Tuomet, kai vonios kambario erdvė yra pakankamai didelė, norisi ją maksimaliai išnaudoti – tokiais atvejais nereikia rinktis labiausiai erdvę taupančių sprendimų, todėl galima kur kas daugiau dėmesio skirti unikalaus interjero kūrimui. Kokią vonią tokiais atvejais geriausia rinktis?

Tiems, kurie mėgsta išskirtinai atrodančius gaminius, turėtų patikti nestandartinės, ovalios ar šešiakampės vonios – toks sprendimas vonios kambaryje dažniausiai tampa vienu ryškiausių akcentų ir suteikia galimybę išsirinkti labiausiai lūkesčius atitinkantį šios prekės modelį. Esant poreikiui, galima rinktis ir nestandartines vonias su masažo funkcijomis – toks variantas ne tik dailiai atrodys, bet ir leis atsipalaiduoti po varginančios darbo dienos.

Tuomet, kai laisvos erdvės vonios kambaryje yra daugiau, dažnai pasirenkamos laisvai pastatomos vonios. Toks gaminys, pastatytas patalpos centre, traukia aplinkinių dėmesį, tačiau šiuo atveju svarbu atkreipti dėmesį, jog vonia neužstotų praėjimo – tik tuomet iš tikrųjų bus patogu ja naudotis. Šio tipo vonios pasižymi itin gausiu asortimentu, tad yra naudojamos ir tais atvejais, kai erdvės yra mažiau, tačiau dideliam vonios kambariui galima rinktis ir itin didelius, prabangiai atrodančius gaminius, kurie šiai patalpai suteiks dar daugiau išskirtinumo. Laisvai pastatomos vonios, pastatytos patogioje vietoje, bus ir kur kas lengviau prižiūrimos, tad ieškantiems dailaus ir tuo pačiu praktiško sprendimo, šis variantas yra vienas tinkamiausių.

Renkantis vonią dideliam vonios kambariui, svarbu atkreipti dėmesį ne tik į jos dizainą, bet ir į funkcionalumą bei ilgaamžiškumą, todėl rekomenduojama rinktis aukšta kokybe pasižyminčius, žinomų ir savo vardą rinkoje jau pelniusių gamintojų siūlomus įrenginius. Šiuo metu rinkoje galima atrasti daug skirtingų vonių modelių, kurie tiks ir klasikinio stiliaus mėgėjams, ir tiems, kurie ieško modernių sprendimų, tad Jums beliks įvertinti savo poreikius bei turimą laisvą erdvę ir tuomet išsirinkti tinkamiausią variantą.