Gamintojo prekių sąrašas Elonika

Elonika – įmonė gaminanti elektrinius ir vandeninius rankšluosčių džiovintuvus – gyvatukus. Nuo 1994 metų pagrindinė Elonikos gaminama produkcija yra vandeniniai ir elektriniai rankšluosčių džiovintuvai-gyvatukai ir kopėtėlės, skirti vonios kambariui ar virtuvei.

Daugiau

Elonika – įmonė gaminanti elektrinius ir vandeninius rankšluosčių džiovintuvus – gyvatukus. Nuo 1994 metų pagrindinė Elonikos gaminama produkcija yra vandeniniai ir elektriniai rankšluosčių džiovintuvai-gyvatukai ir kopėtėlės, skirti vonios kambariui ar virtuvei. Kompanija savo produkcija eksportuoja į Latvija, Estija, Suomija,Rusija,Baltarusija,Lenkija,Vokietija. Elonikos gaminiai yra patvarūs, kokybiški ir nepriekaištingai stilingi.  

Mažiau
 2
Išankstinis užsakymas
Rankšluosčių džiovintuvai

Rankšluosčių džiovintuvas Elonika EP 50 x 86 KL

Elonika
236 EUR
Pajungimo skersmuo vidinis – G1/2 Vandeniniams džiovintuvams suteikiama 2 metų garantija. Matmenys: 50 x 86 Galingumas ,W: 162W - Chromas / 222W - Baltas Danga: Ni-Cu-Ni-Cr / RAL 9016
Išankstinis užsakymas
Rankšluosčių džiovintuvai

Rankšluosčių džiovintuvas Elonika EPR 50x113 K

Elonika
EPR50X113K
360 EUR
Pajungimo skersmuo vidinis – G1/2 Pajungimo komplektą sudaro: Kampinė išardoma jungtis Dekoratyvinis ventilis "SMART" Du nipeliai  Dvi dekoeratyvinės lėkštutės Vandeniniams džiovintuvams suteikiama 2 metų garantija. Matmenys: 50 x 113 Danga: Ni-Cu-Ni-Cr

Jūsų patogumui ir geresnei patirčiai svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę SUTINKU arba tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašomi.