomi rankšluosčių stovai, o taupantiems grindų plotą siūloma įsigyti prie sienos montuojamus laikiklius. Nusprendę tvirtinti rankšluosčių laikikli prie sienos, taip pat susipažinsite su gausesniu jų pasirinkimu, kadangi šie aksesuarai gali būti pačių įvairiausių formų. Arsan.lt asortimente kiekvienas pirkėjas suras labiausiai tinkantį variantą.

Kabliukai rankšluosčiams – viena populiariausių siūlomų prekių, tačiau svarbu atkreipti dėmesį, jog ant vieno kabliuko reikėtų kabinti tik vieną rankšluostį. Tokiu būdu išvengsite drėgmės, dėl kurios atsiranda bakterijos ir pelėsiai. Šiuo atveju gali praversti pakabos su keturiais ar net šešiais kabliukais – toks sprendimas ant sienos neužims daug vietos, tačiau patogiai sutalpinsite net ir šlapius rankšluosčius ar rūbus.

Rankšluosčių laikiklis gali tapti viena pagrindinių interjero detalių, tačiau rekomenduojama juos pirmiausia derinti prie bendro kambario stiliaus. Mažesnės kabyklos dažniausiai skirtos atlikti tik pagrindinę funkciją ir nekrenta į akis, tad svarbiausia atkreipti dėmesį į gaminio patvarumą, kad galėtumėte džiaugtis ilgaamžiu pirkiniu.

Ieškantys įdomesnių interjero sprendimų, taip pat turės iš ko pasirinkti – rankšluosčių žiedas su medžio apdaila vonios kambariui suteiks išskirtinumo, o laikiklis su skysto muilo dozatoriumi bus itin praktiškas pasirinkimas. Dėl universalumo vertinamos ir lentynėlės su rankšluosčių laikikliu, tad lengvai surasite tai, kas tiks būtent Jums.

Rankšluosčių laikiklis

Rankšluosčių kabyklos pasiekiamos internetu ir pristatomos per kurjerį. Norinčius iš arčiau apžiūrėti vonios baldus ar pasidairyti po mūsų siūlomą asortimentą, kviečiame atvykti į vonios baldų saloną Vilniuje, adresu Žirmūnų g.70. Mes siekiame, jog aukšta kokybe ir patrauklia kaina žavinčios rankšluosčių kabyklos  Vilniuje ar kituose Lietuvos miestuose Jums būtų pasiekiamos saugiai ir greitai.