Dušo latakai ir trapai

Dušo latakai ir trapai

Yra 62 prekės(-ių).
Rodoma 1 - 48 iš 62 prekių

Dušo latakai, trapai – tinkamas pasirinkimas tiems, kurie nori suteikti vonios kambariui papildomos erdvės. Vanduo iš karto subėga į trapą ar lataką, tad beliks išsirinkti, kurį iš pastarųjų norėsite įrengti savo vonios kambaryje.

Prieš renkantis reikėtų žinoti, jog svarbiausia atkreipti dėmesį į vandens subėgimo nuolydžius – kuo nuolydis bus didesnis, tuo geresnis bus dušo nutekėjimas. Abi montavimo sistemos yra panašios, skiriasi tik galutinis vandens išbėgimas – vonios latakas vandenį išleidžia per groteles, o trapai – per vieną angą. Trapas rekomenduojamas tuomet, kai norima papildomai sutaupyti, o tiems, kurie nori vizualiai gražesnio ir lengviau vandenį praleidžiančio sprendimo, siūlomas dušo latako montavimas.

Latakai, trapai

Paprastas yra ir dušo latako įrengimas – nereikės papildomai pjaustyti plytelių, taip jas pažeidžiant ar sugadinant visą kambario interjerą – užteks padaryti papildomą nuolydį. Svarbu atsižvelgti ir į šių gaminių išmatavimus – pasirinkimas šiuo atveju itin gausus, todėl priklausomai nuo poreikių, pakankamai lengvai surasite Jūsų atvejui tinkantį variantą.

Dušo latako grotelės yra vienintelės matomos visoje sistemoje, tad renkantis reikėtų atkreipti dėmesį, jog jos gali tapti svarbia vonios dizaino dalimi. Šios grotelės taip pat gali būti įvairiausių skirtingų stilių – išsirinkę tinkamą lataką, jų modelį taip pat galėsite pasirinkti. Mėgstantiems praktiškus sprendimus, patiks ir elektropoliruotas jų paviršius – ant jo mažiau kaupiasi nešvarumai, todėl tokias groteles prižiūrėti bus kur kas paprasčiau. Arsan.lt asortimente kiekvienas pirkėjas suras labiausiai tinkantį variantą. Čia taip pat rasite dušo hidroizoliacines plokštes ir latakų bei trapų priedus, kurie užtikrins sklandų jų darbą ir paprastą montavimą.

Dušo latakas kaina nenustebins pirkėjų, kadangi mūsų siekis Jums pasiūlyti aukščiausios kokybės vonios įrangą už patrauklią kainą. Prekiaujame tik patikimų ir savo vardą rinkoje jau pelniusių gamintojų įrenginiais, todėl dušo latakai, trapai ir kitos detalės bus patvarios ir ilgaamžiškos. Dušo trapai, latakai internetu, Vilniuje ir kituose Lietuvos miestuose yra pristatomi per kurjerį. Norinčius iš arčiau apžiūrėti baldus ar pasidairyti po mūsų siūlomą asortimentą, kviečiame atvykti į atvykti į vonios įrangos saloną Vilniuje, adresu Žirmūnų g.70.