BLANCO VIRTUVĖS PLAUTUVĖS

Jūsų svajonių virtuvei

BLANCO VIRTUVĖS PLAUTUVĖS

Jūsų svajonių virtuvei

BLANCO VIRTUVĖS PLAUTUVĖS

Jūsų svajonių virtuvei

Granitinės plautuvės

Granitinės plautuvės

Yra 158 prekės(-ių).
Rodoma 1 - 48 iš 158 prekių

Sunku būtų atrasti virtuvę, kurioje nebūtų naudojama plautuvė – šis įrenginys gerokai palengvina maisto gamybą ir kitus šioje patalpoje atliekamus procesus. Kriauklė yra kiekvieno žmogaus asmeninis pasirinkimas, kurį lemia keletas veiksnių – virtuvės dydis, šeimos poreikiai ir biudžetas. Akmens masės plautuvės – tinkamas pasirinkimas tiems, kurie rūpinasi virtuvės kambario interjeru, ieško ilgaamžiškų ir kokybiškų sprendimų.

Akmens masės plautuve galėsite naudotis ne vienerius metus – kokybiškai pagamintos prekės yra atsparios karščiui, įbrėžimams ir smūgiams ir nereikalauja papildomos priežiūros. Renkantis svarbu atkreipti dėmesį į tai, ar granitinės plautuvės padengtos pakankamu sluoksniu granitinės masės, kadangi būtent ši medžiaga suteikia galimybę lengvai jas valyti įprastomis priemonėmis ir išvengti papildomų įbrėžimų. Kokybiškų akmens masės kriauklių sienelės sugeria krentančio vandens garsą, tad nebegirdėsite nemalonaus triukšmo leisdami vandenį.

akmens mases plautuvesAkmens masės plautuvė

Granitine plautuve galėsite pagyvinti virtuvės kambario interjerą, kadangi šios prekės pasižymi plačia spalvų gama ir skirtingais dizaino sprendimais. Ieškantiems ryškesnės detalės, labiau tiks sodrių spalvų kriauklės, tuo tarpu norintiems, kad plautuvė įsilietų į vyraujantį stilių, vertėtų rinktis švelnesnius atspalvius. Tinkamiausio dizaino pasirinkimas priklausys nuo vyraujančio interjero ir jame dominuojančių spalvų – jeigu tamsių tonų ir taip netrūksta, rekomenduojama rinktis šviesesnį variantą, o jeigu aplinka atrodo ganėtinai monotoniškai, situaciją gali išgelbėti akį traukiantį detalė.

Priklausomai nuo vonios kambario dydžio ir išplanavimo, turėsite galimybę išsirinkti skirtingus kriauklių matmenis ir montavimo būdus. Turint daugiau laisvos vietos virtuvėje, galima rinktis du dubenis – tuomet naudotis kriaukle bus dar patogiau. Kai kurių įrenginių komplektacijoje taip pat yra specialus nuvarvėjimo indas ar nusausinimo plokštuma. Gausiame Arsan.lt asortimente kiekvienas pirkėjas suras labiausiai tinkantį variantą.

Akmens kriauklės yra pasiekiamos internetu ir pristatomos per kurjerį. Norinčius iš arčiau apžiūrėti įrangą ar pasidairyti po mūsų siūlomą asortimentą, kviečiame atvykti į virtuvės įrangos saloną Vilniuje, adresu Žirmūnų g.70. Mes siekiame, jog aukšta kokybe ir patrauklia kaina žavinčios akmens masės kriauklės Vilniuje ar kituose Lietuvos miestuose Jums būtų pasiekiamos saugiai ir greitai.