Kriauklės virtuvėje yra vienas dažniausiai naudojamų įrenginių, suteikiantis galimybę patogiai nuplauti daržoves ar kitus produktus bei išplauti nešvarius indus. Vis dėlto, ar patogus bus naudotis šiuo gaminiu, priklausys ir nuo to, koks virtuvinis vandens maišytuvas bus naudojamas – į ką reikėtų atsižvelgti renkantis tinkamiausią variantą?

Virtuvei skirtų vandens maišytuvų pasirinkimas itin platus, todėl pirmiausia reikėtų susipažinti su šių gaminių asortimentu. Rinkoje šiuo metu galima rasti sensorinius, dviejų rankenėlių bei standartinius maišytuvus su viena svirtele. Šiuo atveju pasirinkimas dažniausiai priklauso nuo įpročių, kadangi vieniems kur kas patogiau šalto ir karšto vandens balansą nustatyti naudojantis dviem svirtelėmis, tuo tarpu kiti linkę rinktis vienos rankenėlės variantą. Vis dėlto, teigiama, jog virtuvėje naudojant maišytuvą su viena svirtele, reikalingą vandens temperatūrą pasiekti galima šiek tiek greičiau.

Vieni iš moderniausių sprendimų šiuo metu yra sensoriniai vandens maišytuvai virtuvei, kurie pradeda veikti vos prisilietus. Norint virtuvėje pajungti šį įrenginį, nereikia perdarinėti vandentiekio, kadangi šie gaminiai tinka praktiškai visoms plautuvėms ir dažniausiai veikia su elementais. Toks sprendimas suteiks papildomo komforto ir leis sutaupyti vandens sąnaudų, tad jeigu tenka daug laiko praleisti virtuvėje, vertėtų pagalvoti apie šią investiciją.

Dar vienas svarbus aspektas, kurį vertėtų iš anksto apgalvoti – koks turėtų būti maišytuvo snapas. Šiuo atveju galima rinktis fiksuotus vandens maišytuvus virtuvei, kurie taip pat dažnai gali būti pasukami į vieną ar į kitą pusę arba pagalvoti apie maišytuvą su ištraukiama žarna. Kuris variantas labiau tiks Jums, priklausys nuo įpročių virtuvėje – jeigu dažniausiai plaunate standartinio dydžio indus ir turite pakankamai gilią, patogią kriauklę, tiks fiksuotas maišytuvas, tuo tarpu tais atvejais, kai norisi daugiau komforto plaunant nestandartinių išmatavimų indus ar plautuvė nėra pakankamai patogi, vertėtų apsvarstyti maišytuvo su ištraukiama žarna variantą.

Norisi, jog vandens maišytuvas virtuvėje tarnautų ilgus metus, todėl rekomenduojama atsižvelgti ir jų kokybę, gamintoją bei gamyboje naudojamas medžiagas. Patikimų gamintojų siūlomi virtuvės maišytuvai gaminami iš aukščiausios kokybės medžiagų, todėl kur kas ilgiau nepraranda savo pirminės išvaizdos ir džiugina patvarumu bei funkcionalumu. Šių įrenginių įvairovė – itin didelė, todėl priklausomai nuo poreikių ir galimybių kiekvienam pavyks atrasti tinkamiausią maišytuvą savo virtuvei.