Šiais laikais vonios įrangos ir kitų šiam kambariui skirtų aksesuarų pasirinkimas itin gausus, todėl daugelis pirkėjų, kurdami vonios interjerą, vis dažniau nusprendžia atsisakyti konservatyvaus požiūrio ir renkasi dėmesį atkreipiančius sprendimus. Kokios detalės leis sukurti unikaliai atrodančią aplinką?

Dar tik pradedantiems įrenginėti vonios kambarį, galima iš karto pagalvoti apie ryškesnius pagrindinius vonios įrenginius, tokius kaip vonia ar dušo kabina. Nusprendusiems pasirinkti vonią, turėtų patikti ryškiaspalviai jų variantai, kurie ne tik pagyvins vonios kambario interjerą, bet ir užtikrins patogias maudynes. Tiems, kurie turi užtektinai laisvos erdvės, tiks laisvai pastatomos vonios – toks sprendimas atrodys išskirtinai, tačiau taip pat leis išlaikyti elegantišką ar klasikinę atmosferą.

Besidairantiems unikaliai atrodančios dušo kabinos, rekomenduojama jų sienelių stiklą dekoruoti lazeriu – pasirinkę žavią nuotrauką ar dailų ornamentą, šį vonios įrenginį paversite pačiu ryškiausiu kambario akcentu. Žavingai atrodys ir itin lengvos konstrukcijos prie sienos montuojami variantai, o mėgstantiems naujus potyrius, turėtų tikti garinės masažinės dušo kabinos – toks įrenginys išsiskiria savo funkcionalumu, tačiau patraukli jų išvaizda taip pat yra lengvai priderinama prie bet kokio interjero.

Sukurti išskirtinę atmosferą pavyks ir tada, kai visi svarbiausi įrenginiai jau bus pasirinkti – tuomet vertėtų apžiūrėti vonios aksesuarų asortimentą. Čia taip pat rasite ne vieną įmantresnės formos ar spalvos gaminį, kuris neatrodys pernelyg iššaukiančiai, tačiau tuo pačiu bylos, kad kurdami interjerą, nepamiršote net ir pačių mažiausių detalių.

Taigi siekdami sukurti išskirtinai atrodantį vonios kambarį, turėtumėte rinktis nestandartinius, unikaliai atrodančius gaminius, tačiau nepamirškite ir jų suderinti tarpusavyje. Verčiau pasirinkti vieną ar kelias įdomesnes, tačiau tikrai kokybiškas detales – tuomet vonios kambarys išliks subtilia erdve, skirta ne tik pademonstruoti savo žinias apie interjerą, bet ir suteikianti galimybę maksimaliai atsipalaiduoti.