Vonia dažnai tampa vienu pagrindinių kambario akcentų, todėl nuspręsti, kokią vonią rinktis, nėra itin paprasta: reikia ne tik pagalvoti apie kambario dydį ir stilių, bet ir apsispręsti dėl šio įrenginio dizaino. Ne paslaptis, jog nuo šio gaminio iš dalies priklauso ir vonios interjeras – jei norite sukurti išskirtinę aplinką, kviečiame susipažinti su keliais originaliais vonių tipais.

Didelių matmenų vonios dviem. Jei vonios kambaryje yra daugiau vietos ir šia patalpa dalinatės su antrąja puse, erdvi ir patogi dvivietė vonia bus vienas geriausių pasirinkimų. Pasirūpinti atpalaiduojančiu poilsiu vonioje galima ir tuomet, jei gyvenate vienas: dabar galima rasti daugybę itin didelių matmenų vonių, kurios tiks patiems įvairiausiems vonios kambariams. Tokios didelės vonios šiai patalpai tikrai suteiks išskirtinumo.

Masažinę funkciją turinčios vonios. Kai kuriose voniose galima instaliuoti masažines sistemas – nors stilistiškai pati erdvė ženkliai nepasikeis, Jūs patys šiuos pokyčius tikrai pajusite. Sūkurinės vonios leis visapusiškai atsipalaiduoti ir netgi padės pagerinti savijautą – apie šį privalumą vis dar gana dažnai pamirštama. Tokia vonia ypač rekomenduotina tiems, kurie svajoja apie nedidelį SPA savo namuose.

Unikalaus dizaino laisvai pastatomos vonios. Tikriausiai sutiksite, jog bet kuri laisvai pastatoma vonia patalpai suteikia elegancijos ir prabangos prieskonių – šios savybės neabejotinai prisideda prie išskirtinės atmosferos formavimo. Itin žavingai atrodo vonios su dekoruotomis kojelėmis, tačiau pavyks atrasti ir daugiau dėmesį atkreipiančių sprendimų. Platų vonių asortimentą rasite Arsan.lt el. parduotuvėje – čia patikusią įrangą įsigysite gera kaina.

Įdomių formų vonios. Išskirtinumo vonios kambariui gali suteikti ir nestandartinės vonios, dažniausiai išsiskiriančios netikėtomis savo formomis. Itin populiarios yra ovalios įstatomos vonios, tačiau ne mažiau įdomiai atrodys ir šešiakampiai įrenginiai. Tad bet kuriuo atveju pavyks surasti Jūsų vonios kambariui labiausiai tiksiantį sprendimą.

Spalvotos vonios. Šis variantas ypač tinkamas tuomet, kai erdvės nėra itin daug, tačiau norisi, jog mažos vonios interjeras atrodytų išskirtinai. Žinoma, ji puikiai tiks ir tiems, kurie didesniame kambaryje pasigenda ryškumo. Spalvota vonia bet kokiai patalpai suteiks savitumo, tačiau turėtumėte nepamiršti, jog ji žavingai atrodys tik tuomet, jei priderinsite šį įrenginį prie kitų stilistinių sprendimų.

Originalių vonių pasirinkimas pakankamai gausus, todėl tarp šių variantų lengvai turėtumėte atrasti sau tinkamiausią. Atsižvelkite į vonios kambario dydį, pagalvokite apie savo poreikius – tuomet tikrai priimsite teisingą sprendimą, kuris leis mėgautis ne tik išskirtinai atrodančiu, bet ir patogiu vonios kambariu.