Įrenginėjant vonios kambarį, reikės pasirūpinti ne tik patalpos interjeru – jeigu jau apsisprendėte, jog rinksitės dušo kabiną, reikės pasirūpinti ir visa dušo sistema. Šiuo klausimu kur kas svarbiau už stilių turėtų tapti jos funkcionalumas ir patogus naudojimas – tik tokiu atveju kasdienis apsilankymas duše teiks tik malonias emocijas ir nesukels papildomų nepatogumų.

Didžiausia tikimybė, jog pavyks išvengti nesklandumų bus tuomet, jeigu rinksitės kokybišką įrangą – dar geriau, jeigu visa sistema bus pirkta iš tų pačių patikimų gamintojų, kadangi tuomet galima tikėtis ir panašios tarnavimo trukmės. Tik tuomet, kai visos sistemos dalys (dažniausiai tai būna dušo galvutė, laikiklis, dušo žarnelė ir stovas) veiks kaip vientisa ir tiksli sistema, galima tikėtis kokybiškų rezultatų ir neblėstančio komforto jausmo.

Norint sutaupyti laiko ir papildomų išlaidų, tokiais atvejais geriausia rinktis dušo sistemų rinkinius, kuriuose iš karto galėsite rasti visas reikalingas detales. Jos iš karto derės tarpusavyje, todėl Jums beliks viską sumontuoti ir iš karto galėsite pradėti naudojimą. Turėtų nesimatyti ir sujungimo siūlės, todėl galėsite džiaugtis ir paprasta bei patogia šios sistemos priežiūra.

Nutarus įsigyti tokį dušo sistemų rinkinį, pravartu žinoti ir jų skirtumus. Kadangi komplektai dažniausiai būna sudaryti iš skirtingų dalių, turėsite galimybę nuspręsti, kokį vandens maišytuvą norite matyti savo vonios kambaryje – tradicinį ar termostatinį. Pastarieji vertinami dėl savo ekonomiško naudojimo, kadangi viso prausimosi metu išlaikoma tokia pati vandens temperatūra, o tai leidžia sutaupyti vandens sąnaudų.

Pamirštas neliks ir stiliaus klausimas – nors dušo sistemų rinkiniuose dažniausiai vyrauja minimalistinis stilius, galima atrasti ir įdomesnių spalvų ar formų komplektus, kurie pagyvins vonios kambario interjerą, o galbūt tiesiog padės išlaikyti vientisą stilių.