Vonios praustuvas yra vienas iš tų įrenginių, be kurio vonios kambarį būtų sunku įsivaizduoti. Kasdien naudojama kriauklė turi būti ir patogi, ir derėti prie bendro kambario interjero – tam, kad būtų galima įsigyti gaminį, kuris atitinka abu šiuos kriterijus, vertėtų iš anksto žinoti keletą dalykų.

Prieš renkantis vonios praustuvą, rekomenduojama įvertinti kambario dydį, kadangi nuo to priklausys, kokį praustuvo tipą reikėtų rinktis. Tiems, kurie turi mažesnius vonios kambarius, vertėtų rinktis pakabinamus praustuvus, kurie padės sutaupyti papildomos vietos, kurią galėsite išnaudoti kitiems įrenginiams. Kitas variantas, padėsiantis išnaudoti visą kambaryje esančią erdvę – praustuvą įmontuoti į stalviršį ar pastatyti jį ant spintelės. Tuo tarpu tiems, kurie turi didesnius vonios kambarius, praustuvas gali tapti vienu pagrindinių šio kambario akcentų. Ant grindų pastatomas praustuvas atkreips dėmesį ir pagyvins visą vonios kambario interjerą.

Turint daugiau laisvos vietos, reikėtų pagalvoti ir apie šeimos poreikius – jeigu kiekvieną rytą susidaro eilė prie kriauklės, rekomenduojama rinktis dvigubus praustuvus, kurie taip pat gali nustebinti įvairiais stiliais ir formomis. Praustuvą reikėtų derinti ir prie kitos vonios kambaryje stovinčios santechninės keramikos – tai padės išlaikyti vientisumą ir kambariui suteiks papildomo jaukumo.

Renkantis tinkamiausią vonios praustuvą, reikėtų atkreipti dėmesį ir į medžiagą, iš kurios jis yra pagamintas – tinkamas pasirinkimas garantuos įrenginio ilgaamžiškumą ir patvarumą. Galiausiai, viskas priklauso nuo Jūsų lūkesčių ir keliamų reikalavimų. Tiems, kurie daugiau dėmesio skiria tvirtiems, sunkiai pažeidžiamiems ir lengvai restauruojamiems įrenginiams, labiau patiks metaliniai ar akmens masės praustuvai, tuo tarpu tie, kurie labiau vertina dizainą ir galimybę pasirinkti iš įvairių formų ar spalvų, labiau susidomės keramikinėmis kriauklėmis. Platus praustuvų asortimentas net ir patiems išrankiausiems suteiks galimybę surasti labiausiai patinkantį įrenginį.