Gamintojo prekių sąrašas VISOBATH

VISOBATH - Ispanų gamintojas, siūlantis platų vonios kambario baldų, praustuvų ir veidrodžių asortimentą. 

More

VISOBATH siūlo vonios kambario sprendimus tiems, kurie nori aukštos kokybės už mažesnę kainą. Šio gamintojo nodernūs vonios baldai pasižymi lengvomis, tiesiomis ir šiuolaikiškomis linijomis. Šiuolaikiškas prisilietimas prie kokybiškos medinės apdailos, suteiks vonios kambariui išskirtinumo.

Less
  • Sumažinta kaina / -65%
Available
Vonios praustuvai

Square praustuvas dubuo 380x380x130

VISOBATH
80 EUR 229 EUR
Prekė parduodama iš ekspozicijos ! Kvadratinė keraminė VISOBATH praustuvas, montuojamas ant stalviršio (38 cm pločio x 38 cm gylio x 13 cm storio)
 2
  • Sumažinta kaina / -46%
Available
Vonios baldų komplektai

Vonios baldų komplektas VISOBATH BOX 80

VISOBATH
450 EUR 834 EUR
Vonios baldų komplektą BOX 80 sudaro: BOX spintelė 60 cm + BOX papildoma spintelė 20 cm (kairė); FLAT keraminis praustuvas 80 cm (kairė); BOX aukšta ūkinė spintelė, 2 durelės.  Vandens maišytuvas ir veidrodis komplektuojamas atskirai.  Prekė eksponuojama ARSAN salone ir parduodama iš ekspozicijos spec. kaina!
 2
  • Sumažinta kaina / -40%
Available
Vonios baldų komplektai

Vonios spintelė VISOBATH BOX UOSIS 120cm su stalviršiumi

VISOBATH
354 EUR 590 EUR
Vonios baldų komplektą BOX 120 sudaro: BOX spintelė 60 cm su stalčiais + BOX 60 cm spintelė su durelėm BOX stalviršis 120cm Uosio spalvos spintelės ir stalviršis Praustuvas ir maišytuvai komplektuojami atskirai, galime parinkti tinkantį variantą pagal Jūsų pageidavimus. Prekė eksponuojama ARSAN salone ir parduodama iš ekspozicijos spec. kaina!
 2
  • Sumažinta kaina / -43%
Available
Vonios baldų komplektai

Vonios spintelė VISOBATH Decor 60cm pilka/balta su pilku praustuvu

VISOBATH
413 EUR 724 EUR
Vonios baldų komplektą DECOR 60 sudaro: DECOR spintelė 60 cm su dviem push-open stalčiais, šonai pilki, fasadas baltas matinis DECOR 60cm praustuvas pilkos spalvos Maišytuvas komplektuojami atskirai, galime parinkti tinkantį variantą pagal Jūsų pageidavimus. Prekė eksponuojama ARSAN salone ir parduodama iš ekspozicijos spec. kaina!
Prekė pridėta palyginimui

Jūsų patogumui ir geresnei patirčiai svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę SUTINKU arba tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašomi.