Kuriant vonios kambario viziją, svarbu ne tik išsirinkti kokybišką ir ilgai tarnausiančią įrangą – nuo pasirinktų spalvų taip pat priklausys patalpos išvaizda ir erdvės jaukumas. Galima surasti daugybę patarimų, kaip sukurti stilingą vonios kambario interjerą – siūlome susipažinti su keletu iš jų. 

Neutralios, šviesios spalvos suteikia kambariui ramybės ir jaukumo, tačiau siekiant išvengti nuobodaus interjero, rekomenduojama du skirtingus atspalvius derinti tarpusavyje. Galite rinktis baltą vonią ir pilkų ar šviesiai rudų atspalvių spinteles ir nepamirškite ryškesnio ar įmantresnio dizaino akcento – juo gali tapti įdomios formos praustuvas ar netgi ryškiaspalvis klozeto dangtis. Vengiantiems tokių drąsių sprendimų, vertėtų pagalvoti apie mažesnį akcentą – juo gali tapti ir įvairūs vonios aksesuarai, tokie kaip muilinės ar skysto muilo dozatorius.

Daugelis vis dar nedrąsiai renkasi tamsesnius atspalvius, nes yra įsitikinę, kad jie vizualiai mažina kambario erdvę, tačiau iš tikrųjų patalpa tampa tamsesnė, bet nemažesnė. Derindami juodą ar kitas spalvas su šviesesniais atspalviais, sukursite akiai patrauklų kontrastą, o jeigu pasirūpinsite tinkamu atšvietimu (jis papildomai gali būti įrengtas ir ant sieninio veidrodžio), kambarys tikrai netaps niūresnis. Priešingai, naudodami tamsesnes spalvas, ir pasirinkdami, pavyzdžiui, juodos ąžuolo spalvos spintelę praustuvui, sukursite iš tiesų elegantišką ir jaukų interjerą.

Norintiems, kad vonios kambario aplinka dvelktų energija, o ne ramybe, siūloma rinktis dvi ryškias kontrastingas spalvas. Tai padaryti galėsite pasirinkę šiuo metu sparčiai populiarėjančias spalvotas vonias – derinkite jas su ryškesnėmis spintelėmis ar kitais vonios baldais ir patalpa atrodys itin žaismingai.

Vis dėlto, nepamirškite organikos ir venkite pernelyg daug skirtingų atspalvių – tuomet vonios kambarys išliks harmoningas ir pavyks sukurti darnų jo interjerą. Pasirinkimas priklausys tik nuo Jūsų asmeninio stiliaus pojūčio, tačiau kadangi skirtingų spalvų pasirinkimas itin gausus, kiekvienam pavyks sukurti jaukų ir dailiai atrodantį vonios kambario dizainą.