Dušo kabina tenka naudotis kasdien, todėl visuomet norisi, kad prausimasis būtų kaip įmanoma patogesnis. Tuomet projektuodami dušo erdvę, daug dėmesio skiriame jos dydžiui ir tinkamam išplanavimui, tačiau pasitaiko atvejų, kai dušo kabina jau sukomplektuota, o nauji remonto darbai kol kas neplanuojami. Kokios detalės tuomet padės užtikrinti maksimalų komfortą?

Sėdimos vietos nebuvimas dažnai įvardijamas kaip vienas pagrindinių dušo kabinos trūkumų, tačiau jeigu laikui bėgant atsiranda toks poreikis, vertėtų pagalvoti apie dušo sėdynės ar vonios kėdutės įsigijimą. Sėdynės yra montuojamos prie sienos, o nenaudojant jas galima užlenkti, todėl toks sprendimas neužims daug vietos ir ypač tiks tuomet, kai dušo kabinos erdvė nėra itin didelė. Kėdutėms papildomi montavimo darbai nėra reikalingi, o šiuos gaminius taip pat galima naudoti ir kitoms vonioms reikmėms – neslystantys antgaliai užtikrins stabilumą, o dailus dizainas bus lengvai priderinamas prie kitų interjero detalių.

Patogumo suteiks ir papildomi vonios aksesuarai – nors gali pasirodyti, jog tokios detalės kaip dušo priemonių laikikliai ar krepšeliai nėra itin svarbios, lengvai galėdami pasiekti šampūną ar kitus produktus, prausimosi procedūras atliksite kur kas efektyviau. Juk ne veltui dažnai sakoma, kad visuma susideda iš smulkių detalių. Šie atributai taip pat padės sukurti tvarkingą atmosferą, todėl estetinis dušo kabinos vaizdas bus dar patrauklesnis.

Ieškantiems išskirtinių detalių, vertėtų pagalvoti apie rečiau sutinkamus gaminius, tokius kaip specialiai voniai pritaikytas Bluetooth garsiakalbis. Naudodami jį, maudynių metu galėsite klausytis mėgstamos muzikos, todėl maksimaliai atsipalaiduosite ir paįvairinsite kasdienes procedūras. Įvairių papildomų detalių ar dušo priedų surasite ir daugiau, tad atsižvelgdami į savo poreikius, lengvai sukursite patogią dušo kabinos erdvę – tokiems darbams nereikės skirti didelių investicijų ar laiko resursų, o prausimosi procesas taps kur kas malonesnis.