Veidrodėliai voniai

Veidrodėliai voniai

Yra 22 prekės(-ių).
Rodoma 1 - 22 iš 22 prekių

Filtruoti pagal savybes:

Vonios veidrodis – vienas pagrindinių vonios kambario akcentų, kuris vizualiai gali padidinti kambario dydį bei suteikti papildomo žavesio visam kambario interjerui. Tam, kad procedūros vonioje taptų paprastesnės ir patogesnės, rekomenduojamas kosmetinis veidrodėlis – ši prekė pirkėjus žavi savo funkcionalumu ir praktiškumu.

Tokie veidrodėliai dažniausiai didina vaizdą, tad lengvai galėsite skustis ar pešiotis antakius. Šis gaminys – pakankamai universalus, kadangi naudojantis juo, grožio procedūras patogiau galės atlikti ir vyrai, ir moterys. Nedidelis pastatomas veidrodis voniai leis prekę laikyti net ir mažesniame vonios kambaryje – dėl šios praktiškos savybės nereikia iš anksto apgalvoti, ar veidrodėlis derės prie bendro kambario interjero, kadangi bet kada galėsite pakeisti jo vietą. Vis dėlto, dailus jų dizainas ir chromuotas paviršius lengvai įsilies į vyraujantį kambario stilių, todėl jis tiks ir tuomet, jeigu nuspręstumėte kardinaliai pakeisti vonios interjerą.

Šie veidrodėliai būna ne tik pastatomi, bet ir pakabinami, tad pasirinkę tinkamą aukštį, visas procedūras galėsite atlikti dar patogiau. Norintiems papildomo šviesos šaltinio, rekomenduojami prie sienos montuojami kosmetiniai veidrodėliai su papildomu apšvietimu.  Juos galite užsisakyti internetu - Arsan.lt asortimente kiekvienas pirkėjas galės surasti labiausiai tinkantį variantą. Čia esantys vonios veidrodėliai skiriasi savo dydžiu, forma ir montavimo būdu, tad priklausomai nuo poreikių ir galimybių išsirinksite tai, ko reikia būtent Jums.

Tokie veidrodėliai yra kokybiški ir ilgaamžiški, tačiau norint užtikrinti nesenstančią išvaizdą, svarbu pasirūpinti tinkama jų priežiūra. Šie gaminiai valomi taip pat, kaip ir įprasti veidrodžiai – tam tinka įvairūs mikropluošto audiniai, tuo tarpu stiprius chemikalus rekomenduojama pakeisti skutimosi putomis ar priemone indams plauti. Norintiems ypatingo blizgesio, siūloma veidrodėlį patrinti su senu laikraščiu.

Veidrodžiai voniai pasiekiami internetu ir pristatomi per kurjerį. Norinčius iš arčiau apžiūrėti vonios baldus ar pasidairyti po mūsų siūlomą asortimentą, kviečiame atvykti į vonios baldų saloną Vilniuje, adresu Žirmūnų g.70. Mes siekiame, jog aukšta kokybe ir patrauklia kaina žavintys vonios veidrodžiai Vilniuje ar kituose Lietuvos miestuose Jums būtų pasiekiami saugiai ir greitai.