Galima atrasti gausybę skirtingų patarimų, kaip sukurti puikiai atrodysiantį vonios kambario interjerą, tačiau neretai nutinka ir taip, jog vaizdas, kurį susikuriame savo galvoje, visiškai nėra panašus į tai, ką matome prieš akis. Siekiant tokių situacijų išvengti, vertėtų atkreipti dėmesį į tris pagrindinius interjero kūrimo principus, kuriais vadovaudamiesi niekuomet nesuklysite.

1. Spalvos. Tai neabejotinai vienas svarbiausių dizaino elementų, kuris leidžia sukurti vientisą ir darnų vonios kambario interjerą. Geriausia pasirinkti 2-3 atspalvius ir juos tris kartus atkartoti erdvėje, pasitelkiant tiek pagrindinius vonios įrenginius, tiek mažiau pastebimus aksesuarus. Kalbant apie faktinių spalvų pasirinkimą, patariama rinktis tą patį toną, kad atspalvis būtų kuo vientisesnis. Nepamirškite, kad kontrastingi atspalviai į patalpą įneš gyvybės ir energingumo, tuo tarpu vientisas stilius suteiks jai daugiau ramybės – kuris iš šių variantų geresnis, teks nuspręsti Jums patiems. Spalvotos vonios puikiai tinka išbaigti interjero vientisumą.

2. Vonios kambario dydis. Nors dažniausiai kuriant kitų patalpų interjerą rekomenduojama erdvę išnaudoti taip, kad joje būtų patogu judėti, tačiau ji neatrodytų pernelyg tuščia, kalbant apie vonią, šią taisyklę galima šiek tiek pakoreguoti. Daugeliui iš mūsų reikia tenkintis pakankamai kompaktiško dydžio vonios kambariu, todėl kuriant interjerą svarbiausia pasirinkti tik pačius reikalingiausius vonios įrenginius ir apgalvoti, ar užteks vietos patogiam praėjimui.

3. Akcentas. Pagrindinis interjero dizainerių priešas yra nuobodulys, todėl jie visuomet rekomenduoja vonios kambaryje turėti bent vieną įdomesnį, dėmesį patraukiantį akcentą. Tai gali būti spalvota vonia, nestandartinė dušo kabina ar nedidelis vonios aksesuaras – visi šie elementai įneš daugiau gyvybės ir leis išvengti pernelyg nuobodžios aplinkos.

Vadovaudamiesi šiais pagrindiniais principais, kur kas lengviau priimsite sprendimus kurdami vonios kambario interjerą. Visgi, ieškodami tinkamiausių variantų, pirmenybę turėtumėte teikti savo asmeniniams poreikiams – juk ši erdvė visų pirma jauki ir patogi turi būti Jums ir kitiems namų gyventojams.