Įrenginėjant ar remontuojant vonios kambarį ir nusprendus, jog jame turėtų stovėti dušo kabina, neretai iškyla klausimas, kokio tipo prekę geriausia statyti šioje erdvėje. Tuomet, kai dėmesio nepratraukia nei vienas iš populiariausių šių gaminių modelių ar tiesiog norisi unikalių ir naujoviškų sprendimų, vis dažniau pasirenkamos nestandartinės dušo kabinos – kokie pagrindiniai šių prekių privalumai?

Toks variantas ypač tinkamas tuomet, kai vonios kambarys yra nestandartinio tipo – pasitaiko atvejų, kuomet rinkoje esančių dušo kabinų išmatavimai neatitinka vos kelių centimetrų, tačiau būtent nuo jų priklauso montavimo galimybės. Tokiais atvejais bandoma ieškoti įvairiausių alternatyvų, tačiau vienas paprasčiausių sprendimo būdų yra nestandartinės dušo kabinos, kurias galima įmontuoti priklausomai nuo savo poreikių.

Dušo kabina gali stovėti tiek kampe, tiek ir prie lygios sienos, tad atsižvelgę į vonios kambario išmatavimus, galėsite patys susikurti tokią dušo erdvę, kuri atitiks Jūsų ir kitų šeimos narių lūkesčius. Toks sprendimas leidžia maksimaliai išnaudoti erdvę mažesnėse patalpose ir sukurti unikalų stilių tuomet, kai laisvos erdvės yra kur kas daugiau, tad nestandartinės dušo kabinos daugelį džiugina savo funkcionalumu ir neribotomis panaudojimo galimybėmis. Galbūt norėsite siauresnės sienelės, o gal nuspręsite pasirinkti penkiakampę formą – gausus šių gaminių asortimentas leis surasti būtent tai, ko ieškote.

Dar vienas nestandartinių dušo kabinų privalumas yra lengva konstrukcija. Toks sprendimas vizualiai neapkrauna vonios kambario, todėl erdvė atrodo didesnė ir šviesesnė. Elegancijos prideda subtilios chromo detalės, tad tokia dušo kabina vonios kambaryje atrodo išties žavingai ir tuo pačiu džiugina savo funkcionalumu. Nestandartinės dušo kabinos patinka tiems, kurie mėgsta unikalius ir akį traukiančius sprendimus, tad jeigu nusprendėte susikurti vonios kambarį pagal savo poreikius, vertėtų pasvarstyti apie šį variantą ir iš arčiau susipažinti su šių prekių asortimentu.