Dušo latakai ir trapai

Dušo latakai ir trapai

Yra 62 prekės(-ių).
Rodoma 1 - 48 iš 62 prekių

Dušo latakai, trapai – tinkamas pasirinkimas tiems, kurie nori suteikti vonios kambariui papildomos erdvės. Vanduo iš karto subėga į trapą ar lataką, tad beliks išsirinkti, kurį iš pastarųjų norėsite įrengti savo vonios kambaryje.

Dušo trapas ar latakas?

Prieš renkantis reikėtų žinoti, jog svarbiausia atkreipti dėmesį į vandens subėgimo nuolydžius – kuo nuolydis bus didesnis, tuo geresnis bus dušo nutekėjimas. Abi montavimo sistemos yra panašios, skiriasi tik galutinis vandens išbėgimas – vonios latakas vandenį išleidžia per groteles, o trapai – per vieną angą. Trapas rekomenduojamas tuomet, kai norima papildomai sutaupyti, o tiems, kurie nori vizualiai gražesnio ir lengviau vandenį praleidžiančio sprendimo, siūlomas dušo latako montavimas. 

Paprastas yra ir dušo latako įrengimas – nereikės papildomai pjaustyti plytelių, taip jas pažeidžiant ar sugadinant visą kambario interjerą – užteks padaryti papildomą nuolydį. Nuolydis yra reikalingas abiem atvejais, tačiau tuomet, kai pasirenkamas latakas dušui, jį apipavidalinti galima kur kas paprasčiau. 

Nors dušo trapo įrengimas dėl to gali pasirodyti sudėtingesnis, šie įrenginiai turi savų privalumų, kurie susiję su mažesnėmis išlaidomis. Visgi, nors dušo latakai kaina yra kiek brangesni nei trapas dušui, tai galioja tik tuomet, kai kalbama apie jų vertę, o ne apie patį įrengimą.

Kiti pasirinkimo aspektai

Nusprendus, ar vonios kambaryje turėtų būti montuojamas latakas ar trapas dušo kabinai, tenka apsvarstyti ir kitus aspektus. Svarbu atsižvelgti ir į šių gaminių išmatavimus – pasirinkimas šiuo atveju itin gausus, todėl priklausomai nuo poreikių, pakankamai lengvai surasite Jūsų atvejui tinkantį variantą. Atkreipkite dėmesį, jog kuo mažesnis bus dušo trapas, tuo sunkiau į jį pateks vanduo – tas pats pasakytina ir apie groteles.

Dušo latako grotelės yra vienintelės matomos visoje sistemoje, tad renkantis reikėtų atkreipti dėmesį, jog jos gali tapti svarbia vonios dizaino dalimi. Šios grotelės taip pat gali būti įvairiausių skirtingų stilių – išsirinkę tinkamą lataką, jų modelį taip pat galėsite pasirinkti.

Mėgstantiems praktiškus sprendimus, patiks ir elektropoliruotas jų paviršius – ant jo mažiau kaupiasi nešvarumai, todėl tokias groteles prižiūrėti bus kur kas paprasčiau. Arsan.lt asortimente kiekvienas pirkėjas suras labiausiai tinkantį variantą. Čia taip pat rasite dušo hidroizoliacines plokštes ir latakų bei trapų priedus, kurie užtikrins sklandų jų darbą ir paprastą montavimą.

Latakai, trapai internetu 

Ieškantiems, kur dušo trapas kaina atitinka kokybę, pasiūlysime apžiūrėti mūsų asortimentą – čia Jūsų laukia visi svarbiausi vonios įrenginiai ir jų priedai. Dušo latakas kaina nenustebins pirkėjų, kadangi mūsų siekis Jums pasiūlyti aukščiausios kokybės vonios įrangą už patrauklią kainą. Pas mus dažnai vyksta išpardavimai: jei Jus domina pigūs, tačiau kokybiški dušo latakai, akcija suteiks galimybę suderinti abu šios prioritetus.

Prekiaujame tik patikimų ir savo vardą rinkoje jau pelniusių gamintojų įrenginiais, todėl dušo latakai, trapai ir kitos detalės bus patvarios ir ilgaamžiškos. Prekių sąraše yra Radaway, ACO trapai, Viega, ACO latakai ir kitų žinomų gamintojų siūlomi gaminiai. Dušo trapai, latakai internetu, Vilniuje ir kituose Lietuvos miestuose yra pristatomi per kurjerį. Norinčius iš arčiau apžiūrėti baldus ar pasidairyti po mūsų siūlomą asortimentą, kviečiame atvykti į atvykti į vonios įrangos saloną Vilniuje, adresu Žirmūnų g.70.