Nusprendus vonios kambaryje įrengti dušo kabiną, reikės ne tik apsispręsti dėl jos formos ir pasirūpinti montavimu, bet ir įsigyti visas reikalingas šios sistemos dalis, tokias kaip dušo galvutė ar žarnelė. Tuomet ypač praverčia dušo sistemos komplektai, kuriuose yra viskas, ko gali prireikti be priekaištų veikiančiam dušui – kokie yra šių rinkinių privalumai?

Visų pirma, toks pasirinkimas leidžia sutaupyti daug papildomo laiko – rinkdamiesi kiekvieną detalę atskirai, sugaištame derindami jas tarpusavyje, o jeigu šioje srityje stinga žinių, gali pasitaikyti ir finansiškai nemalonių klaidų. Vis dėlto, įsigijus dušo sistemos rinkinį, tokių nemalonumų galima išvengti. Čia visos dalys dera ne tik sistemiškai, bet ir dizaino prasme, todėl iš karto galima užsiimti montavimo darbais ir išbandyti naujojo dušo privalumus.

Manantiems, kad dušo sistemos rinkinys palieka mažiau pasirinkimo įvairovės, siūlome iš arčiau susipažinti su šių komplektų asortimentu. Jame rasite termostatinius maišytuvus, potinkines dušo sistemas ar standartinius variantus, todėl kaip ir renkantis kiekvieną detalę atskirai, galėsite išsirinkti labiausiai poreikius atitinkantį variantą – siekiantiems sutaupyti patiks termostatinės sistemos, o ieškantiems išskirtinai estetiškų sprendimų, patiks potinkiniai variantai.

Rinkdamiesi kiekvieną detalę atskirai, dažniausiai išbandome įvairių gamintojų ar net iš skirtingų medžiagų pagamintus gaminius, tad laikui bėgant kai kurie iš jų gali greičiau susidėvėti ir taip sukelti papildomų nepatogumų. Tuomet išryškėja dar vienas dušo sistemos rinkinių privalumas – tikėtina, kad visos dalys bus vienodai ilgaamžiškos, todėl visa sistema darniai veiks ne vienerius metus. Apie tai byloja ir kai kurių gamintojų suteikiama garantija.

Dušo sistemos komplektai tiks kiekvienam, ieškančiam greitų, tačiau kokybiškų sprendimų – skirtingų variantų gausa nustebins net ir pačius išrankiausius pirkėjus, o patogus įsigijimas pradžiugins tuos, kurie labiausiai vertina efektyvumą.