Gilūs dušo padėklai

Gilūs dušo padėklai

Yra 8 prekės(-ių).
Rodoma 1 - 8 iš 8 prekių

Gilūs dušo padėklai 

Nusprendus, jog vonios kambaryje bus reikalinga dušo kabina, reikės išsirinkti tinkamą įrangą. Dušo padėklai, padai, trapai yra vienas pagrindinių sprendimų, nuo kurio priklausys kasdienė prausimosi kokybė. Vis dėl to, tiems, kurie dušo kabinos variantą rinkosi dėl erdvės trūkumo, rekomenduojama rinktis alternatyvą – gilius dušo padėklus.

Toks variantas tam tikrais atvejais gali atstoti ir maudynes vonioje, kadangi tuomet dušo kabinoje galima patogiai atsisėsti. Įmontavus gilų dušo padėklą, ant grindų pritaškoma kur kas mažiau vandens, o taip pat šis variantas itin tinkamas šeimoms su mažais vaikais – jiems šis įrenginys pilnai atstoja vonią. Tais atvejais, kai nėra pakankamai vietos voniai, tačiau norisi mėgautis jos teikiamais privalumais, toks sprendimas yra vienas paprasčiausių būdų įgyvendinti savo lūkesčius.

Patraukli kaina ir lengvas montavimas yra vieni pagrindinių gilių dušo padėklų privalumai. Platus formų pasirinkimas leidžia lengvai surasti visus išmatavimus atitinkančią dušo kabiną – Arsan.lt asortimente parduodami kampiniai, pusapvaliai ir nestartinių formų gilūs dušo padėklai, todėl priklausomai nuo poreikių ir vonios kambario dydžio, galėsite surasti tinkamiausią variantą.

Iš kokybiškų medžiagų pagamintas gilus dušo padėklas nereikalaus ypatingos priežiūros, bus atsparus įvairiems įbrėžimams. Mūsų asortimente rasite gausų skirtingų medžiagų pasirinkimą, todėl beliks įvertinti savo poreikius, galimybes ir išsirinkti pageidaujamą gilų dušo padėklą. Prekių komplektacijoje rasite visus montavimui reikalingus įrenginius (padėklas, atrama ir tvirtinimo elementai), todėl esant poreikiui, šio tipo dušo padėklą galima sumontuoti ir patiems.

Gilūs dušo padėklai pasiekiami internetu – juos galite užsisakyti Arsan.lt elektroninėje parduotuvėje. Norinčius iš arčiau susipažinti su siūlomų prekių asortimentu, kviečiame užsukti į mūsų vonios ir virtuvės įrangos saloną Vilniuje – laukiame Jūsų adresu Žirmūnų g.70.